Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

9 hours ago, mmajstor said:

Da se ne zajebavamo, u prve 2 sezone dok je bio niko i nista i Radonja bi drzao i 2 Filipa na terenu ako treba. 

Cuj niko i nista? Ajde malo razmisli sta si napisao. Moras se lepse izrazavati. Ovde se vidi tvoja netrpeljivost prema najboljem Zvezdinim trenerom u istoriji.  Ne znam cemu to. Nisam primetio da je u prve dve sezone ''dok je bio niko i nista'' trenirao nekog Covicevog igraca. Cak i kad je pokusao da uvali Rakicevica zbog partizana, dobio je NE.

 

Ne znam koji bi iskreni navijac Crvene Zvezde ovo mogao da napise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto bi Nebojsu nateralo na reakciju mozda jedino bude mizerna poseta u EL, apropo toga recimo imam dve sezonske, na utakmice vise ne idem, barem ove godine, kinta je irelevantna ali ako hala zvrji prazna kao u vreme Alimpija kad su poceli da se izivljavaju na nama u drugom delu sezone nece mu biti bas svejedno, odnosno onda je svejedno dali igra u FMP/u ili Zvezdi.

Jes da si puno toga napravio Nebojsa ali si i uspeo(skoro) sve da razjebes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Crni Bombarder said:

I meni je palo na pamet da bi brakorazvodna parnica sa Nebojsom mogla biti vrlo skupa i komplikovana.

U drugim vestima..Ruznal pise da je veceras prednost Crvene zvezde u cinjenici da Alba nastupa bez klasicnog pleja. :smiley33:

 

zato ššto u samom startu nisu definisana prava i obaveze nego je teo Nebojša da pomogne...  da učini...  filantrop... pisali su neki na forumu pre xy godina dok je prosečan navijač KK CZV bio u ljubavi sa Nebojšom I Transparentnim od Državnog Budžeta, da će se nivo i veličina pomoći Nebojše Ćovića videti onog dana kad odstupi sa mesta preCednika KK Crvena Zvezda, šta će posle njega ostati, da li samoodrživi projekat Evropske Zvezde  ili još jedna kula od karata koja će se srušiti kao što se srušila Partizanova po odlasku DV-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, berti said:

Bas steta sto nema Abrahama. Mogu da mislim njegove reakcije na Filipove minijature.

Jbg, onaj Glen je netrpeljivost prema Abrahamovom pisanju na kraju pretvorio u trajni ban.

Nije. Abraham je sam zaslužan za svoj trajni ban i to nema veze ni sa jednim moderatorom, nego sa njegovim nastupom.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dulematic said:

Nije. Abraham je sam zaslužan za svoj trajni ban i to nema veze ni sa jednim moderatorom, nego sa njegovim nastupom.

Nije mesto za to, a i mnogo je vremena proslo. Abraham je znao da pretera ali kakve su se sve stvari pisale dok je on jos bio tu, a ostale su bez trajnog bana.

Glenova netrpeljivost prema Abrahamu je bila ocigledna, nemojmo da se pravimo blesavi. 

A da ne pricamo da su i pojedini modetatori zasluzili trajne banove zbog nekih stvari koje su ovde pisali.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stondisha said:

 

zato ššto u samom startu nisu definisana prava i obaveze nego je teo Nebojša da pomogne...  da učini...  filantrop... pisali su neki na forumu pre xy godina dok je prosečan navijač KK CZV bio u ljubavi sa Nebojšom I Transparentnim od Državnog Budžeta, da će se nivo i veličina pomoći Nebojše Ćovića videti onog dana kad odstupi sa mesta preCednika KK Crvena Zvezda, šta će posle njega ostati, da li samoodrživi projekat Evropske Zvezde  ili još jedna kula od karata koja će se srušiti kao što se srušila Partizanova po odlasku DV-a.

Zapravo, ja se ne bojim te varijante.

Naravno, N. Čović mogao bi u nekom trenutku da izvadi spis sa dugovanjima KKCZ za njegove plate, Filipove plate, za upotrebu centra u Železniku i sl. i to bi mogli da budu milioni miliona, u teoriji. Ali u praksi, N. Čović je u Zvezdu stigao političkom direktivom, i ako ikad ode, i to će biti po političkoj direktivi. A tada će Nebojšu pozvati neko ko ima o njemu debelu fasciklu i ovaj će prihvatiti šta mu se daje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, profaarmor said:

Koji  post je u stvari bio povod ili razlog kako hocete za  trajni ban Harperu?

Znao je istina covek da bude ponekad preagresivan, verbalno mislim i iskljuciv ali se u njegovim postovima dalo nesto pametno i smisleno procitati

 

4 minutes ago, berti said:

Nije mesto za to, a i mnogo je vremena proslo. Abraham je znao da pretera ali kakve su se sve stvari pisale dok je on jos bio tu, a ostale su bez trajnog bana.

Glenova netrpeljivost prema Abrahamu je bila ocigledna, nemojmo da se pravimo blesavi. 

A da ne pricamo da su i pojedini modetatori zasluzili trajne banove zbog nekih stvari koje su ovde pisali.

 

10 minutes ago, Swift Pancakez said:

ako, treba zauzeti stav

bas ste lepo  pocistili u toj akciji sve koji imaju problematican nastup(i to cine godinama)...oh wait

 

Hajde da napišem još jednom i da završimo ovu priču pošto kako lepo kaže berti, nije joj ni vreme ni mesto.

Abraham nije bio nikakva žrtva moderacije nego je CELA moderacija bila njegova žrtva do trenutka trajnog bana a vidim da se to nastavlja i dalje pošto pojedinci pokušavaju da ga iskoristi za svoju agendu o zloj moderaciji.

On je tokom svog bivstvovanja na forumu vredjao redom moderaciju na politici, fudbalu i košarci i to u nekoliko navrata i različitim povodima i situacijama.

Zaslužio je nekoliko trajnih banova mnogo ranije nego što mu je isti i udeljen a to je odlagano upravo u nadi da on svoj nastup može da promeni, što se nije desilo.

Svaki put kad bi se vraćao samo je nastavljao sa prethodnom praksom, sa još gorim vredjanjima i paranojama. Netrpeljivosti sa naše strane nije bilo prema njemu nego prema gadostima koje je pisao.

Ja ne sporim da on ume kad hoće i lepo da piše i da je imao i sjajnih postova i zapažanja koje sam sa uživanjem čitao, ali sve to je ostalo u senci njegove negativne strane pisanja koja je bila česta, gotovo svakodnevna  i postala je neizdrživa.

Uostalom, trebalo bi da je sve dokumentovano gore na zajedničkoj temi za moderaciju pa svako može da donese sopstveni sud o tome i da ne zatrpava ostale teme sa ovim.

 

Što se tiče drugih sa problematičnim nastupom, tačno je da postoje i da im se ponekad gledalo kroz prste kao i Abrahamu i drugim forumašima sa stažom i reputacijom, ali i oni su svesni da su zbog toga na tankom ledu i da ako se slične stvari budu ponavljale neće dobijati nove šanse. Niko od njih nije bio tako konstantan u vredjanjima i kršenju pravila kao Abraham da zasluži trajni ban ranije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dulematic,ne sramoti se ovakvim upisima.

Sa proslog foruma ste postavili gore na spratu za moderatore likove koji su pisali svakakve gadosti,ali ste na abrahamu nasli da odrzavate nivo foruma i jos ste vi zrtve i nije on jedini.

 

Dovoljno je sto ste dozvolili da onaj pise na ovom forumu,steta,ocekivao sam promene u odnosu na prosli forum,no sve je manje vise isto.

 

Ipak,zanimljivo je videti jasara i ekipicu sa b92,kako sada uvijenim recnikom pise,iako bi rado pokazali svoje pravo lice sa proslog foruma,tu i tamo se i neko od njih oklizne.

 

Ali ne,abraham je problem i moderacija je zrtva.Obraza bez.

Edited by Bobby Axelrod
  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

E jebo vas otac sve, ja izvučem post kao nešto fino napisano u korist celog problema oko koga razglabamo danima, ode priča na pičkaranje sa i oko moderacije..nemojte ljudi jbt.


Nazad na temu...je l sam to pročitao na forumu pre par strana ili bulaznim, da je D. Brown otišao za Berlin? Ne videh ga juče na aerodromu...a odlazak bi bio lepa vest. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, quentin said:

Zapravo, ja se ne bojim te varijante.

Naravno, N. Čović mogao bi u nekom trenutku da izvadi spis sa dugovanjima KKCZ za njegove plate, Filipove plate, za upotrebu centra u Železniku i sl. i to bi mogli da budu milioni miliona, u teoriji. Ali u praksi, N. Čović je u Zvezdu stigao političkom direktivom, i ako ikad ode, i to će biti po političkoj direktivi. A tada će Nebojšu pozvati neko ko ima o njemu debelu fasciklu i ovaj će prihvatiti šta mu se daje.

 

37 minutes ago, pavijan2 said:

2011. je Zvezda bila potrebnija Nebojši Čoviću, nego on Zvezdi.

Posle par godina sedenja na klupi za rezervne igrače vratio se na veliku scenu.

 

Pri tome nije ibacio nikakvog igrača u FMP-u godinama, a samim tim i finansije su mu upitne.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, quentin said:

Zapravo, ja se ne bojim te varijante.

Naravno, N. Čović mogao bi u nekom trenutku da izvadi spis sa dugovanjima KKCZ za njegove plate, Filipove plate, za upotrebu centra u Železniku i sl. i to bi mogli da budu milioni miliona, u teoriji. Ali u praksi, N. Čović je u Zvezdu stigao političkom direktivom, i ako ikad ode, i to će biti po političkoj direktivi. A tada će Nebojšu pozvati neko ko ima o njemu debelu fasciklu i ovaj će prihvatiti šta mu se daje.

 

Problem je samo što Nebojša ima još deblju fasciklu o tom ko bi ga zvao da ga otera. Sećam se slike gde on ulazi u neku instutuciju, a pandur ispred mu salutira iako Nebojša već 15 godina nema nikakvu službenu funkciju. Ne treba sumnjati da je i on i dalje istaknuta figura "duboke države". S tim u vezi ne treba imati dilemu da će on nadživeti i aktuelnu vlast.

Možda će tek ona vlast koja razmontira službu doakati i Nebojši. A mislim da će Nebojša umreti prirodnom smrću pre nego što se to desi.

Edited by Haggard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Haggard said:

 

Problem je samo što Nebojša ima još deblju fasciklu o tom ko bi ga zvao da ga otera. Sećam se slike gde on ulazi u neku instutuciju, a pandur ispred mu salutira iako Nebojša već 15 godina nema nikakvu službenu funkciju. Ne treba sumnjati da je i on i dalje istaknuta figura "duboke države". S tim u vezi ne treba imati dilemu da će on nadživeti i aktuelnu vlast.

Možda će tek ona vlast koja razmontira službu doakati i Nebojši. A mislim da će Nebojša umreti prirodnom smrću pre nego što se to desi.

Kako neka vlast da razmontira sluzbu kad je ista postavlja .... mozda neka strana ambasada ... ako im bas nekad zatreba

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Plantation said:

Kako neka vlast da razmontira sluzbu kad je ista postavlja .... mozda neka strana ambasada ... ako im bas nekad zatreba

 

Strana ambasada ili vlast koju će postaviti neka buduća okupaciona uprava.

Ali Vučić svakako Nebojši ne može ništa. Pride Vučić je fasciniran službom, pa je smešno očekivati da će on da maše nekim fasciklama protiv istaknutih udbaša.

Edited by Haggard
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

Cuj niko i nista? Ajde malo razmisli sta si napisao. Moras se lepse izrazavati. 

 

Ne moram ja nista, uvek se iskreno izrazavam. Za klub kao sto je CZV, trener kome je najveci domet bila titula u CG je niko i nista... sto ne znaci da je los trener, nego da u tom trenutku nije bio u rangu kluba koji je imao ambicije mnogo vece od njegovih najvecih dostignuca. To ga je i najvise preporucilo na klupu Zvezde sto je i tema kao i namera mog posta, a ne da se prepucavam sa nekim jer ima povredjena osecanja. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Radonjic je igrao i par puta F4 Aba lige, dosao do 1/4 finala EK. Tesko je bilo pobijediti u PG za vrijeme njegovog mandata  Treba napomenuti sa kakvim je igrackim kadrom raspolagao, vecinom su to bili mladi domaci igraci+ 1-2 strana igraca. Dakle budzeti su bili otprilike prosjecni za ABA ligu. Rekao bih da je izvlacio rezultatski maksimum dok je bio tamo. Tako da je bezveze ova prica o njemu kao nekakvom anonimusu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mmajstor said:

 

Ne moram ja nista, uvek se iskreno izrazavam. Za klub kao sto je CZV, trener kome je najveci domet bila titula u CG je niko i nista... sto ne znaci da je los trener, nego da u tom trenutku nije bio u rangu kluba koji je imao ambicije mnogo vece od njegovih najvecih dostignuca. To ga je i najvise preporucilo na klupu Zvezde sto je i tema kao i namera mog posta, a ne da se prepucavam sa nekim jer ima povredjena osecanja. 

Kakve je tad Crvena Zvezda imala ambacije? Mozes imati ambicije zbog armije navijaca,ali realnost je nesto sasvim drugo. Pre njega su treneri bili Lazic i Vukoicic, posle njega Alimpijevic i Tomic. Sve zajedno da ih spojis ne mogu uci u recenicu sa Dejanom. Da u stranu stavimo titule i dobre utakmice u ABA i EC. Covek je stvorio bas dosta igraca, ono sto mu se ne daje je rad sa mladim igracima. Upravo u Podgorici gde je imao prostora i  razvio je veliki broj mladih igraca. 

 

U zivotu se nista ne desava slucajno i to moras da shvatis. Poraz od Cibone je bolan, ali to je bila sezona ucenja. Ceo klub je tada bio na staklenim nogama. Pre dolaksa DR, svlacionica i klub su licili na cirkus. Sistem DR je prepoznao Nebojsha, tacnije uhvatio se za slamku spasa, a mogao je to da uradi zbog velike pomoci drzave da ovaj projekat zazivi, ni kad smo gubili  bitne meceve, stajali smo na nogama..nismo klecnuli ne zbog Nebojse ili Dejana, vec zbog drzave. Treba nekad imati i ''malo'' pomoci u zivotu.

 

Iz ovog ugla izgleda jednostavno stvoriti Jovica, Kalinica, Bobija, Lazica, Mitrovica i ostale igrace, ali to nije bas tako jednostavno kao sto se misli.

 

Trud je nagradjen i posle KKCZ, odlaskom u Bajern gde je nasledio trenera koji ne zna osnovu trenerskog posla, a to je tempiranje forme i odnos sa upravom. 

 

Inace, njega je preporucio odlican rad u Buducnosti, prerastao je sredinu i Zvezda je reagovala veoma brzo i neocekivano u to vreme. Videli smo na sta lice treneri u to doba..Vukoiciceve probleme sa zdravljem a Lazic nije znao gde je levo. Nije ni sad lako biti trener Zvezde, a zamisli u to vreme??

 

Na stranu sto nisam video slicne tvoje upise o Tomicu, Alimpijevicu ili za nekog drugog trenera. 

 

Njegova karijera ide pravim tokom, Buducnost, Zvezda, Bayern i ko zna ko je sledeci. Nema preskakanja stepenica.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dulematic said:

Hajde da napišem još jednom i da završimo ovu priču pošto kako lepo kaže berti, nije joj ni vreme ni mesto.

Abraham nije bio nikakva žrtva moderacije nego je CELA moderacija bila njegova žrtva do trenutka trajnog bana a vidim da se to nastavlja i dalje pošto pojedinci pokušavaju da ga iskoristi za svoju agendu o zloj moderaciji.

On je tokom svog bivstvovanja na forumu vredjao redom moderaciju na politici, fudbalu i košarci i to u nekoliko navrata i različitim povodima i situacijama.

Zaslužio je nekoliko trajnih banova mnogo ranije nego što mu je isti i udeljen a to je odlagano upravo u nadi da on svoj nastup može da promeni, što se nije desilo.

Svaki put kad bi se vraćao samo je nastavljao sa prethodnom praksom, sa još gorim vredjanjima i paranojama. Netrpeljivosti sa naše strane nije bilo prema njemu nego prema gadostima koje je pisao.

Ja ne sporim da on ume kad hoće i lepo da piše i da je imao i sjajnih postova i zapažanja koje sam sa uživanjem čitao, ali sve to je ostalo u senci njegove negativne strane pisanja koja je bila česta, gotovo svakodnevna  i postala je neizdrživa.

Uostalom, trebalo bi da je sve dokumentovano gore na zajedničkoj temi za moderaciju pa svako može da donese sopstveni sud o tome i da ne zatrpava ostale teme sa ovim.

 

Što se tiče drugih sa problematičnim nastupom, tačno je da postoje i da im se ponekad gledalo kroz prste kao i Abrahamu i drugim forumašima sa stažom i reputacijom, ali i oni su svesni da su zbog toga na tankom ledu i da ako se slične stvari budu ponavljale neće dobijati nove šanse. Niko od njih nije bio tako konstantan u vredjanjima i kršenju pravila kao Abraham da zasluži trajni ban ranije.

ako vam je kad primenjujete stari, retrogradni sistem. umesto da ste ga pozvali na ferku ko ljudi  ne vi ste odlucili da se ponasate ko legendina deca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...