Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

8 hours ago, Laki21 said:

 

Na ovo je kvota 1.0000000000000000000000000000000001

 

Сигурно да је Гист попиздио. Човјек годинама игра врхунску кошарку и нема никакве сумње да је исту и даље намјеравао наставити играти. За нас за озбиљну цифру а за њега мало редуковану сходно годинама. Да је гледао само паре изабрао би нека лакша такмичења у богатијим срединама. Један од најбољих pick and roll центара сигурно није очекивао Калатеса у Београду али тек није татиног испртка којег лажни и сујетни газда гура на уштрб атмосфере у читавом тиму. Једног Јашара Цедуљовског као логистику за све ово није ни у сновима очекивао.

И не попиздио...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

kasno shone stize u dmg control

 

ovde nije u pitanju nikakva damage control, kao sto sam i vise puta isticao boli me dupe za filipa. ovde se radi o tome da decko uopste ne zasluzuje ovaj tretman koji dobija. 

 

57 minutes ago, Golijat said:

Morao sam da ga skinem sa IL samo da vidim sta lupeta...

 

nisam ti uopste na il, citas ti i svi vi sve sto ja napisem samo nemate kontra argumente. 

inace...

WSqZvxl2_o.png

 

47 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Zamisli da imas kucu bez krova i prozora i da tu moras da obitavas po ovakvom vremenu? Nedostatak trenera i bivstvovanje Filipa u timu su upravo to, neophodan uslov da bi se krenulo u resavanje drugih je otklanjanje tih problema.Posle se moze raditi po pitanju npr plavljenja u podrumu ( slaba forma centara), rasklimane wc solje( neinventivna igra u napadu), dotrajale komode... 

 

mani me metafora, reci da li ti stvarno mislis da kad bi sklonili filipa da bi mi odjednom procvetali? 

pa isto ovo se pisalo i prosle godine, samo da se kancera resimo jer sa njim nema sanse da ista osvojimo. ali ista prica, a na kraju ne da se to nije desilo vec se dogodila samracina tim pricama. 

evo bio je dve tekme na klupi u el, kako ti se svidela nasa igra? 

jel on kriv sto derik ni ne igra? sto je kuzma nespreman? sto ceo tim nema samopouzdanje? sto gist srlja iz greske u gresku vec par tekmi? sto se povredio stratos? sto deda nije u formi?

mi od 5 na papiru ozbiljnih pojacanja za sad smo dobili samo solidne periode i role od gista i lorenza. ostala trojica ne da ne pruzaju nista nego za jednog se ne zna ni da li je ziv.

trener koji ih je doveo otisao. 

znaci ostali smo na fmp + stratos, mo i bili i za sve je kriv vepar? da imamo nekog xy pleja umesto njega ovo nabrojano se ne bi desilo?

jao da imamo drugog pleja ne bi morao djenka da igra pleja i da ga tu trosimo. igrao i kod radonje x puta, ne vidim problem. problem je sto se djenka trenutno raspada, nema nikakvu ulogu, minute i samopouzdanje. 

ono sto mogu da se slozim da nebojsa koristi ovu poltroncinu da bi bio siguran da ce filip imati minute i jer ovaj ne sme da mu pisne i prakticno ko da nemamo trenera. 

sve je otislo u krasni sa tomicem i tu je sustina problema... napravio tim i otisao. 

a mi i dalje ne znamo zasto je on naprasno otisao? 

 

9 minutes ago, Cavani said:

Shone Ilic me preskocio u multiquotu, osecam se zapostavljeno.

 

ti si vec odao rispekt, tako da smo tu pricu vratili u fioku.

 

ali borisa koji se toliko pogubio i smorio posto ga je novica skolovao te lagano ulazi u teren sa loptom i pravi prestup?! prestup! ja ono nisam video ne pamtim. 

 

treba nam trener i par vezanih pobeda. i sve ce leci na svoje. 

mairosu brate gasi ovo...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ИEsA IlIC said:

ali borisa koji se toliko pogubio i smorio posto ga je novica skolovao te lagano ulazi u teren sa loptom i pravi prestup?! prestup! ja ono nisam video ne pamtim. 

 

Zaista treba imati obraza i pisati o Borišinom prestupu tokom utakmice u kojoj je Filip za 11s ispalio airball od skoro pola metra, 7s do kraja napada zatim napravio nesportsku na 5s do kraja utakmice, a nakon što nam je Partizan poklonio šansu za produžetke nagazio aut liniju pri prijemu lopte. Ja mislim da je to neki rekord. 

Jedan saigrač ga gleda i misli gledaj ovog ludaka, drugi saigrač se udara glavom u reklamu od muke što to mora da gleda sa klupe, treći koji se pobuni dobije nogobulj iz kluba, četvrtog ubacuju protiv Reala prvi put u sezoni da glumi pleja i predstavvi Čovića kao neophodnog člana tima a peti mora da ga brani od navijača i ruši sebi reputaciju koju je zasluženo stekao.

I ti opušteno kažeš da on nije zaslužio ovakav tretman.

 

Jedino što on nije zaslužio je da igra u KK Crvena Zvezda, to mu je poklonjeno.

  • Like 32
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

I jos jedna stvar, nismo mi proslogodisnji po aba lige dobili zahvaljujuci nekakvoj izvanrednoj partiji Filipa bez odbrane Čovića, vec zahvaljujuci atmosferi linca koja je napravljena, sto apsolutno podrzavam, jer je vraceno podgoricanima istom merom, a sve u duhu "ne bacajte bisere pred svinje".

Te fantazmagorije o Filipovoj bozanskoj igri mogu da se prodaju za jedno 10-15 godina, jer ono sto je on u svim utakmicama po odigrao se kretalo od jadno (sto je njegov standard) pa do prosecno, tj ono sto bi odigralo pola playmakera ABA lige.

To sto smo svi ocekivali nista, a dobili nesto, ne znaci da je to nesto bilo ogromne vrednosti. Jednostavno, Filip je u delovima 2-3 utakmice po aba lige uspeo prilicno uspesno da imitira playmakera, a mi smo svi popadali na dupe kao da mu to nije u opisu posla - ne da imitira, nego bude playmaker.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

nisam ti uopste na il, citas ti i svi vi sve sto ja napisem samo nemate kontra argumente. 

inace...

WSqZvxl2_o.png

 

 

 

 

 

Bio si,dok nisu napisali da si se vratio da botujes pa sam resio da te skinem sa IL da vidim koliko jedan covek moze najdalje da ode,i videh...

 

LM,kad vec citiras ovaj moj post mozes i ostale gde sam pisao o junioru...Pa da skontas...

Link to comment
Share on other sites

 
Zaista treba imati obraza i pisati o Borišinom prestupu tokom utakmice u kojoj je Filip za 11s ispalio airball od skoro pola metra, 7s do kraja napada zatim napravio nesportsku na 5s do kraja utakmice, a nakon što nam je Partizan poklonio šansu za produžetke nagazio aut liniju pri prijemu lopte. Ja mislim da je to neki rekord. 
Jedan saigrač ga gleda i misli gledaj ovog ludaka, drugi saigrač se udara glavom u reklamu od muke što to mora da gleda sa klupe, treći koji se pobuni dobije nogobulj iz kluba, četvrtog ubacuju protiv Reala prvi put u sezoni da glumi pleja i predstavvi Čovića kao neophodnog člana tima a peti mora da ga brani od navijača i ruši sebi reputaciju koju je zasluženo stekao.
I ti opušteno kažeš da on nije zaslužio ovakav tretman.
 
Jedino što on nije zaslužio je da igra u KK Crvena Zvezda, to mu je poklonjeno.

Pa nije zaslužio ovakav tretman... Zaslužio je mnogo gori, i on i tatko mu...
A i svi oni koji pronalaze ikakvo objasnjenje i opravdanje za nepotizam, te razjebavanje nečeg sto nije njihova svojina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drako said:

I jos jedna stvar, nismo mi proslogodisnji po aba lige dobili zahvaljujuci nekakvoj izvanrednoj partiji Filipa bez odbrane Čovića, vec zahvaljujuci atmosferi linca koja je napravljena, sto apsolutno podrzavam, jer je vraceno podgoricanima istom merom, a sve u duhu "ne bacajte bisere pred svinje".

Te fantazmagorije o Filipovoj bozanskoj igri mogu da se prodaju za jedno 10-15 godina, jer ono sto je on u svim utakmicama po odigrao se kretalo od jadno (sto je njegov standard) pa do prosecno, tj ono sto bi odigralo pola playmakera ABA lige.

To sto smo svi ocekivali nista, a dobili nesto, ne znaci da je to nesto bilo ogromne vrednosti. Jednostavno, Filip je u delovima 2-3 utakmice po aba lige uspeo prilicno uspesno da imitira playmakera, a mi smo svi popadali na dupe kao da mu to nije u opisu posla - ne da imitira, nego bude playmaker.

 

Bas to, odigrao je odlicno za svoje (pre)jadne standarde u nekim (ne svim) mecevima koje smo tad dobili, ali ti izrazito spusteni kriterijumi su posledica toga da nas je kanalio i unistavao cele godine, narociti u EK, sto njegov tatko, armija botova i likovi poput Nese odbijaju da shvate ili precutkuju, te je njegov bilo kakav pozitivan doprinos bio enormno iznenadjenje i stvorio ovu odvratnu i kancerogenu pricu o "junaku plej ofa", iako je bilo zasluznijih igraca od njega koji plus nisu bili tolika rupetina u odbrani kao doticni koji je u stanju da svojim ispadanjima ujebe koncepciju i najbolje def petorke koju imamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi trener je broj 1. Dobili bismo neke od ovih utakmica uprkos Filipu da je bio normalan trener. Ali to je moralo da se završi u ovih mesec dana sada je već kasno. Sezona odlazi u nekom Alimpije smeru.. Samo što smo tada bolje stajali u Aba. Prednost domaćeg terena nećemo imati a to će biti teško nadoknaditi i nekom dobrom treneru.
Već sam ovo rekao ali..
Kad je otišao Tomić, ostavio nam je svoj sistem (koji nije baš proradio od starta što je i jedan od razloga razlaza). Šta mi(Nebojša) radimo.. Zadržavamo isti sistem samo neku lošiju, b varijantu. Pa on nije radio ni u gold premijum paketu jbt tek neće sa večitim pomoćnikom.
Znao sam da će ono smeškanje na konferenciji kao sve je ovo normalno da nam izađe na nos. Lik se potpuno sumanuto ponaša.
Mislim da je vreme da se podvuče crta, da se zapitamo zašto se borimo za tu EL. Samo jedne godine smo imali ambiciju i bili konkurenti za nešto više, a i to nešto stidljivo, F4 je bilo zabranjeno pomenuti. O Evrokupu prošle godine da ne pričamo. Niko ne postavlja imperativ ali lako se prepozna ambicija, konkurentnost, onda imaš i punu arenu, i zaradu, i hemiju, tim raste, a i domaće dvorište se lako počisti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:

Ljudi trener je broj 1. Dobili bismo neke od ovih utakmica uprkos Filipu da je bio normalan trener. Ali to je moralo da se završi u ovih mesec dana sada je već kasno. Sezona odlazi u nekom Alimpije smeru.. Samo što smo tada bolje stajali u Aba. Prednost domaćeg terena nećemo imati a to će biti teško nadoknaditi i nekom dobrom treneru.
Već sam ovo rekao ali..
Kad je otišao Tomić, ostavio nam je svoj sistem (koji nije baš proradio od starta što je i jedan od razloga razlaza). Šta mi(Nebojša) radimo.. Zadržavamo isti sistem samo neku lošiju, b varijantu. Pa on nije radio ni u gold premijum paketu jbt tek neće sa večitim pomoćnikom.
Znao sam da će ono smeškanje na konferenciji kao sve je ovo normalno da nam izađe na nos. Lik se potpuno sumanuto ponaša.
Mislim da je vreme da se podvuče crta, da se zapitamo zašto se borimo za tu EL. Samo jedne godine smo imali ambiciju i bili konkurenti za nešto više, a i to nešto stidljivo, F4 je bilo zabranjeno pomenuti. O Evrokupu prošle godine da ne pričamo. Niko ne postavlja imperativ ali lako se prepozna ambicija, konkurentnost, onda imaš i punu arenu, i zaradu, i hemiju, tim raste, a i domaće dvorište se lako počisti.

Naravno, to i napisah u onom postu koji Nesa nije shvatio, iole dobar trener i odstranjivanje Filipa su preduslovi da iole krene u bolje smeru, tada bi se i druge falinke lakse ispravljale. Bojim se i ja da ce biti kasno,ako uopste do toga dodje u nekom periodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ИEsA IlIC

Racionalizacija je poslednje utociste demagogije.Bukvalno svaka demagogija moze da se racionalizuje.

Primer.1 racionalizacija

Od kluba kom su skinuli koseve,on je napravio gotovo redovnog euroligasa.

Svake godibe je klub rastao i imao vece ambicije.

Prekinuo dvanestogodisnji niz Partizana i uspeo da se izbori sa mafijom u Kk Partizanu.

Napravio kakav takav marketing i kakav takav sistem,ali ga je napravio.Osvojeno dosta titula,napravljeno igraca,vracena publika...

PA ZAR JE PUNO DA MU SINCIC ODPIKA KOJU TEKMU EL.

Primer 2 demagogija

1.Vracao dugove kluba politickim putem.

2.Nalazio sponzore politickim putem

3.Ugostio coveka koji je napravio dugove na Aba utakmici.

4.Silbovao Silba zbog plate,a Filipa ostavlja zbog emocija.

5.Silbovao R Tompsona,D Tomsona,Mekela koji su pruzali isto ako ne vise od Filipa.

6.Praktikujucu rad KkPartizan igracima ostajao duzan i otpisivao dugove zbog tipa pregovora sa Makabijem u alucaju Q Millera.

7.Javno priznanje da se aponzorise od drzave,a u klubu po ugovorom drzi sina.

Rezime je da ti ovo ne pisem da bi se prepucavao,ne poziva se na revoluciju jer nema alternative Covicu trenutno.Nego je beamisleno i glupo da branjis neodrbranjivo.Realno svako od nas moze da bude uzbunjivac u srpskom sportu jer da neko proceslja mulj svasta bi nasao.Nepotizam je samo krajnji proizvod.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pročitah sva objašnjenja ali priznajem da ne kontam zašto nije izveo dva bacanja. Faul je bio u bonusu (pri tome i prilikom napada na koš/šuta). Šta su oni posle nasvirali i šta se poništavalo međusobno nema veze, prvi i osnovni faul ne sme/ ne može da se ospori.
Obično se kaže loše suđenje, na štetu oba tima i sl. Po meni je bilo tendeciozno, gledali su da nas iseku kad god se približimo. Tehničke Gistu i Odžu (obe peti faul), Davidovcu da su po istom kriterijumu svirali drugoj strani bilo bi ih deset, izmišljene tri sekunde Odžu (pa posle perfidno vraćaju kad je iscurila utakmica).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...