Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Opa, ovog puta mnogo ozbiljnija kazna - 35k. 30k kazna zbog pljuvanja sudije. Ima i privedenih i to sve gospoda koja sedi pored terena. Klub se i oglasio zbog vredjanja nasih igraca, verovatno je jadni Filip, pa spominju ceo tim u kontekstu.

http://kkcrvenazvezda.rs/2019/12/18/saopstenje-kk-crvena-zvezda-mts-velika-kazna-el-kao-poslednje-upozorenje/

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

"Takođe, velike pobede i ambijenti kojima smo se svi tako ponosili u celoj Evropi, počinju da gube svaki smisao, ne samo zbog činjenice da klub plaća ogromne kazne zbog prekršaja različite vrste, već i zbog atmosfere koja se stvara posebno u prostoru iza klupe našeg tima, gde se svaka greška naših igrača, ili dobra igra rivala (a to su najbolji timovi koje Evropa ima) prati uz uvrede na račun igrača i trenera KK Crvena zvezda?"

Bez brige predsednice, uskoro nece imati ko da zvizdi i ubacuje predmete na teren. Bice vas max dve hiljade na utakmicama, malo botova, malo stranackog kadra i malo familije. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Evo jedne blasfemije: Faye kvalitetom i nije igrač za EL. To je tužna činjenica, iako mi je među omiljenim igračima ovog tima, međutim kvalitet mu je prilično sporan na ovom nivou. Ne treba igrače precenjivati samo zato što su borbeni i gotivni. 

To stoji, samo što nije jedini ... ima ih još. Šta sa njima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

To stoji, samo što nije jedini ... ima ih još. Šta sa njima?

Pa nemamo ni za prvu petorku onda igraca koji zasluzuju da igraju El ako cemo iskreno.

Da vidimo ko to od nasih igraca bi imao mesto u bilo kom drugom timu u El a da ima istu minutazu kao sto ima kod nas. 

Malo i precenjujemo ovaj nas tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Pa nemamo ni za prvu petorku onda igraca koji zasluzuju da igraju El ako cemo iskreno.

Da vidimo ko to od nasih igraca bi imao mesto u bilo kom drugom timu u El a da ima istu minutazu kao sto ima kod nas. 

Malo i precenjujemo ovaj nas tim.

Sve stoji, moglo bi da se probere 5-6 igrača za EL, sve ostalo je pod velikim znakom pitanja ... neki ni blizu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kankkunen said:

Oni kojima se sprema svilen gajtan meće mnogo igrati, al videćemo vrlo brzo ...

Realnija mi je varijanta da se posle prve greške izbace iz igre, a da onda plavsic i kuzmanovic krenu da ih pljuju na sav glas..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo jedne blasfemije: Faye kvalitetom i nije igrač za EL. To je tužna činjenica, iako mi je među omiljenim igračima ovog tima, međutim kvalitet mu je prilično sporan na ovom nivou. Ne treba igrače precenjivati samo zato što su borbeni i gotivni. 

kako uopste i ulaziti u to blasfemiju, pored blasfemije, da bastenski patuljak nije ni kosarkas a zagartovano mu 20 minuta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Sve stoji, moglo bi da se probere 5-6 igrača za EL, sve ostalo je pod velikim znakom pitanja ... neki ni blizu.

Pa tako je od kad igramo evroligu, s'tim sto ja ne bih u ovom rasulu sudio o igracima, razlika je kad igras u dobroj atmosferi, kad imas dobrog trenera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...