Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

22 hours ago, vepar said:

Radonja je gubio od Cibone raspale usred Beograda

 

Njemu treba 3 godine da napravi sistem, smesno je ocekivati da bi mogao da podigne tim pred zavrsnicu

 

#nepopularnomisljenje

 

Nije bas tri godine, ali da, treba mu malo vremena. Iskreno, kada bi ga sad doveli, napravio bi on dobar tim vec za sledecu sezonu.

 

@propolis Sasvim dovoljno je da se pravilo promeni na 6 stranaca. Ali onda to strogo da se postuje, ako je ikako moguce u ovoj zemlji bilo sta postovati.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Whitnail said:

 

Čabarkapa, em si prdno u čabar, em mrka kapa od sezone. Šilo je jednostavno bio bad.

 

Za Šilobarda bar ide ona sprdnja sa faks mašinom i šta već... za Žarka pola foruma ne zna da postoji.

1 hour ago, laki perkos said:

Drzava u kojoj se pasoš dobija preko noći nije drzava i mora da se raspadne

 

Kako ri meni napisa na politici pre neki dan?

 

Ako si zaludan ti traži da se poštuje zakon.

 

Tako nekako bi?

 

:lala2:

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Za Šilobarda bar ide ona sprdnja sa faks mašinom i šta već... za Žarka pola foruma ne zna da postoji.

 

Kako ri meni napisa na politici pre neki dan?

 

Ako si zaludan ti traži da se poštuje zakon.

 

Tako nekako bi?

 

:lala2:

bas tako, samo sta ja necu ni da pokusam da pisem zalbe na brzoptezna drzavljanstva koja se dele po srbiji. samo konstatujem sto bi rekli moravci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Borca said:

Apsurd smo od zemlje definitivno, sa jedne strane imamo KSS i "kosarkasko drzavljanstvo" po kome su Srbi sa nasim pasosem koji su igrali za druge reprezentacije stranci, a sa druge strane domace klubove koji preko veze sredjuju pasose pravim strancima (najlakse Amerikancima posto istih ima koliko hoces koji nisu niti ce igrati za reprezentaciju Amerike) ne bi li uspeli da se ne oslabe mnogo za Kup i KLS u odnosu na svoje timove iz ABA i Evropskih takmicenja.

 

Zato sto su u KSS idioti ili se prave idioti.

 

To se lako resi, donese se pravilo da se domacim igracem smatra samo igrac koji je od odredjene godine imao srpsko drzavljanstvo (recimo, 16. - te), a da svi ostali mogu da se smatraju domacim ako odigraju bar deset meceva za reprezentaciju Srbije.

 

Da se prekine vise ova SNS Partizan i SNS Crvena zvezda sprdnja oko "mnogo smo pametni, sto volimo da zaobilazimo sopstvena pravila" i davanja drzavljanstva raznim Paigeovima, Moslijima, Punterima.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

Evo sad citam Darusafaka izbacila Efes . Svima su bitnija Evropska takmicenja od domacih. samo mi balavimo za KLS, ABA i Kupom.

 

A evo i zasto.

dokaz.png

 

@goldberg Legitimni su idioti, tesko je to folirati. IDIOTI. Kosarkasko drzavljanstvo WHAT DHA PHUCK!!!

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

 
A evo i zasto.
dokaz.thumb.png.f37c6c7596617edbc9db3623e8a11d65.png
 
[mention=608]goldberg[/mention] Legitimni su idioti, tesko je to folirati. IDIOTI. Kosarkasko drzavljanstvo WHAT DHA PHUCK!!!
Pa bas zato bi trebalo da razvale sve kod kuce. Ubedljivo su prvi u EL. Pa i da nisu imaju 10g licencu.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, vepar said:

 

Radonja je ziheras i nije trener za el. Imao je u on dosta skupe tipove pa nista nije umeo da uradi 

 

Nemoj NMXe da odgovaraš na ovaj post, tek si došao na posao, imaš danas sto kuraca da završiš, ne treba ti da se nerviraš, već su ljudi zamolili da se ne odgovara na ovo.

 

Izbroj brate NMXe do 10, iskuliraj i sve je ok...tako je...laaagaaano....10....9....8 ..... 7 .... 6 .....

 

Image result for explosion boom gif

 

DA LI SI BRE SVESTAN ŠTA SI NAPISAO NALUPETAO?

 

Ziheraš trener je pobedio svaku EL ekipu sa kojom je igrao, brisao pod sa velikanima evrolige gde su treneri od nemoći menjali cele petorke posle par minuta igre...čovek koji je sa budžetom u rangu budžeta prosečnog tima iz donjeg doma francuske lige kidao sve redom. I onda dođe Vepar brat i kaže da je imao skupe timove (glupost, al ajde) pa NISTA NIJE UMEO DA URADI....jebena povreda plejmejkera ga je delila od top8 nikada jače EL....sa ONIM i onakvim CSKA se kidao gde smo imali napad za pobedu u Moskvi pa se Jovic okliznuo....pa jebotebogtejebo  :frusty::default_2guns:

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto mu odgovaras na post?

Malo je sto je tema postala vlasnistvo jednog moderatora i sto od te silne poplave tema postaje necitka, nego sad moram da vidim multiplikovane gluposti od izvesnog vepra, a nije ficko.

 

A mozda i jeste, Radonja nikad nije dozvolio da doticni igra, pa se sas ovde ljuti 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Pa bas zato bi trebalo da razvale sve kod kuce. Ubedljivo su prvi u EL. Pa i da nisu imaju 10g licencu.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

Ne kapiram te sta si hteo reci. Efes ne zavisi od rezultata u domacem prvenstvu. Mi zavisimo. Zato i moramo da favorizujemo domacu ligu. Mozemo mi o tome da raspravljamo, ali de facto smo u losem polozaju u odnosu na njih. Mi moramo da osvojimo aba da bismo igrali evroligu, njih zabole cvetko. I onda mogu i da tankuju...

 

Mi, sa druge strane, nemamo ni blizu budzet Efesa, i onda smo svedeni na to da smo stalno u toj spirali izmedju rezultata u aba i evroligi. Nazalost, tu stradaju ambicije u evroligi, mada se, da budemo skroz posteni, malo to i zloupotrebljava. 

Link to comment
Share on other sites

Zašto moramo da osvojimo Aba ligu kad posle par odigranih kola dignemo ruke od EL. Isto je i sa EK.
Sa druge strane Efes i ostali bas treba da pokazu snagu i da se prosetaju kroz prvenstvo jer se titule broje, iako im nista ne znace.

Uglavnom poenta je zasto nam je bitno da osvajamo aba ligu i igramo EL kad nam posle nije prioritet.
Glupost

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

Zašto moramo da osvojimo Aba ligu kad posle par odigranih kola dignemo ruke od EL. Isto je i sa EK.
Sa druge strane Efes i ostali bas treba da pokazu snagu i da se prosetaju kroz prvenstvo jer se titule broje, iako im nista ne znace.

Uglavnom poenta je zasto nam je bitno da osvajamo aba ligu i igramo EL kad nam posle nije prioritet.
Glupost

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

to je sakota digao ruke od el, vec posle par dana je kukao kako ne zna u kom gradu se budi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

Zašto moramo da osvojimo Aba ligu kad posle par odigranih kola dignemo ruke od EL. Isto je i sa EK.
Sa druge strane Efes i ostali bas treba da pokazu snagu i da se prosetaju kroz prvenstvo jer se titule broje, iako im nista ne znace.

Uglavnom poenta je zasto nam je bitno da osvajamo aba ligu i igramo EL kad nam posle nije prioritet.
Glupost

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

Tu mogu da se slozim sa tobom, da je to jednim delom pricica za malu decu.

 

Ali evo sta je poenta. Mi moramo da igramo evroligu i u njoj ostvarimo sto vise pobeda da bismo zatvorili budzet, ali ni u kom slucaju nismo ravnopravni evroligasima jer od prvog sledeceg imamo 20% slabiji budzet a od ovih najjacih je to 5 do 6 puta manje. 

 

Dakle, kada bi covek seo i realno sagledao situaciju shvatio bi da iz nekoliko objektivnih razloga niko sa ovih prostora i nije za Evroligu, jer budzeti su nedohvatljivi.

 

Ali svejedno, uskoro ce to da se iznivelise, kada ne bude niko odavde igrao to takmicenje.

 

Ja licno vise i ne zelim da gledam klub u Evroligi ako to znaci drpanje budzetskog novca zarad placanja nekih nezainteresovanih stranaca. 

 

Zapravo, ista stvar je kao i u fudbalu, samo sto smo u kosarci ipak i dalje koliko toliko konkurentni. U fudbalu je to vec dve klase razlika.

Link to comment
Share on other sites

kakvi bogovi,  za pola od ovoga nije se ni znalo, al zasto ne pribliziti situaciju svima :lol:

https://www.aba-liga.com/files/2019-20/ABA1_129-2019-20_KK_CRVENA_ZVEZDA_mts_-propust_u_organizaciji_utakmice.pdf

 

da ne govorim da su povike radetu, protumacili kao prozivanje sudije..  :lol:

 

a za ovo klub treba da ih tuzi zbog podmetanja

Quote

-u prvoj četvrtini u 3. minuti: „Kad si bio dete malo, komšija te silovao, jasno je ko dan, mrzim Partizan“ u nekoliko navrata

pesma ide,  „Kad si bio dete malo, komšija te silovao, jasno je ko dan, volis Partizan“:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...