Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Ne bi on baš odma pao, ali za godinu do dve bi dobrano izgubio, pitanje je samo ko bi pokupio te njegove glasove. Vučić svo vreme demonizuje SBB, N1, Nova S. On to radi smišljeno jer ako bi došao u neku situaciju da pod pritiskom spolja mora da im da nac.frek. on bi i dalje imao par godina fore da to istrpi jer je kod dobrog dela svojih glasača stvorio sliku da te televizije rade protiv Srbije. No sama pojava na nac. frek. jedne takve TV bi napravila cunami na tržištu. Jednostavno bi i ostale morale da se otvore ili bi vremenom gubile gledanost. Ta odbojnost Vučićeve Srbije bi vremenom padala pa bi prvo ti ljudi gledali u fazonu "Aj da vidim šta lažu" a kada bi uvideli da su vesti kod njih mnogo realnije od onih na Pink onda bi ta odbojnost prestala da postoji i onda bi njegov rejting krenuo nizbrdo. No za tih godinu-dve on bi imao vremena da preuzme ili uništi te televizije. Nije da bi mu to bilo prvi put u životu 😉

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2023 at 10:23 AM, Klotzen said:

Ne bi on baš odma pao, ali za godinu do dve bi dobrano izgubio, pitanje je samo ko bi pokupio te njegove glasove. Vučić svo vreme demonizuje SBB, N1, Nova S. On to radi smišljeno jer ako bi došao u neku situaciju da pod pritiskom spolja mora da im da nac.frek. on bi i dalje imao par godina fore da to istrpi jer je kod dobrog dela svojih glasača stvorio sliku da te televizije rade protiv Srbije. No sama pojava na nac. frek. jedne takve TV bi napravila cunami na tržištu. Jednostavno bi i ostale morale da se otvore ili bi vremenom gubile gledanost. Ta odbojnost Vučićeve Srbije bi vremenom padala pa bi prvo ti ljudi gledali u fazonu "Aj da vidim šta lažu" a kada bi uvideli da su vesti kod njih mnogo realnije od onih na Pink onda bi ta odbojnost prestala da postoji i onda bi njegov rejting krenuo nizbrdo. No za tih godinu-dve on bi imao vremena da preuzme ili uništi te televizije. Nije da bi mu to bilo prvi put u životu 😉

 

Meni nije jasno zasto se daje tolika vaznost toj nacionalnoj frekvenciji.  To je relevantno samo za mali broj onih koji koriste antenu. Ako se vec postavlja neki medijski cilj za sledece izbore, to mora biti da se  N1 i NovaS prenose preko svih kablovskih mreza u Srbiji i to na jednocifrenim brojevima daljinskog upravljaca,  a da se Pinku i Hepiju zabrani emitovanje informativno-politickog programa, s tim sto ostali prorezimski mediji ne bi smeli da idu dalje od sadasnjeg nivoa propagande koju sprovode za SNS.   Zaboravih ukidanje tabloida.  Izlazak na izbore pod bilo kojim drugacijim uslovima je ravan samoubistvu.  A kad se jednom pobedi na izborima, odmah raditi na rasturanju dvo-milionske mase Milosevicevsko-Seseljevsko-Vucicevskih podanika i njihovom konvertovanju u normalne ljude.  Ostalo ce polako doci na svoje mesto. 

Link to comment
Share on other sites

Malo su kombinovali, nije baš da je potpuno neautentično kako se tvrdi. Svakako bi bilo lepše da su ga prikazali kao fudbalera bez političkih konotacija.

 

l1MqUN5.jpeg

 

Izvor slike je ovaj članak iz 2015:

https://www.thenationalnews.com/sport/football-round-up-former-sampdoria-coach-sinisa-mihajlovic-takes-over-at-ac-milan-1.51827

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Eto zbog takvih su oni u parlamentu samo vrh ledenog brega, koji stoji na gomili ovakvih. Potpuno nesto odvojeno od 21 veka i savremene civilizacije. Mozda to nisu bili, ama sada su samo običan šljam čovečanstva, očigledno. I zato tvrdim da je u stvari nepristojno traziti od normalnih ljudi da se sa takvima identifikuju, a ako je na nekoj teritoriji 80% ovakvih, onda takve i treba bombardovati, i takvi treba sto vise da poginu u tom bombardovanju. Mogu razni kopernikusi da se vredaju koliko hoce, njihov problem. Zasto se identifikuju sa mestima gde je "drustveni dogovor" da se ovakve zveri tolerisu? Takva mesta treba potpuno fizički  razoriti. To je dobro.

 

Evo ovi koji su pisali ove stvari, zasto je to lose ako ovakvi poginu? Po cemu je to lose i na kojoj planeti? Takvi i treba da poginu. Ovo nisu ljudi. Sa ovakvima u stvari nesto drugo treba, ne samo da poginu, ali to necemo ovde da pisemo, a moze da se pretpostavi sta ja mislim da treba raditi sa ovakvima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Studentice Fakulteta za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije Univerziteta u Sarajevu koje su veličale ratnog zločinca Ratka Mladića na poziv Aleksandra Vulina odlučile su studij nastaviti u Beogradu, a stipendiju će im dati sama Republika Srbija.

Valentina Vujičić i Slađana Todić na 28. godišnjicu Genocida u Srebrenici, koja je bila 11. jula, veličale su ratnog zločinca Ratka Mladića kao heroja uz poruku na društvenim mrežama koja je glasila: “Neka smo vas pobili”.

https://izdvojeno.ba/nagrada-za-mrznju-srbija-nagradila-studentice-koje-su-velicale-ratka-mladica-studij-nastavljaju-u-beogradu/

Edited by erwin
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I ju lebtijebem, pa ljudi stoje u redu i čekaju to da potpišu!!! Ja sam šokiran, a ni sam ne znam zašto... Kakva bre to osoba neko treba da bude, pa da pruža podršku jednom Vulinu? Meni je on jedan od top 3 najodvratnija lika ikad, ako ne i naj.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...