Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

13 minutes ago, NMX said:

 

Novinar.

 

Muž one novinarke Nine Kolundžije, stara ekipa sa B92 sport.

 

Pritom, mislim da je samo glup ko točak i pokušava da troluje pa to ispada ovako loše. 

 

edit...možda @Stoned Laki21 može više da kaže 🙂

Hvala. Al' su ruzni oboje, usrao sam se od straha :classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, starter said:

Ako je tačno za Puntera, pretpostavljam da neko odlazi, a najrealnije je da to bude Dženkins.

 

Štimac je vrlo podoban. Nije Lazićeva pozicija, ali stvari koje kapiten 'radi', zna, tj. hoće i ovaj. 🙄

Mislim da ne ide niko od bekova, vec visoki... Derick, moguće Faye, Ojo.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Matador said:

Mislim da ne ide niko od bekova, vec visoki... Derick, moguće Faye, Ojo.....

Neki visoki svakako odlazi, možda i dvojica. Ali verovatno i jedan bek. Dolaskom Puntera bismo imali trojicu skraćenih dvojki koji teško da mogu mnogo minuta provoditi zajedno na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da ovo, ipak, ide ka skraćenju minutaže za maleckog, talo da cemo verovatno često gledati kombinacije Zo - Bili, odnosno Punter-Jenkins/Lazić

Davidovac će nastaviti da šeta po pozicijama, Dobrić je trojka, kao i Stratos koji ne znam koliko će moći da igra ove sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, starter said:

Ako je tačno za Puntera, pretpostavljam da neko odlazi, a najrealnije je da to bude Dženkins.

 

Štimac je vrlo podoban. Nije Lazićeva pozicija, ali stvari koje kapiten 'radi', zna, tj. hoće i ovaj. 🙄

Ма где Ђенку да пуштају. Може само неки високи да иде. Али зашто тај Пунтер???

Link to comment
Share on other sites

 

6 hours ago, Laki_Majak said:

@Kankkunen Mnogo te poštujem kao forumaša i potpuno razumem tvoj stav. Stariji si, mudriji, video si i gore stvari od ovog sad, ja te lično zamišljam kao Gandalfa koji sedi, puši lulu i žao mu je što se ovi mlađe muče kao on nekada. Ali pusti nas mlađe (ne nužno po godinama, više po stavu i aktivnosti) da se borimo za ono što mislimo da treba, pa makar delovali i kao slepe budale koje će neko da prevesla.

 

 

Moju podršku imate :thumbsup: ... deda više ne može, mnogo toga se preturilo preko glave :classic_smile:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, 1 od 8000 Lakija said:

Ogresili su se ovde (deo) ljudi o Sarca. Ima stvari oko kojih se ne slazemo i gde mislim da gresi, ali mislim da nije zlonameran. 

Ogresili su se ljudi ovde o mnoge. I o Dabu i o Sarca. Srbija nije zemlja sa dugom demokratskom tradicijom. Ovde prosto ne postoji tradicija uvazavanja tudjeg misljenja i postovanja prava na razlicitost svake vrste, pa izmedju ostalog i na razlicito misljenje. Linc dozivi svako ko ne misli kao vecina i to ne samo na ovom forumu, vec generalno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ono sto ocekujem od danasnje predstave lutkarskog pozorista jeste da igraci budu svedoci toga da Filip ne igra preko veze i da nema mesanja njegove rodbinske loze u rad trenera vec da je sve svojim radom postigao.

Mislim da je i u klubu jasno da bilo kakva pretnja bilo kom navijacu je pucanj u svoju nogu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boro, ako u narednih pola sata udariš još jedan "confused" emotikon na neki od mojih postova, dobijaš gratis komplet kineskih šensung noževa, separator za žumance i magičnu krpu.

 

ALI NI TO NIJE SVE...ova jedinstvena ponuda važi do kraja današnje Zvezdine Nebojšine konferencije pa ako do tada baš svaki post ispratiš sa "confused" emotikonom dobijaš i patike za mršavljenje i super secka. 

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

Ogresili su se ljudi ovde o mnoge. I o Dabu i o Sarca. Srbija nije zemlja sa dugom demokratskom tradicijom. Ovde prosto ne postoji tradicija uvazavanja tudjeg misljenja i postovanja prava na razlicitost svake vrste, pa izmedju ostalog i na razlicito misljenje. Linc dozivi svako ko ne misli kao vecina i to ne samo na ovom forumu, vec generalno.

Zna li se koji je konkretno Dabin stav? Sem sto smo culi da ga je udbas pominjao. 

Edited by 1 od 8000 Lakija
Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2019 at 9:00 PM, n4l1m said:

spacer.png

:Hail:

Kakav je to govnarko najbolje se vidi na ovom klipu. Nije smeo ni da se okrene ka Gistu. Savio je glavu i samo nastavio dalje kao da se nista nije desilo.

1 minute ago, placebo said:

Da se zna i napise da Kuridza moze da zadrzi samo jedno prezime.Brate ili si Jagodic ili Kuridza,ne moze oba...

Jaforidza

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Culi smo i da je Nebojsa to rekao jer je Daba javno izneo stav da Filip i Sakota nisu dobra resenja za Zvezdu.

Nije mislio na "naseg" Dabu i to i sam Daba moze da potvrdi ovde jer znam da nas cita. 

Njegov stav znam ali neka on to napise ako zeli. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kokodakalo said:

... 

Jaforidza

 

19 minutes ago, placebo said:

Da se zna i napise da Kuridza moze da zadrzi samo jedno prezime.Brate ili si Jagodic ili Kuridza,ne moze oba...

 

Najvise prilici da svi uzmu isto prezime:

LeBranko Covic, 

Marko Covic, 

Kevin Covic

 

i ostali koji se danas pojave da podrze svog brata sa citatom poznate navijacke pesme koju je nedavno iskoristio i direktor kluba: 'mi smo tvoji sinovi'.

S obzirom da je groteskno da zbog godina i trener bude brat tj sin, mozda prica dobije zaplet  otkrivanjem da je trener Dragan Covic u stvari deda na Filip. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Novinar.

 

Muž one novinarke Nine Kolundžije, stara ekipa sa B92 sport.

 

Pritom, mislim da je samo glup ko točak i pokušava da troluje pa to ispada ovako loše. 

 

edit...možda @Stoned Laki21 može više da kaže 🙂

Bivši novinar, mislim da nigde ne piše trenutno, pa možda ovako pokušava da pronađe nešto :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...