Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

25 minutes ago, SunZero said:

Gist samo na 5, mada ni to ne garantuje da bi pruzao neke strasne partije, ali pokazao je na pocetku sezone da moze puno bolje od ovoga

sa druge strane, sklanjanje Fayea nije ok sa moralne strane ali nemojte da od njega pravite Gista iz prajma, on je ove sezone bio losiji nego prethodne, star je a dosta ogranicen i lagan, izivljavali bi se nad njim u EL kao nad Simanicem s' tom razlikom sto Borisa makar moze da veze par suteva a Faye ne moze

 vapi danasnja utakmica za Gistom na pet, orimimo u drugoj i trecoj bar 30 na centre, ali ne. Sreca, izvuce Sako Polumenta na kraju Kuridzu, vrati Djenku i rijesismo.

 

Da se osvrnem i na price kako ce nas pojesti unutra. Mi sada imamo mogucnosti da unutra mecujemo postavama mnogo ozbiljnije ekipe od Partizan, jos kada bi probavali. Ovo sto je Partizan pokazao u tom segmentu veceras je nemoc. Jedan na jedan visak nisu napravili ni protiv Stimca, a Novica cak.ni protiv Davidovca.

 

Kao sto sam i mislio nama najveci nemir unosi Jaramaz, a Partizan je sticao sigurnost i sa Gordicem.

 

Bili pokazuje da je bog za ABA, a Dzenkins da je zlata vrijedan. Dobra je stvar i bacanje Pume na klupu.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam pobjedom i borbom igraca, ali samom igrom i ne bas toliko. Mislim da je KKP takticki bio dosta iznad nas. Beron jos jedan derbi zavrsava kao centralna figura meca. Izmisljao je poene kada nije bilo nikakvog plana u igri. Davidovac odma uz njega, radio je sve one sitne stvari koje prave razliku izmedju pobjede i poraza. Odlicna odbrana na Novici, skokovi i kljucna bacanja u clutchu. Lazic odigrao mozda i najbolji mec u sezoni. Ovakve partije su nekad bile njegov standard. Sibanje u odbrani, par iznudjenih faulova u napadu na iskustvo, na bezobrazluk. Naravno i otvoreni sutevi koje je stavio ovoga puta. MJK jako dobro cita igra. Prepoznaje situacije na terenu i umije da odigra dobar pas nakon centralnog pika. Lorenzo je odigrao mizerno za svoje standarde. Mozli ga je ustopovao potpuno na preuzimanjima. Na kraju je dobro sto ga je Sakota izveo, poceo je potpuno da privatizuje loptu. Treba istaci i mizeran ucinak nase centarske linije. Veliko je pitanje za cije babe zdravlje igraju kosarku Vladimir Stimac i Majkl Odzo? Stimac nas je ukanalio u 2/4 sa svojim idiotskim reakcijama u odbrani. Lazic mu se najebao majke nakon one trojke Pejdza. Odzu dzaba fizikalije kad mu je kosarkaski IQ mizeran. Jaramaz se castio preko njega u 3/4.  Moramo se zahvaliti i Tomasu koji nas je posteno castio sa ona 3 idiotska faulova u finisu, ali to je vec problem Partizana. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 
ne znam da li ima potrebe da se tupi o suđenju još nakon live teme. bio je faul voldena ali zato 5i faul zagorca i tomasa vrlo diskutabilni. posle i na davidovcu neka kompenzacija 
 
oba tima su igrala lošu odbranu i to jako puno odbrane rukama. novica pizdi, shtime neverue, kuridza se stalno hvata za glavu, klasičan cirkus. 
 
e da, branko lazic savršenu partiju odigrao, rispek. 
Ne poričem ja da je suđenje bilo i više nego očajno - poenta mog komentara i nije bila na suđenju i tome da li je ili ko više oštećen već na tradicionalnoj Novičinoj reakciji i pritisak na sudije kada se rezultat lomi.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tim nam je u nekom rasulu i haosu, nismo u nekoj zlatnoj formi, veceras nista nismo odigrali, i opet smo pobedili.

 

Komsije su bas gotivna ekipa, zelim im da u EC stignu jako do samog kraja, ali ne vidim kako mogu da nam pariraju u narednim mecevima ako mi barem malo iskristalisemo odnose u timu. Ne vidim da oni mogu bolje, a mi svakako mozemo i moramo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da smo osteceni u 1/4 sa nekim odlukama. Cini mi se da je lopta dirala obruc kad je Stimac iz odbojke dao kos. Onda na kraju ona situacija sa Dobricem, moralo je nesto da se svira tu. Na kraju su kompenzovali nesto. Nijesam stvarno vidio kako je Zagorac napravio faul u napadu nad Lazicem.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Kuka i jedna i druga strana. Voleo bih da das tradicionalni osvrt. Uini je npr. lepo primetio da se mnogo igrala odbrana rukama

Tradicionalan osvrt? Mislis na sudjenje?

 

Ni jednog od ove trojice ne volim, Jurasa ponajmanje. U pocetku su sudili podosta bezobrazno na nasu stetu. Jedino na cemu mogu da cestitam je da nisu podlegli pritisku i da su nastavili da rade sta hoce. Posle je bilo diskutabilnih odluka na obe strane. Mi nismo dobili zbog sudija, to je sigurno, a Partizan sigurno ne moze da se zali, iako je recimo bilo gresaka i na njihovu stetu. Generalno mi se ovo nije svidelo. Podseca na pre dve sezone kad nismo imali postovanje od sudija i izduvali sezonu protiv Buducnosti.

 

Partizan, bolje reci Thomas, uradio dobar posao za nas sa faulovima na kraju. nisam to ocekivao, takav poklon. Jos jednom duboki naklon za slobodna bacanja.

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja mislim da smo osteceni u 1/4 sa nekim odlukama. Cini mi se da je lopta dirala obruc kad je Stimac iz odbojke dao kos. Onda na kraju ona situacija sa Dobricem, moralo je nesto da se svira tu. Na kraju su kompenzovali nesto. Nijesam stvarno vidio kako je Zagorac napravio faul u napadu nad Lazicem.

 

To je samo Juras video tj, misli da je video.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Iako to nije nešto što želimo, promenili smo prioritete kada govorimo o Evropi i ABA ligi. Evroliga iziskuje mnogo energije, a ekipe sa kojima ćemo igrati u narednom periodu su ekipe koje jure poslednju šansu da uđu u Top osam ili u Top četiri. Mi smo tu praktično žrtva. Sada svu motivaciju stavljamo na ABA ligu. Popravili smo dosta našu poziciju za završnicu u ovom takmičenju. Fokus nam je sada, sasvim normalno, prebačen na regionalno takmičenje", ocenio je Šakota.

 

Nači, u EL nadalje bez gaća ... :smiley26:  serem vam se u prioritete.

Edited by Kankkunen
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

kada je Sakota zamenio Tomica ucinilo mi se da smo poceli da igramo raznovrsno u napadu, pogotovo kada je pristigao svez i napaljen Stimbron koji je fino igrao oko obruca i uopste ledjima pa smo dosli do neke inside/out ravnoteze

jesmo ubacili 92 poena (27/28 bacanja) ali lopta ne kruzi kako treba, malo igraca ima profilisane uloge u napadu, lagano se vracamo na ono Tomicevo daj Biliju duradi nesto sa varijacijom u vidu daj Panteru duradi nesto

 

i dalje mi nije jasan Dzenkins, stidljiviji je u napadu od Lazica a svima je ocigledno da moze da postize poene na svaki zamisliv nacin, ne treba da daje 30 ali bi nam mnogo znacilo kada bi ga protivnici ponovo shvatali kao opasnost, njega na perimetru cuvaju komotnije nego Jovica pre nego sto je otkrio sut za 3 poena

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilošVB said:

Čestitke komšije.

 

Posebne čestitke forumašu @Boujee,nadam se da zna zašto.

Ako misliš na onaj post gde sam napisao da Odžo radi sve loše osim što bije, to je bila zajebancija, nije mi bila namera niti da podržim nasilje niti da to stvarno predstavim kao nešto dobro.

 

Ne zamerite.

Edited by Boujee
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Tradicionalan osvrt? Mislis na sudjenje?

 

Ni jednog od ove trojice ne volim, Jurasa ponajmanje. U pocetku su sudili podosta bezobrazno na nasu stetu. Jedino na cemu mogu da cestitam je da nisu podlegli pritisku i da su nastavili da rade sta hoce. Posle je bilo diskutabilnih odluka na obe strane. Mi nismo dobili zbog sudija, to je sigurno, a Partizan sigurno ne moze da se zali, iako je recimo bilo gresaka i na njihovu stetu. Generalno mi se ovo nije svidelo. Podseca na pre dve sezone kad nismo imali postovanje od sudija i izduvali sezonu protiv Buducnosti.

 

Partizan, bolje reci Thomas, uradio dobar posao za nas sa faulovima na kraju. nisam to ocekivao, takav poklon. Jos jednom duboki naklon za slobodna bacanja.

Plakao sam od smeha zbog ovog lika i njegovih malodusnih reakcija nakon one serije moronskih faulova.:classic_biggrin: Izgledao je kao da je povuko neki mic pre tekme. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...