Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 hours ago, Sector said:

Prica se po kuloarima o nekom domacem pleju. Igrao vec za nas, kazu jebe ga atletika ali ima kosarku u rukama. Pojma nemam kako se zove, ali eto mozemo da se igramo malo pogadjanja. 

Samo da nije N.Radičevič...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Turci pisu Jaka sledece sezone kod nas a mi u EL...

I da, Turkish Airlines se povlaci a mesta generalnog sponzora EL a dolazi Gasprom... Ako je istina...

Mislim da bas nista nije istina za sad.. Jaka ima dvogodisnji ugovor sa Cedevitom, mozda dodje ali sad nije vreme za potpisivanje novih igraca. Za Gasprom cista glupost a za Zvezu nagadjanja posto se apsolutno nista ne zna. Moze sve biti istina a moze da ne bude bas nista. Mislim da bas nikakvih novosti nece biti do tog famoznog 24.maja. 

 

Ako se sve odlozi igracemo sigurno, ako ne onda ce biti tesko. Treba sad biti strpljiv.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Turci pisu Jaka sledece sezone kod nas a mi u EL...

I da, Turkish Airlines se povlaci a mesta generalnog sponzora EL a dolazi Gasprom... Ako je istina...

Aha, to su bili skriveni tokovi o kojima je pricao trener rumunskog velikana.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pavaroti said:

Mislim da bas nista nije istina za sad.. Jaka ima dvogodisnji ugovor sa Cedevitom, mozda dodje ali sad nije vreme za potpisivanje novih igraca. Za Gasprom cista glupost a za Zvezu nagadjanja posto se apsolutno nista ne zna. Moze sve biti istina a moze da ne bude bas nista. Mislim da bas nikakvih novosti nece biti do tog famoznog 24.maja. 

 

Ako se sve odlozi igracemo sigurno, ako ne onda ce biti tesko. Treba sad biti strpljiv.

Ne pisu Turci kao sto je napisao neko iznad vec Fersu, koji je imao gomilu fail- ova.

Jaka ima dvogodisnji ugovor sa Cedevitom ali i izlaznu klauzulu za klubove koji igraju EL.  Bila je prica o tome kada je Virtus pokazao interesovanje za Jakine usluge.

Slazem se, da ce se sacekati da se vidi prvo koje takmicenje igramo pa tek onda potpisivati igraci. Svakako, da kontakti vec postoje sa potencijalnim pojacanjima.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zizu said:

Ne pisu Turci kao sto je napisao neko iznad vec Fersu, koji je imao gomilu fail- ova.

Jaka ima dvogodisnji ugovor sa Cedevitom ali i izlaznu klauzulu za klubove koji igraju EL.  Bila je prica o tome kada je Virtus pokazao interesovanje za Jakine usluge.

Slazem se, da ce se sacekati da se vidi prvo koje takmicenje igramo pa tek onda potpisivati igraci. Svakako, da kontakti vec postoje sa potencijalnim pojacanjima.

 

Fersu je ok lik, ali zeljan paznje. Voli kosarku i dosta pise o njoj kroz razne novine, sajtove kao Eurobasket itd..ali previse ide na kvantitet i malo na kvalitet.

 

Logicno da ima EL izlaz, da sponzoru ove godine istice ugovor i da Zvezda ima najvece sanse za WC, ali isto su male sanse da on ima te informacije. 

 

Zacudio bih se da Gasprom razmislja da sponorise EL, ali sve je moguce. Turci du u krizi, lira skace i sumnjam da ce produziti i ako su zeleli. 

 

Sumnjam da Covic sastavlja sam tim i ako ne zna ko mu je trener i da ugusi Dobrica sa Blazicem mi je jos gora ideja. Nama treba jedan bek i to skorer, po meni. Tu oduzimam Pantera i Berona. Lazic, Dzenkins i Dobric imaju ugovore, treba nam Alfa skorer i to je to.

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2020 at 3:48 PM, Sector said:

Prica se po kuloarima o nekom domacem pleju. Igrao vec za nas, kazu jebe ga atletika ali ima kosarku u rukama. Pojma nemam kako se zove, ali eto mozemo da se igramo malo pogadjanja. 

 

Plejmejker Crvene zvezde Marko Marinović: Od golmana do pleja

 

Ovaj?

 

Edited by goldberg
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Dok se ne sazna koje takmicenje igramo sledece sezone, sve ovo su tracevi, sto i oko igraca, sto i oko trenera i svega.

 

Ipak, ovaj sastav igraca koji se okupio juce govori o tome koliko smo tanki apropo domacih igraca. Bukvalno je Davidovac superstar No1. Imamo 8 igraca (od toga 3 centra) i Nenadica, Vasica i Pavicevica na koje ne mozemo da racunamo apropo neke ABA zavrsnice. Katastrofa. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki John Terry said:

Ne znam sta da ti kazem...

 

Dinamo Sasari je i za standarde Mornara iz Bara divljacka ekipa. Sto znaci da je i ovaj divljao pa mu mozda zato losi procenti...

To bas i nije tacno. Sasari je bio takav sa bracom Diener i Saketijem kao trenerom.Igraju i  sad brzo ali daleko je to od neke divljacke igre. Evans je vrhunski igrac na poziciji tri iz mnogo razloga. Ima visinu ali bitnija je snaga a jak je ko bik, sa visinom i snagom extremno je pokretljiv i dobro igra ledjima ka kosu, brz je iz obe tranzicije, zna solidno da vodi loptu i da igra licem ka kosu. Koristi maksimalno snagu. Ima nesto losiji sut, treba mu vremena ali i to moze solidno pogadjati u nekim momentima sezone. 

 

Radio je i sa solidnim trenerima, npr John Patrick je vrhunski trener bio u Ludwisburgu, a u ostalim timovima je uvek bio jedan od glavnih igraca i ako nije skorer. Dobar je na oba kraja terena, u odbrani moze pokrivati sve pozicije od 3-5, pa mozda i nekad dvojku na preuzimanju nece biti  lagano predjen. Ono sto je najbitnije covek je zeljan dokazivanja...Igrao je Nemacku drugu, prvu ligu, pa Sasari, prelazio svake sezone u jaci klub.

 

Po meni odlican igrac i atipican, nesto slicno Ulanovasu i Kalinicu npr ali po meni nije sigurno losiji od njih 🙂 Oni kostaju sa oko 600k po sezoni, a on znatno manje i bio bi dobar ubod. Pratim dosta Nemacku ligu i on je uvek vazio tamo za odlicog igraca, sto je nastavio i u Sasariju, nema pritiska, uvek prezume volan u novim kolima.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja od povratnika verujem da ce izbor pasti na Dangubica i Blazica. Isto kao sto mislim da ce prvi ili backup pg biti domaci igrac... Avramovic ili neko drugi...  Pominje se Evans kao dobar defanzivni igrac, sto verovatno znaci da idemo na hard defense and transition offense..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...