Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

11 minutes ago, Milan33 said:

Da zato sto je bez trenera.Daj ovoj ekipi trenera i bez ficka i da vidimo.

 

Jbg lako je sad davati hot takes.

 

Sve ok, samo sam se sjetio kako smo kukali na onu trci pucaj kosarku.

 

Bar smo bili gledljivi za oko kad krene sut, daj sta das. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

A jbt jel si realan...najbitniji igrač za igru jedne ekipe igra u ekipi kojoj trener nije nacrtao niti jednu akciju i ti sad šta tačno očekuješ?

 

 

Ja se apsolutno slazem za Lorenza, ne znam, meni totalno neozbiljan igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Gavrilovic budala i idiot kako ga prozivate. Covek nije prvi trener, ne zna da vodi ekipu, posebno ne za EL nivo. Nije to jednostavno kako vi mislite. Ne krivim ja njega vec Covica. 

 

Posle pijanstva, trebao je Kuzmic dobiti otkaz i jos jedan i zueti prvog centra. Takodje mesto deset bekova i Cove, uzeti dobrog pleja.  Sva mudrost. Neki Rajs, skorer koji zna i baciti loptu...

 

Nije zvaka za seljaka, nismo mi kao nacija za pare...mi smo za krvava kolena. 

 

Ozbiljno, Gavrilo nije kriv, vratio je pare Munja transu :))) elem salim se malo, ali on je stvarno covek najmanje kriv za ovo i ne sme biti zrtveno jagnje. Lorenzo i neki Rajs bi bili idealan dinamic duo...

Edited by Pavaroti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda nam je cilj svih ciljeva da komsije ne igraju EL. Kada ispunimo taj cilj, tog trenutka nam nista vise nije vazno. Zato juris na ABA i tako sve u jebeni krug.

Pa onda kukaj zasto Djordi daje jebenim Englezima licencu, a ne Gavri i tvom sinu. Koji li je kurac spiskao tolike pare za tim koji tri godisnja doba ima da igra rekreativno EL.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jbt, nas zadnji napad u regularnom delu gde se lopta dala u ruke Davidovcu wtfff? Koji je pokusao ulazom da resi? Pa jebote, ako je to normalan covek mogao da smisli/nacrta/odluci, ono deluje kao cista improvizacija jer verovatno ne zarezuju ni 2 posto ovog Gavrilovica

Meni je delovalo da je to dogovor sa tajm auta, što je još gore. Po kretnji igrača videlo se da Davidovac treba da primi loptu a i kasnije su odigrali tako da su mu očistili da igra 1 na 1 sa Jekirijem. 

 

Toliko sam se iznervirao večeras da su ruke počele da mi se tresu a ne bi trebalo uopšte da se nerviram jer nas gospodin Nebojša jebe sve zajedno u mozak sa ovim pokušajem da od, kako ga neko nazva, nastavnika fizičkog promoviše trenera evroligaške ekipe. Gavrilović je možda dobar čovek, ne znam ne poznajem ga, možda je i dobar asistent, ali trener ne može da bude sa ovako očajnim osećajem za utakmicu. On nema trunke osećaja šta se dešava i kako da reaguje na situaciju koja se odvija na terenu. 

 

Na kraju će nas gospodin Nebojša dovesti u situaciju da budemo srećni kad dovede bilo koga. Možda je to i plan.

 

Ne mogu da se ne nerviram jer volim Zvezdu a pogubiću sve živce gledajući KK ove sezone.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

prodao nas lorenzo za sve pare, ovo je kriminal&katastrofa. svojerucno je sjebao napad na +2 u reg delu i napad sad za pobedu. i to je uradio najgoru mogucu stvar, driblao do kraja i nije nam ni ostavio nadu za jos jedan pokusaj. 7 to, jbg sto je puno puno je.

takodje i gist je imao veoma vaznu ulogu u porazu, ona dva zicera + 2 bacanja. 

bili koji promasuje bacanje i bespotrebno udvaja kod 73-72.

veoma bitna tekma, ovo se jednostavno moralo dobiti. 

 

vreme je za promene, gavrilo je kontam bivsi vec koliko sutra. 

zasto je djenka igrao samo 4 minuta? wtf? 

 

drugi poraz posle produzetka. 

od 5 pojacanja sta imamo? kuzmic znamo sta se desilo, dbrauna nema ni na mapi, djenka kamenjari i ni ne igra, gist je je pokazao klasu ali je ipak u godinama, lorenzo previse nonsalantan igrac sto za uzrok ima gomilu to (vise od 3 po mecu, veceras 7) + nije neki suter i sto je najvaznije nije razigravac. takodje usrao nam tekmu sa barsom kuci, 4. prekrsaj na pocetku drugog i ovo veceras je klasicna pordaja meca.

trener koji ih je doveo nema ga. otisao. u sred to rekao igrajte sta hocete i otisao.

pa koji su ovo qrci? 

pobeda u derbiju bi zalecila rane, ali svakako nismo favoriti pred njihovim navijacima.

 

budjava arena, niko me ne moze uveriti da ove ne bi oprali lagano u pioniru. 

protiv igokee ulaze ves masine, letimo po terenu, igraci se osecaju sigurno. veceras stegnuto, kos ko gol. nema tog pritiska kao u pioniru vec upravo suprotno, nervoza. 

jesmo li mi ikada odigrali neku 80+ poena tekmu u areni? ikada? 

jel i dalje masna veprina kriva za sve?

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, slavisa said:

Iako imam kartu i hotel i avionsku kartu za Berlin. Sve se više razmišljam da ne idem gledati.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Maa, jel moguce? Oporavice se tvoj miljenik do Berlina, a mozda prozboris jos koju recenicu sa gazdom i teta Vesnom. Uvek postoji sansa da uz selfi dobijes i neki recept os mame

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Maa, jel moguce? Oporavice se tvoj miljenik do Berlina, a mozda prozboris jos koju recenicu sa gazdom i teta Vesnom. Uvek postoji sansa da uz selfi dobijes i neki recept os mame
To je privatan život, što se mi razmenjujemo pozdravima i receptima. Košarka je profesionalna i treba takva i da bude, sve dok nije ja mogu i da ih ne gledam

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sta su rekla ona dva blavora sa SK, nesto tipa Lorenzo ishrapavio loptu od driblinga. Zato je kod vepra glatka.

Sejo Kalac ne zna ni da kalkulise minutazom jedinom pleju koji igra preko 35 min, uvodi ga na kraju trece kada je bilo 30s do kraja od cega 4s za nas napad, umesto da da odmori izmedju cetvrtina, pred kraj.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Slažem se. Kod igrača se vidi želja i energija, ali niko nije navikao da igra bez trenera, bez koncepta, bez akcija i sa lošim rotacijama.
Još ni jednu utakmicu nisam vidio ni želju ni energiju kod igrača czv. Video sam je kod igrača asvela večeras

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:

I molim vas ne pljuje igrače, nijednog. Nije do njih.

 

e upravo ovo.

 

doziveli smo da igramo mesec dana EL bez trenera, treba I to znati 😂

 

inace 11000 u Areni je ogroman uspeh u odnosu sta se sve desava na jednoj od najbitnijih pozicija u timu.

 

da ti na 16 sekundi do kraja, na neresenom rezultatu izaberes da izvodis loptu u polju napada, mislim da je do sada nevidjeno u ozbiljnoj kosarci.

 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...