Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

55 minutes ago, uini said:

sad kad uvaljaju nekom mozlija na leto, radovacete se keš novcu 😕

 

I'm way past that. Ako sam u Dujino vreme, tamo neke dveiosme-dveidevete kao pasao pricu 'mora se da se prezivi', sada to sasvim sigurno necu. Drugo vreme, druge okolnosti, drugi izazovi. Neam vise sekunde tolerancije za te rasprodaje. Da ga jebem ako ne moze dobar strani igrac u KKP da ostane 2 sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li bi se Mozli uklopio u neki drugi sistem. Pa nemoguce je da ga za ovih 8god igranja evropske kosarke nije niko primetio pa ce sada da placa obestecenje u 30-oj godini. A i treba biti realan - nema apsolutno nikakav napadacki repertoar. Pored tih dobrih kretnji i zakucavanja nista drugo. Ok, sve nadoknadjuje u odbrani, sve ostalo je samo bonus.
Ne znam da li se radi s njim na treningu da mozda nesto popravi u napadu. Ne znam moze li ista popraviti u ovim godinama.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Alek The Great said:

Ako se ne varam igramo sa Parizom za odlazak na F4, koji ce se odrzati u Kelnu krajem maja. Ne znam zasto se tako zove s obzirom da ucestvuju 8 ekipa.

Odrzava se u sklopu F4 eurolige, vjerovatno zbog toga.

 

 

 

 

 

 

 

Kad igraju klinci veceras i gdje se moze gledati... Da ih izmalerisem🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Jaretu ova reprezentativna epizoda pomogla da podigne ionako ogromno samopouzdanje, toliko bi Radeta mogla dodatno da ukanali. A što je najveća fora, protiv Finske ke bio najbolji, posle Radula.

 

I opet kažem, više ne mogu njemu ništa da zamerim, čovek se u šutu raspada već dve godine, ne znam odakle ideja da se on toliko forsira u tom pogledu.

 

 

ps. nekima je tek sada jasno koliki je Trinkiju izazov igranje sa Radetom, kao jedinom trojkom u timu.

 

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...