Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Svi koji imaju nekakva "rešenja" za Srbiju, sva svoja rešenja baziraju na nekakve stubove. Bejaše Tadinjo bazirao spoljnu politiku ma _4 stuba"....nego mu nekako klimavi. Pa čak i ove "progresivne snage" ...


 



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Constantin said:

Svi koji imaju nekakva "rešenja" za Srbiju, sva svoja rešenja baziraju na nekakve stubove. Bejaše Tadinjo bazirao spoljnu politiku ma _4 stuba"....nego mu nekako klimavi. Pa čak i ove "progresivne snage" ...


 



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Svi ti stubovi su zreli za stubac po grbinu.:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rehabilitovan Nikola Kalabić. :puke:
Da,znam šta znači postupak rehabilitacije..znači sramotu Srbije. Mi odavno nismo na pozicijama anti-fašističkih tekovina..formalno od 2006.godine kada su partizanski i četnički pokreti izjednačeni :puke:

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Rehabilitovan Nikola Kalabić. :puke:
Da,znam šta znači postupak rehabilitacije..znači sramotu Srbije. Mi odavno nismo na pozicijama anti-fašističkih tekovina..formalno od 2006.godine kada su partizanski i četnički pokreti izjednačeni :puke:

Ne ''mi'' nego grbavi dSS mackar, velja selja ilic, SePSa, deo DS i ostala bagra koja je tu ucestvovala. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, FrediB said:

Ne ''mi'' nego grbavi dSS mackar, velja selja ilic, SePSa, deo DS i ostala bagra koja je tu ucestvovala. 

Slažem se,ali slaba,tj.nikakva mi je to uteha. Jer,država stoji iza odluke,a ovo je samo posledica.

Otvaranjem vrata vulgarnog istorisjkog revizionizma,naštetili smo sebi na više nivoa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Helena said:

Čekaj, napravili su reklamu sa sloganom i lešom u spotu :lol_2:

I šta je sad to, biće i 25. i 26. maja, dva mitinga?

 

Imaš dovoljno godina da pamtiš prvi datum, uručenje Štafete mladosti 😄

 

Još ako bude slet na JNA...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ma pamtim, ja sam i trčala sa štafetom-ne originalnom, nego nekom lokalnom, našom...:classic_biggrin:

Ali opet ne kontam logiku, jel Im nije bilo bolje da se svi uguraju u taj jedan dan, nego da razvlače na dva- evo silom su sprečavali ljude iz Pančeva juče da se vrate.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Helena said:

....ekšli, pomenutu radnju se pre zaslužili ovi koji su ga rehabilitovati...

Slažem se. Da preformulišem - Kalabiću se poserem u mrtva rehabilitovana usta, a onima koji su ga rehabilitovali u usta i na glavu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

BTW, kakav li umobolnik treba biti pa da neko shvata kao nesto sa cime bi se identifikovao okruzenje gde im je glavno da rehabituju degene od pre sto godina, i gde je sve ubalavljeno onime sto simbolizuju njihovi tabloidi, i gde nekakva qrtceva "elita", samoproglasena, pozivajuci se na kamaru silom okupljenih majmuna i tupana namece normalnima neka sranja, ma nosi se bre. Satri zlo. Ko će, nebitno. Zlo treba potpuno satrti. Pa sta ako bude bilo kakav rat? I treba da bude. To ce preostalim normalnima  biti šut u dupe da se okanu unutrasnje emigracije i eskapizma pa napuste takav gad,a najokoreliji ljubitelji istog će izginuti na buljuke, to care!

Link to comment
Share on other sites

I te stvari su dokaz da sledeceg puta kad zlo padne onaj ko radi na tome treba da bude spreman da ide do kraja, jer u suprotnom, kako je Milosevic i najavio prilikom hapsenja, ili izrucenja, ne znam "vraticemo se mi pomocu para" , e, to ce se desiti opet. Ko je satrt ne moze da se vrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...