Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, Cavani said:

Mentol, pa valjda mu je u interesu da zapali tu statistiku da je niko ne vidi, on je okaci javno.

 

svako ko prati kosarku i ima internet zna za tu statistiku, i to se ne moze sakriti.

ostaje samo da vidimo koliko dugo ce jos covici prkositi razumu i realnosti.

Link to comment
Share on other sites

Imam nekii osecaj....

Veceras je ta noc....

Noc koju smo dugo cekali....

Molili se Bogu....

Nismo spavali danima....

Veceras Filip Covic.....

Pise istoriju.....

Veceras ce prvi put.....

Poentirati za 2 poena u Evroligi!!!

Sve ostalo je manje bitno!!!!

 

Ovo je kopiran tekst sa drugog foruma, od mora duhovitih o guzonji malom, ovaj je pobednik. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crni Bombarder said:


Mi nemamo ambicije? Nas budzet od osam miliona evra je za sta tacno napravljen?

Upravo ovo, bas glupa izjava.

Ukoliko je cilj u EL da igramo rekreativno, ispada da je spucano 8miliona eura drzavnih para kod nas i nesto manje u Partizan za borbu za KLS/ABA trofeje.

Mogli su da se dogovore da daju po milionce nama i Partizanu, razvijaju mlade igrace a razliku daju u dobrotvorne svrhe ili nesto korisno.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Šta je napisao? 

Da je Zizis mator, da vec imamo gerijatriju, da samo naivni misle da cemo nekoga dovesti da uzme minute sinu, da se proturaju price da nam treba kombo bek umesto back up playa, gde sam ja odgovorio da vec imamo 3 takva u timu, a da je to samo izgovor kako bi ostao sin u 12.

 

E onda sam napisao da ako vec "nema' na trzistu koji je spreman da igra samo 10 minuta, da se prebace trojica iz FMPa  USKOKOVIC , RADANOV I DJORDJEVIC  i da  se trojici zahvalimo i zaradimo na nijma kao i svakog decembra sto zaradimo.

 

Dobio sam obrazlozenje da vredjam administraciju i to od mog prijatelja gde kaze nema ni po babu ni po stricevima.

 

@kalistenika u rutini

 

ajde zajebi me molim te sa tim podmetanjima oko sendvica i ostalog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čovićuslino said:

Imam nekii osecaj....

Veceras je ta noc....

Noc koju smo dugo cekali....

Molili se Bogu....

Nismo spavali danima....

Veceras Filip Covic.....

Pise istoriju.....

Veceras ce prvi put.....

Poentirati za 2 poena u Evroligi!!!

Sve ostalo je manje bitno!!!!

 

Ovo je kopiran tekst sa drugog foruma, od mora duhovitih o guzonji malom, ovaj je pobednik. 

https://www.instagram.com/p/B5sLqr9JwXb/?igshid=jmex74y7kpa5

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čovićuslino said:

Imam nekii osecaj....

Veceras je ta noc....

Noc koju smo dugo cekali....

Molili se Bogu....

Nismo spavali danima....

Veceras Filip Covic.....

Pise istoriju.....

Veceras ce prvi put.....

Poentirati za 2 poena u Evroligi!!!

Sve ostalo je manje bitno!!!!

 

Ovo je kopiran tekst sa drugog foruma, od mora duhovitih o guzonji malom, ovaj je pobednik. 

 

No offense buraz ali nemoguce da nema nista duhovitije. :classic_laugh:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

No offense buraz ali nemoguce da nema nista duhovitije. :classic_laugh:

Sve vezano za njega tera suze na oci,meni je pobednik bastenski patuljak.Sto zbog izgleda,sto zbog statike u odbrani.Znam da je uvredljivo,nikada javno nisam vredjao igrace Zvezde ali ovaj je to zasluzio vise od Nebojse.Meni bi posle onog sa Lazicem i Lakijem bilo glupo da se zadrzavam dalje i unosim nemir u ekipu.

Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam, da nam je predsednik normalan i da dobro razmislja, vec sada treba da ponudi Lorencu ugovor za sledecu godinu, naravno dosta poboljsan i da ga nagradi za dobre igre,  da ne kuburimo bar jednu  godinu sa plejom. Znam nije to fudbal, ne funkcionisu stvari tako, ne zna se da li cemo igrati evroligu, ali nije i da je neizvodljivo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raspravicu ja to sa Celticom uzivo, ipak smo vrlo blizu jednog drugog na tribinama, nikoga ja nisam uvredio iz administracije (takvo je obrazlozenje), ako je moje misljenje suprotno njihovom stavu oko novih igraca, onda neka bude da sam ih vredjao.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čovićuslino said:

Nesto razmisljam, da nam je predsednik normalan i da dobro razmislja, vec sada treba da ponudi Lorencu ugovor za sledecu godinu, naravno dosta poboljsan i da ga nagradi za dobre igre,  da ne kuburimo bar jednu  godinu sa plejom. Znam nije to fudbal, ne funkcionisu stvari tako, ne zna se da li cemo igrati evroligu, ali nije i da je neizvodljivo. 

Dogodine Lorenco puni 30, ulazi u cetvrtu deceniju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Raspravicu ja to sa Celticom uzivo, ipak smo vrlo blizu jednog drugog na tribinama, nikoga ja nisam uvredio iz administracije (takvo je obrazlozenje), ako je moje misljenje suprotno njihovom stavu oko novih igraca, onda neka bude da sam ih vredjao.

 

 

 

 

 

i obavezno nam javi sta si uradio jer nas bas zanima sta se desava na tom forumu, a narocito gde sedite ti i seltik na tribini i kakvi ste privatno, to bas ima veze sa ovom temom, ziv nisam da saznam kako ce to proci. :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Šarac said:

Da je Zizis mator, da vec imamo gerijatriju, da samo naivni misle da cemo nekoga dovesti da uzme minute sinu, da se proturaju price da nam treba kombo bek umesto back up playa, gde sam ja odgovorio da vec imamo 3 takva u timu, a da je to samo izgovor kako bi ostao sin u 12.

 

E onda sam napisao da ako vec "nema' na trzistu koji je spreman da igra samo 10 minuta, da se prebace trojica iz FMPa  USKOKOVIC , RADANOV I DJORDJEVIC  i da  se trojici zahvalimo i zaradimo na nijma kao i svakog decembra sto zaradimo.

 

Dobio sam obrazlozenje da vredjam administraciju i to od mog prijatelja gde kaze nema ni po babu ni po stricevima.

 

 

Valjda ti je sada napokon malo jasnije s kim si imao/imaš posla.

 

Ova zajebancija s Filipom je idealna kao sanitarni otklon, gde lepo sva govna isplivaju na površinu i zasmrde iz sve snage, tako da je onda lakše preskakati ih i zaobilaziti. Bez toga možeš da ugaziš u neko i da ne primatiš odmah.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Raspravicu ja to sa Celticom uzivo, ipak smo vrlo blizu jednog drugog na tribinama, nikoga ja nisam uvredio iz administracije (takvo je obrazlozenje), ako je moje misljenje suprotno njihovom stavu oko novih igraca, onda neka bude da sam ih vredjao.

 

Tim banom su samo potvrdili da je sasvim tačno to što si napisao. Hvala što si nam pojasnio da se traži kombo bek koji neće mnogo da utiče na Filipovu minutažu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada bi neko svesno i namerno hteo navijacima da ogadi klub i da ga totalno razvali, radio bi upravo ovo sto radi Nebojsa Covic poslednjih godinu ipo dana. Guranje svog sina na prvog pleja, sukob sa navijacima i izjava "napravite sebi klub pa dovodite plejmejkere", banovanje svih nepodobnih po forumima, zastrasivanje i slikanje po tribinama onih koji su nezadovoljni i usudjuju se da zvizde malom, dovodjenje izlapelog trenera od 70 godina koji je otisao u penziju prosle godine, kaznjavanje igraca kojima se ne svidja prisustvo FIlipa u timu...

 

Mislim da ovo vise nije moj klub za koji sam navijao, ovo se pretvorilo u neku mutaciju sujete, ega i inata...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

i obavezno nam javi sta si uradio jer nas bas zanima sta se desava na tom forumu, a narocito gde sedite ti i seltik na tribini i kakvi ste privatno, to bas ima veze sa ovom temom, ziv nisam da saznam kako ce to proci. :thumbup:

 

Jesam li ja ovde dosao i napisao ej banovali me tamo ili je neko od forumasa napisao da sam banovan i ukratko napisao o cemu se radi.

 

Ako imas problem sa bilo kojim mojim upisom imas IL ili me zaobidji molim te.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

 

i obavezno nam javi sta si uradio jer nas bas zanima sta se desava na tom forumu, a narocito gde sedite ti i seltik na tribini i kakvi ste privatno, to bas ima veze sa ovom temom, ziv nisam da saznam kako ce to proci. :thumbup:

 

24h odmora kao opomena za stalking

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Raspravicu ja to sa Celticom uzivo, ipak smo vrlo blizu jednog drugog na tribinama, nikoga ja nisam uvredio iz administracije (takvo je obrazlozenje), ako je moje misljenje suprotno njihovom stavu oko novih igraca, onda neka bude da sam ih vredjao.

 

 

 

 

Meni je Celtic delovao kao OK lik. Voli Zvezdu i poznaje košarku. Malo mi je pao u očima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Kako sam kaze Nedovic se redovno cuje sa Filipom Covicem,sa kojim je veoma blizak prijatelj.
Tada kosarka nije na prvom mestu,ali je nezaobilazna tema.
 

-Mnogo mi se svidja kako razmislja i kako mentalno stoji. Uvek je pozitivan i nikada nece odustati. Kod nas ljudi imaju jako kratko pamcenje i to ne moze da se promeni

 

jbt je l postoji neki igrac/covek iz kosarke koga do sad nisu izvukli sa pozitivnim misljenjem za malog Ficu

nasli kuma da pitaju za misljenje ... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...