Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, NMX said:

Nego, je l se Trbović registrovao na novi forum?

 

Baš me zanima komentar činjenice da nam igra gnom a da Radanov (koji nije plej a može da odigra tu ulogu bolje nego veprina) ima uz Gista najviši index u ABA posle 4 kola :lol_2:

 

Nisam ga gledao ali statistički ovo je baš fino, 14.3p, 5sk, 3.3as, prosečan index 20.3

aleksa pol pirs radanov

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, losmi17 said:

Mozda par tih stoka razlike poraza i nisu losa stvar. Coki se mooozda urazumi i dovede trenera umesto cedulje, i dovede valjanog pleja. A dobrog momka torpeduje u aek, jer eto, zivot nije pravedan.


When did this ever work out? Mislim, često se mi paćeni Srbi nađemo u situaciji da navijamo za neki stoka poraz kako bi se uprava, KSS, FSS, ko god "opametili". Ne pamtim da se iko ikad opametio od ovoga. Mahom bude isto, slično ili gore.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, losmi17 said:

Mozda par tih stoka razlike poraza i nisu losa stvar. Coki se mooozda urazumi i dovede trenera umesto cedulje, i dovede valjanog pleja. A dobrog momka torpeduje u aek, jer eto, zivot nije pravedan.

 

De si Lošmi jbt...nema te.

 

Šta ti je teže ovih dana, Filipova igra ili Rafin YE no1? :kece:

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mairosu said:


When did this ever work out? Mislim, često se mi paćeni Srbi nađemo u situaciji da navijamo za neki stoka poraz kako bi se uprava, KSS, FSS, ko god "opametili". Ne pamtim da se iko ikad opametio od ovoga. Mahom bude isto, slično ili gore.

Seti se onih poraza stoka razkike u EL, Real, Himki...kad je dosao Kvinsi, oteran Sofo.

Moguce je. Razlika je sto smo tad imali trenera.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, threepwood said:

 

Bez zezanja video sam jednog malog, celavog bradonju u Maxiju juce - iz daljine isti Fica i odmah sam poceo da psujem u sebi. Posle vidim da sam se ogresio o coveka u formi je vidi se nema toliko sala

Jebes mi sve i ja ga videh juce na bazenu, svi preduslovi tu, mali, celav, trimovana brada, tetovaze, doplivah ja na ivici infarkta na tu stranu bazena, ispljunuh bubreg i paklu cigara, a sve u nadi da su ga poslali na preoblikovanje, umesto u Istanbul, a onda uvideh tetovaze na pogresnoj strani, zacuh neko hipstersko proseravanje, i shvatih tuznu istinu:

Nije ovo Fica, nas Fica je fin momak😂

Moracemo na kolektivnu terapiju ako ova spodoba odigra jos par utakmica 20+ minuta. Dobra stvar-dobicemo grupni popust😎

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, losmi17 said:

Seti se onih poraza stoka razkike u EL, Real, Himki...kad je dosao Kvinsi, oteran Sofo.

Moguce je. Razlika je sto smo tad imali trenera.

 

A dobro, tu je bio problem par igrača, pa se to lako zarotira. Mi trenutno nemamo trenera kao što i sam kažeš, a i sistem škripucka itd.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NMX said:

 

De si Lošmi jbt...nema te.

 

Šta ti je teže ovih dana, Filipova igra ili Rafin YE no1? :kece:

Imao problem sa passwordom, a i hteo malo da odmorim od foruma.

Pa ovo prvo je teze podneti, traje i traje. Mislim da ce me strefiti nesto ako nedonosce nastavi da obitava u timu.

 

A sto se tice ovog sa Majorke, sanse su male da se spasi taj plemeniti sport.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Kad je počinjao, govorilo se da može da bude plej iako to svakako nije. A to što FIćko trenutno pruža kao plej, može da pruži i Georgi Murešan tako da kapiram da bi Aleksa bio bolje rešenje. 

 

Znam da se pričalo, ali generalno tesko izvodljivo.

Voleo bi da ga vidim da više igra sa loptom licem i da ide na prodor, odličan sut ima tako da bi mogao da napravi tu početnu prednost na osnovu suta. 

 

U principu ovo bi trebala biti njegova sezona. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mairosu said:

 

A dobro, tu je bio problem par igrača, pa se to lako zarotira. Mi trenutno nemamo trenera kao što i sam kažeš, a i sistem škripucka itd.

Tacno. Al mi cak i na nivou EL igramo sasvim dobru odbranu. Ne treba nam Zeljko, vec jedan solidan trener.

Ima ih nekoliko, pitanje je volje.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mairosu said:

 

A dobro, tu je bio problem par igrača, pa se to lako zarotira. Mi trenutno nemamo trenera kao što i sam kažeš, a i sistem škripucka itd.

 

Krajnje je vreme da okreneš neke telefone i saznaš đe je zapelo sa Šavijem. Počni od vice urednika, taj najviše zna.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Nego, je l se Trbović registrovao na novi forum?

 

Baš me zanima komentar činjenice da nam igra gnom a da Radanov (koji nije plej a može da odigra tu ulogu bolje nego veprina) ima uz Gista najviši index u ABA posle 4 kola :lol_2:

 

Nisam ga gledao ali statistički ovo je baš fino, 14.3p, 5sk, 3.3as, prosečan index 20.3

Jedan od razloga dobre igre Radanova je i taj da ove sezone nijednom nije igrao na kecu. Igra na dva ili tri. Pleja igraju Pot i Uskoković.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nepotism is the granting of jobs to one's relatives or friends in various fields, including business, politics, entertainment, sports, religion and other activities. Nepotism is the act of using one's power to get good jobs or unfair advantages for the members of your family when the members of your family do not deserve it or may not have the right skill, experience or motivation.

Link to comment
Share on other sites

@Laki21  Budi nas uzbunjivac.Evo ja pruzam podrsku imenom,prezimenom i jmbg-om.Ako su nam dali tolike pare,a posredi je nepotizam imamo zakonsko pravo da ukazemo na ocigledan nepotizam.Kao sto ti kazem,dajem podrsku imenom i prezimenom,sezonskim kartama i intenzivnim pracenjem kluba od 85" godine(Ćale  je radio u Pioniru,imao tu srecu da ulazim kao u kucu).

Edited by placebo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...