Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Jel mnogo kakim/strepim ako mi smeta to sto Will sinoc nije imao prakticno nikakav ucinak, ofanzivino i defanzivno?

 

Eye test mi kaze da nije igrao puno minuta, ali nekako kad nema makar jednog kucanja i dve divljacke rampe... onaj kos sto je dao je nekarakteristican za njega, iz igre 1 na 1. Voleo bih da to popravi jer snage da zida ima. Ne mora uguravati rivala skroz u kos, ali malo da popravi poziciju i onda hook shot iz onog njegovog mega odraza.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Alex_Serbia said:

Jel mnogo kakim/strepim ako mi smeta to sto Will sinoc nije imao prakticno nikakav ucinak, ofanzivino i defanzivno?

 

Eye test mi kaze da nije igrao puno minuta, ali nekako kad nema makar jednog kucanja i dve divljacke rampe... onaj kos sto je dao je nekarakteristican za njega, iz igre 1 na 1. Voleo bih da to popravi jer snage da zida ima. Ne mora uguravati rivala skroz u kos, ali malo da popravi poziciju i onda hook shot iz onog njegovog mega odraza.

 

 

Pa u bar 30% tekmi on nema nikakav ofanzivni učinak, recimo u top16 fati ECa, ima prosek od 3 poena po meču. U ABA ligi na 20 mečeva nijednom nije bio dvocifren.

Te "prazne partije" u defanzivi su naravno neuporedivo ređe.

 

Uglavnom, da on može u kontinuitetu da pruža one neke brutalne partije, ne bi bio kod nas.

 

Sa druge strane, svakako da mislim da to nije razlog za brigu. Bila je opuštena tekma, na vreme smo se odlepili, atmosfera slaba, nisu to tekme za WMa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2770/sledi-rasplet-sezone-ulaznice-za-meceve-protiv-mega-bemaksa-i-uniksa-u-prodaji-od-subote?fbclid=IwAR3sdnkCw_qjHeyTpsNq8FxaLU6TycMK5mk-i5xZymL5G0vTWtwalSUrNXI

 

Cene ulaznica za meč XXI kola ABA j.t.d. lige protiv Mega Bemaksa su: 

Tribina (Nivo 200) - 300 dinara

Parter - 1.000 dinara

Standard 2 - 800 dinara

Standard 1 - 1.000 dinara

Superior - 1.400 dinara  

Sky box (pojedinačna mesta) - 5.000 dinara 

 

Cene ulaznica za meč četvrtfinala 7Days Evrokupa protiv Uniksa su: 

Tribina (Nivo 400, istok i zapad): 900 dinara

Tribina (Nivo 400, sever i jug): 1.200 dinara

Tribina (Nivo 200) - 1.400 dinara

Parter - 2.600 dinara

Standard 2 - 2.200 dinara

Standard 1 - 2.600 dinara

Superior - 3.000 dinara  

Premium - 4.000 dinara

Pojedinačna mesta u Sky Box-u: 10.000 dinara

Court Seats II i III red: 10.000 dinara 

 

Bogami... 1200 dingera. Poseta protiv Trenta je još i bila super. Mislim da je posle meča protiv Virtusa bila naša najposećenija utakmica u EK ove sezone, ali mislim i da bi bilo mnogo više ljudi da su bile niže cene, žaleli su se ljudi košarke i kkp posle mesec dana.
E sad, izgleda da je onih 700 bilo čisto da pripreme ljude čak i na više cene. 
Ne znam, nisam pametan.

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2019 at 5:04 PM, pendulum said:

 

Ja očekujem da prođemo obe grupe. Imamo jači tim odnosu na prošlu godinu. Kladionice nas vide u top 5 favorita (nešto kao CZ prošle sezone). Sve iznad toga, kada krenu eliminacije, je uspeh.

 

Evrokup će biti izuzetno bitan za KKP ove sezone i ja bih bacio sve karte na to takmičenje ukoliko se situacija bude tako razvijala da su izgledne šanse da dođemo do samog kraja. Iz Đordijevog izlaganja, iako nejasnog, očekuje se da ekipa koja dobije prolaz iz EK ima šansu da ostane u EL i u narednim sezonama (pretpostavljam ukoliko bude plasirana u top8 u aktuelnoj sezoni ili tako nešto).

 

Što se tiče ABA treba osigurati neko od prva 4 mesta, da utakmice tamo služe kao trening i priprema a fokus da bude na EK.

 

Večeras će biti dobar test da vidimo kakvo je realno stanje i kako stojimo u pravim takmičarskim utakmicama. Ovo sve do sada je lepo, ok, ali ja to, uključujući i Superkup, doživljavam kao pripremni period.

 

Jedan samokvot iz oktobra. Za sada guramo po planu. U ABA i iznad mojih očekivanja. Što se tiče EK stvarno treba ići all-in. Kad, ako ne sad? Imamo solidan žreb do finala i prednost domaćeg terena. Niko nije favorit protiv nas.


Treba napomenuti da ovaj sastav ostvaruje odlične rezultate bez 2 od 3 najzvučnija pojačanja i projetkovana nosioca (Parahovski i Pejners) i trećim koji igra prilično promenljivo (Tomas). Pozitivno je iskočio Mozli od koga se verovatno nije očekivao ovakav uticaj na igru i, ajde da kažemo, Jaramaz koji je izrastao u ozbiljnijeg igrača. Ostali, verujem, prikazuju ono što se i očekivalo od njih.

Link to comment
Share on other sites

Ja sve nesto imam utisak da su nam rezultati u svim takmicenjima nekako iznad same igre, kvaliteta igraca i posebno onoga sto neki (od kojih se ocekivalo i vise) pruzaju na terenu.

Jos kad se uzmu u obzir i otkazi i potpisi tokom same sezone, dobije se vrlo zajebana prica.

Dovoljno je videti na sta lice komsije sa tim tumbanjem...

Ako je to sve zasluga strucnog staba, onda se moze reci da nam je Trinki stvarno bio pucanj u crno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, gos'n Čeda said:

I možda još važnije pitanje - koliko je realno da se igra u praznoj Areni, pogotovo sad nakon pojave prvog slučaja korona virusa kod nas? 

 

Pa s obzirom da se utakmica igra 17. marta, verovatno je da do tada još uvek nećemo imati neke velike brojke, pa se onda verovatno ni država neće odlučiti na takve poteze, tipa zabrane velikih okupljanja (što je pogrešan način gledanja ali to je druga priča).

Edited by djole
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gos'n Čeda said:

Hoće li biti online prodaja karata preko Ticketline-a? 

Online prodaja: Od 7. marta u 10č na sajtu www.ticketline.rs. Piše u vesti na linku.

Mnogo lutaju, i već smo pričali da je ok za prvu sezonu u Areni i šta ti znam, ali opet treba da znaju da verovatno sa ovako visokim cenama neće dobiti punu Arenu. Ako im to nije cilj, onda ok.


Što se tiče ABA:
Krenuli su sa cenama od 400 (nivo 400) i 600 (nivo 200) dinara za prvih nekoliko kola ABA lige, kad i nije bila najjsjajnija poseta, pa su onda pustili Primorsku, Mornar i Olimpiju za 100 i 200 valjda + deca do 14 besplatno i znatno se digla poseta. Do kraja ABA su ostale te neke cene karata, 100-300 dinara uz akcije za decu.
I mislim da su te cene odlične uz akciju.
Za plejof bih eventualno podigao na 400/600, mada bih razmislio.

edit: derbi je bio 700/900, ali je to posebna utakmica i što se tiče bezbednosti i interesovanja.
EK:

Iste cene ko za prva kola ABA su bile i za EK, što je ja mislim ok cena, pri čemu su za neke utakmice bile akcije sa klincima i nižim cenama za nivo 400 (Ritas za 200 + klinci) i dobili su sasvim pristojnu posetu i prosek od 8k. Jedino je protiv Limoža bila niža poseta gde nisu pustili nivo 400 (nivo 200 bio 600 dingera), ali je bila akcija za decu i gde je bilo 4.5k navijača.

Top16 EK: 
Za Virtus je bilo 500/700 bez ikakvih akcija i poseta je bila oko 16, 17k. Onda već kreće poskupljenje za Darušafaku u Pioniru i 900 dinara (obično je cena u Pioniru za tribine jednaka ceni nivoa 200 u Areni) i Trento sada 700/900. Možda je cena za Darušafaku i ok (jer Pionir), ali bih za Trento ostavio 500/700, kao i protiv Virtusa.

I stvarno, kad razmislim možda su hteli da nas pripreme za više cene, ali bih ja npr. nastavio taj neki rast od po 200 dinara, i stavio 700/900 cene karata za Uniks, pa opet dizao za eventualno polufinale na 900/1100, što je i dalje manje nego ove njihove cene protiv Uniksa. Mislim da bi te cene bile skroz ok s obzirom na fazu takmičenja i s obzirom na neke niske cene u ABA koje bih držao.
Ali sve to zavisi od čoveka do čoveka, šta mu je puno, šta malo. Onda ljudi iz inostranstva npr. odmah pretvaraju u evre, pa se čude što je skupo ljudima. Jebige.
Takođe, možemo porediti i sa kartama za LE u fudbalu, gde su bile 2000 za sever i jug. Ja bih uvek pre npr. dao te pare za košarku.
Ali bog zna kakvu računicu i ovi iz kluba imaju, ne verujem da se ne bave time ozbiljno.

I još da prokomentarišem sezonske, za koje mislim da su baš uboli cenu. Ja sam nivo 200, 9600 din. Sa Uniksom i Megom će to biti 20 utakmica do sada. Još ima ABA plejof, KLS i nadam se dalje faze EK. 
 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Karte za Uniks ce verovatno da budu 900 dinara, mada opet ce neki da placu kako je skupo.

 

Mislim otvori ti se sanse za EL, bitni mecevi i opet se place kako je skupo...ko je uzeo sezonsku on je na konju, vec je sada isplatio to a dolazi tek najbolje.

 

Mada i pored kuknjave kako je skupo bice krcato nece imati gde igla da padne, samo eto takav smo narod da volimo da se zalimo i da kukamo 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrate za polufinale EC, na dobrom ste putu da izborite EL i da vas bole paja, tim izgleda dobro, imate prednost domaceg terena, sve je kako pozeleti mozete, i zaista je besmisleno ako neko kuka na 900 din da bodri svoj klub u tako bitnim utakmicama.I treba da kosta, jer vam je tim zasluzio da platite da ga gledate u ovoj fazi. 900din ces da potrosis za vece u centru grada kad sednes sa ortacima na pivo, zato ne kukajte, pare na sunce, napunite Arenu i uzivajte u trenutku😉

Edited by Gudura
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Nemojte molim vas da ubedjujete ljude kako karte nisu skupe, pogotovo ne pricom o nekim izlascima u grad,  picu, cigarama, pi*kama, avionima, kamionima... ili jos gore sa "znas posto je karta u italiji/nemackoj..."

 

Ja verujem da ce arena biti puna i ako mislim da sa cenom karata preteruju (mada iskreno kako su krenuli ocekivao sam i skuplje ali to vrv cuvaju za eventualno 1/2 ili finale)

 

No tu je mec i protiv mege, treba pruziti podrsku i tu, pa za 300 kinti nivo200 - ok

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...