Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Najjace bi bilo da se ovaj dogovorio sa Vucicem da bleji u tvorzi, kako bi dokazali teror opozicije na postene novinare, ionako tamo samo nociva, preko dana sme da izlazi, a da je zena izludela od svega i platila. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mama_mia said:

 

 

zasto bi celu platu dala? ....Nego nije dala, kupila je tasnu a neko drugi je platio kaznu

 

- tvrdoglavo stojim iza ove teorije! 

 

Ne verujem da ti možeš biti tvrdoglava. :classic_biggrin:

Ajde, teramo šegu na tako ozbiljnoj temi, ni Gadosti dana nam nisu svete.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Ne znam šta razvijate razne teorija, samo je jedna stvar na delu, a to je : Ljubav pobedjuje...pare nisu bitne. :smiley2:

...ali je lepse ici na pijac sa BMW dzipom po chia semenke i magareci sir no pjehe, sa cegerom, po 200 gr luka i tuci se u Lidlu na akcijama.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam već o Simi Megafonu kao osobi koja očigledno ima (ozbiljne) probleme na strani mentalnog zdravlja,ali i takva osoba može biti vrlo opasna i spremna da počini štetu. Štaviše - neki delikti se u visokom procentu i čine u stanju nervnog (psihičkog) rastrojstva.


Stoga bi neko trebao da obrati pažnju na njega i nekako ga obuzda..mislim da je za početak neophodna hospitalizacija. Ozbiljno to mislim..ne sprdam se na njegov račun.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, shonke said:

Nema tu mesta sprdanju. Čovek je osuđivani sex offender. Silovatelj, osuđen za silovanje. Za njega nema mesta u institucijama nego utući motkom, bez ikakve griže savesti.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Takve poput tog celavog degenerika su nekada izlagali u cirkusima kao deo ''freak show''-a. 

8 hours ago, Constantin said:

Šta reći...stvarno nemam reči. Malo mi je samo sumnjivo jer lično mislim da ovo govno od čoveka nije pismeno, samim. tim ne ume da sastavi...ovo što je sastavio.
 

Slika i prilika radikala. 

 

Za takve je njihov ''vucko'' oslobodilac i spasilac od ''mrskih zutih'', maltene novi Mesija. Zato ga tako vole i drze ga se kao pijan plota. 

Edited by FrediB
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Helena said:

...dok anđeli spavaju...

  Reveal hidden contents

 

https://nova.rs/vesti/hronika/sramota-na-sudjenju-miki-aleksicu-dule-savic-i-njegova-supruga-marina-se-glasno-smejali-dok-je-ostecena-davala-iskaz/

 

Šta ti ljude uopšte rade na ovakvom suđenju?

 

Suđenje je u principu javno i svako može da prisustvuje, izuzetno, sud može da donese rešenje da se isključi javnost iz zakonom pedviđenih razloga. Advokat oštećenih je juče, mislim na TV NovaS komentarisao tok suđenja i prisustvo Savića, kaže da ih je video, da zna da su prijatelji sa optuženim, ali da nije video da su se smejali i da verje da bi ih sudija udaljio iz sudnice da su se glasno smejali, sudija inače, kažže advokat Tintor, korektno vodi proces. Dakle, nije video da su se glasno smejali, ne tvrdi da nisu.
U svakom slučaju može da stoji tvoje pitanje, šta će oni tamo, nije sudnica stadion pa da bodre svoj tim, ali dozvoljeno je, niko nije tažio isključenje javnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam e u prvom momentu zapitaoto, zar se u takvim procesima ne isključuje javnot, onda sam zaključio da oštećene nisu želele da se javnost isključi, ako nije sud, nihovi zastupnici su  im sigurno ukazali na tu mogućnost. Ima i jedna i druga opcija svoje prednosti i mane. Ako su devojke svesno odabrale da se suđenje odvija u prisustvu javnosti ja im nemam šta zameriti, naproiv, mogu samo da im čestitam na hrabrosti.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Div said:

 

Suđenje je u principu javno i svako može da prisustvuje, izuzetno, sud može da donese rešenje da se isključi javnost iz zakonom pedviđenih razloga. Advokat oštećenih je juče, mislim na TV NovaS komentarisao tok suđenja i prisustvo Savića, kaže da ih je video, da zna da su prijatelji sa optuženim, ali da nije video da su se smejali i da verje da bi ih sudija udaljio iz sudnice da su se glasno smejali, sudija inače, kažže advokat Tintor, korektno vodi proces. Dakle, nije video da su se glasno smejali, ne tvrdi da nisu.
U svakom slučaju može da stoji tvoje pitanje, šta će oni tamo, nije sudnica stadion pa da bodre svoj tim, ali dozvoljeno je, niko nije tažio isključenje javnosti.

 

Pa najbolje još da su glasno cerekali...dok anđeli spavaju...

Gadost dana nesumnjivo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

 

 

Jebes mi lebac, izgleda da je Vesic, mnogo pametnija i sposobnija osoba od Gangule. Posto su ga gradjani za sada oterali sa Savskog keja, i nakon onog sa namestanjem tendera, Sapolinjo je u ozbiljnom nokdaunu. 

Ti od Gangule ocekujes neku inteligenciju?

Denis Sefik ga je slabo tukao u Pekingu, naocigled celog olimpijskog sela - steta sto ih razdvojise.

Vo bio - volina ostao.

:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma u kom nokdaunu. Mi smo došli do tog nivoa da lik bukvalno može da se iskenja za govornicom i nikom ništa. 

 

U pravu si, nego mi je osecaj da ga u samoj krimi organizaciji mnogo nize gledaju nego pre i da ce uticaj samo da mu pada dok ga ne sutnu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...