Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ja sam se nadao da ce danas oni koje je sramota i koji su besni zbog onoga sto se desilo na Covicevoj konferenciji za stampu otici i izraziti svoj revolt (ne mislim na forumase, da se razumemo, pricam uopste). Jer danas je bas bila prilika za to.

 

Umesto toga, hala je bila sablasno prazna, a preko tva su se maltene culi samo tapsaci Covicu.

 

ovo sto pojedini pricaju o EL i kako ce tamo biti tornado je nebitno. Na ovakvim utakmicama se izrazava stav, da se zna da ce hala biti puna kada treba i protiv Crnokose i protiv Mornara i Dinamika i Malog Mokrog Luga, a ne samo protiv Reala i Fenera.

 

Sada je samo dokazano ono sto se vec znalo - dokle god ima vrhunskih evropskih takmicenja i dokle god se osvaja domacica, nikakvi uragani i erupcije se nece desavati.

 

Propustena je sansa veceras, druge tesko da ce biti.

  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Ja sam se nadao da ce danas oni koje je sramota i koji su besni zbog onoga sto se desilo na Covicevoj konferenciji za stampu otici i izraziti svoj revolt (ne mislim na forumase, da se razumemo, pricam uopste). Jer danas je bas bila prilika za to.

 

Umesto toga, hala je bila sablasno prazna, a preko tva su se maltene culi samo tapsaci Covicu.

 

ovo sto pojedini pricaju o EL i kako ce tamo biti tornado je nebitno. Na ovakvim utakmicama se izrazava stav, da se zna da ce hala biti puna kada treba i protiv Crnokose i protiv Mornara i Dinamika i Malog Mokrog Luga, a ne samo protiv Reala i Fenera.

 

Sada je samo dokazano ono sto se vec znalo - dokle god ima vrhunskih evropskih takmicenja i dokle god se osvaja domacica, nikakvi uragani i erupcije se nece desavati.

 

Propustena je sansa veceras, druge tesko da ce biti.

Potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Ja sam se nadao da ce danas oni koje je sramota i koji su besni zbog onoga sto se desilo na Covicevoj konferenciji za stampu otici i izraziti svoj revolt (ne mislim na forumase, da se razumemo, pricam uopste). Jer danas je bas bila prilika za to.

 

Umesto toga, hala je bila sablasno prazna, a preko tva su se maltene culi samo tapsaci Covicu.

 

ovo sto pojedini pricaju o EL i kako ce tamo biti tornado je nebitno. Na ovakvim utakmicama se izrazava stav, da se zna da ce hala biti puna kada treba i protiv Crnokose i protiv Mornara i Dinamika i Malog Mokrog Luga, a ne samo protiv Reala i Fenera.

 

Sada je samo dokazano ono sto se vec znalo - dokle god ima vrhunskih evropskih takmicenja i dokle god se osvaja domacica, nikakvi uragani i erupcije se nece desavati.

 

Propustena je sansa veceras, druge tesko da ce biti.

Tuzno ali istinito

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Forum uticaj ima samo na Nebojsu Covica. Vec sam pisao da ne treba donositi zakljucke na osnovu vecinskog misljenja na forumu. Takodje je jako glupo misliti da su svi koji su tapsali Filipu sendvicari. Mnogo, ali mnogo je onih koji gledaju kosarku i vole je, ali je ne razumeju. Isto tako vecina onih koji je gledaju uzivo vide samo poene i asistencije. Za njih je Filip ok. Za neke jace zvizduke Filipu trebace jedna nemoc u EL. Opasno namazan igrac je Nebojsa Covic. Sklonio je sina sa utakmica protiv Reala i Asvela. Tacno su znali da ga tamo cekaju agresivni bekovi i da ce tu biti mnogo nemocan i izbegli su punu halu i  minu. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Polako, ne moze preko noci nesto da se zavrsi sto u Srbiji zemlji nepotizma traje vec dugo. Gazda je prsnuo na koferenciji i time jos vise dolio ulje na vatru. Mediji su poceli da pisu, rsb se podelio. Zvizduci su se culi, stidljivo, ali bitno je da jesu. Takva smo sorta da ne moze uz odlicnu igru tima konstantni zvizduci . Cekajte prvu priliku kada maleni od Zeleznika pocne da baguje u EL.

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Treba reci da dobar dio hale ipak cine i ljudi sa strane koji nisu u mogucnosti da dodju na ovakvu utakmicu i ovakav termin.

 

Mek ima poentu ali se pak ne slazem da je ovo neka jedinstvena prilika za negodovanje.

 

Mozda ne jedinstvena, ali najbolja sigurno. Idealna.

 

Ali ajde, videcemo. Bice mi drago ako gresim, ne zbog ovog kluba prema kom se indiferentan, vec zbog coveka i njegovih istomisljenika koji nisu zasluzili da im se preti zbog izrazavanja stava. Makar se ja ne slagao do kraja sa njima oko predmeta spora.

 

@ Clash to bas i nije moj classic 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...