Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

A sta cemo za kup? Mi od stranaca imamo Lorenca, Berona, Pantera, Stratosa, Oja i Gista. Kontam da ce neko od poslednje dvojice da otpadne naustrb Jovanovica, ali svi drugi su nam vazni kao hleb nasusni. 

 

Isto cemo i za KLS da vidimo. 

LB, Beron, Punther i Gist. Imas pravo na 14 igraca, sto znaci da ce i Jovanovic biti prijavljen, Stratos i Ojo po svemu sudeci van za kup. 

Link to comment
Share on other sites

Filipu veliko hvala za prošlu sezonu i radost koju je priredio Zvezdašima u Aba ligi i KLS. Odigrao je maestralno i ušao u istoriju kluba.

Da je bilo pameti tu bi i završio epizodu u Zvezdi i ostao u još lepšem sećanju.

 

Koji bismo mi tek raspad bili od ekipe da su došla ona dva ultra pretplaćena bela prevaranta i penzionera koji su srećom u Bolonji.

Edited by Hej Pavkov
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Koji je mag Čova....uspeo je da nam još jednom podvali njegovu priču, istovremeno oterao Kuza i Fićka i tako nas sprečio da se radujemo i odlazak Filipa predstavio kao odlazak više igrača jer timu ne ide.

 

Što se mene tiče, makar i otišao na mesec dana, zadriglo tatino nedonoške je otišlo...

 

Image result for its time for celebration gif

 

Image result for office party gif

 

Image result for borat dance gif

 

Image result for roasted pig gif

  • Like 9
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki pepe said:

Neka je i ovo sa Kuzom razumljivo ostaje pritanje o cemu je rijec. Ako ni tri mjeseca nakon pocetka treniranja nije uspio da se dovede na nivo da odigra 10 minuta utakmice veliki je znak pitanja ne krije li se nesto vece po pitanju opsteg stanja organizma.

Pa ima i do toga da su mu sve prognoze od strane lekara bile da do Februara ne bi trebao ni da pomislja na kosarku, ali ajde svi smo mislili da ce moci, rezultat te njegove procene smo upravo videli. On jednostavno ne moze duze od 5 minuta u konitinuetu da odigra ,  i to smo videli na mnogim utakmicama kako je to i izgledalo. Oporavak isto tako mu traje predugo.

Verovatno je ovo pokusaj da mu se stvarno ozivi karijera u periodu koji sledi u FMPu, mnogo treninga, izostanak putovanja pa da vidimo na leto ima li kosarke u njemu ili ne.

Do danas ne moze se reci da je bilo koga od nas i to uverio, osim mozda par utakmica gde je uspeo nesto da uradi , sve je to bilo ispod nivoa takmicenja koji mi igramo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cirkus se nastavlja. Ovo je po većini parametra "odvratni ja" sezona od Uvalin sezone... 

 

Oteras kao pseto Fajea, oteras Kuzmica u FMP ostaviš nesretnog Odzoa!!

 

Pojedinci glupostima nastavljaju da relativizuju i pravdaju poteze Čović dr Nebojše 😴

 

I da,  matori i izlapeli Šakota se odlično uklopio u sve opšte ludilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

Pa ima i do toga da su mu sve prognoze od strane lekara bile da do Februara ne bi trebao ni da pomislja na kosarku, ali ajde svi smo mislili da ce moci, rezultat te njegove procene smo upravo videli. On jednostavno ne moze duze od 5 minuta u konitinuetu da odigra ,  i to smo videli na mnogim utakmicama kako je to i izgledalo. Oporavak isto tako mu traje predugo.

Verovatno je ovo pokusaj da mu se stvarno ozivi karijera u periodu koji sledi u FMPu, mnogo treninga, izostanak putovanja pa da vidimo na leto ima li kosarke u njemu ili ne.

Do danas ne moze se reci da je bilo koga od nas i to uverio, osim mozda par utakmica gde je uspeo nesto da uradi , sve je to bilo ispod nivoa takmicenja koji mi igramo.

 

šta sam ja sve saznao i naslutio iz tvog kratkog ali živopisnog upisa:

 

- doktori su mu rekli da nema košarke do februara, što je ovih dana

- svi smo mislili da će on ipak moći, bez obzira na glupe doktore

- sve je to doktor kuzmićeva procena zapravo, tj on je sam kriv

- a procenio je verovatno tako zato što zvezdi ne odgovara timeline oporavka

- pa ćemo zato da mu oživimo karijeru u fmpu umesto u zvezdi ili na rehabilitaciji

 

jel' sam ja to dobro razumeo ili tripujem kojekude?

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

šta sam ja sve saznao i naslutio iz tvog kratkog ali živopisnog upisa:

 

- doktori su mu rekli da nema košarke do februara, što je ovih dana

- svi smo mislili da će on ipak moći, bez obzira na glupe doktore

- sve je to doktor kuzmićeva procena zapravo, tj on je sam kriv

- a procenio je verovatno tako zato što zvezdi ne odgovara timeline oporavka

- pa ćemo zato da mu oživimo karijeru u fmpu umesto u zvezdi ili na rehabilitaciji

 

jel' sam ja to dobro razumeo ili tripujem kojekude?

 

Dobri moj Wini-e, ovo je još jedan u nizu upisa na nivou Kurir/Alo burek "novinara" ....

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

jel' sam ja to dobro razumeo ili tripujem kojekude?

 

Meni se čini da ti targetiraš momka jer ima drugačije mišljenje od popularnog na forumu (da za bolest, povredu i oporavak treba da se pita sam pacijent, a ne kao što je uobičajeno i što je  u RAZVIJENOM SVETU PRAKSA da ti tamo neki lekar prepuisje terapiju)...

 

znači da remiziramo još jednom i da nam @Šarac da potvrdu:

Lekar rekao Februar;


Kuz rekao  ja sam LJuti Kraišnik  mi ležimo samo kad umremo;


Čova rekao: vidiš kolki čovek ovaj Kuzmić, ja sam dr mašinstva, a ne dr opšte prakse nemojte meni to molim vas, nije to moj fah

Milan tomić rekao:  MA RADITE ŠTA HOĆETE

Gavrilović rekao:  nemojte mene ja sam VD Gavra

Šakota rekao:  Kuzmanović, sećam ga se iz Kupa Radivoja Koraća,   vižljas onako bekčić igrao za neku fabriku cementa iz Vojvodine, ja pokušavao da ga dovučem u Grčku godinama, ima li klub trenutno?

Link to comment
Share on other sites

Dobio je odobrenje od lekara da moze da igra, klub nije hteo da ga ukljucuje u rad dok to zvanicno nisu dobili, a dobili su u drugoj nedelji po pocetku prvenstva.

 

Prognoze lekara su bile da on fizicki nece moci da bude na nivou koji zahteva profesionalni sportista tamo negde do februara.

 

Svi se vi pravite ludi sada i mozete da se sprdata koliko god hocete, ali nema coveka koji prati KKCZ da nije bio zacudjen da onoliki covek posle 7 dana u komi posle izlaska iz bolnice seta i komunicira normalno. Nije bilo coveka koji nije komentarisao da je imao mnogo srece i da je cudo da je ostao ziv a da o kosarci ne treba ni da razmislja, ali je ipak debitovao vec protiv Barselone ako se ne varam.

 

Na stranu sve ovo sto me ovde zajebavate, a moze vam se jer ne zelim da se ovde ja nesto dublje bavim ovom temom, ako neko od vas smatra da je Kuzmic odgovorio obavezama i svojim igrama pokazao da je sposoban da igra na ovom nivou onda ok, ne gledamo istim ocima. I razlog Kuzmiceve igre su fizicke prirode i delimicno i psiholoske prirode koje imaju veze sa nesrecom i gubitkom oca. 

 

Pokusano je za dobrobit kluba i njegov licni da se  ukljuci u najvisi nivo kosarke bez obzira na uzrok njegovog stanje, nije islo, da li ima smisla terati i dalje sto ne ide, pa verovatno po vama bi trebalo terati i dalje jer imali jos jednog igraca na tapetu da se kritikuje. Ovako dva igraca manje , ali imamo i jos u izobilju pa bice i materijala i dalje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Dobio je odobrenje od lekara da moze da igra, klub nije hteo da ga ukljucuje u rad dok to zvanicno nisu dobili, a dobili su u drugoj nedelji po pocetku prvenstva.

 

Prognoze lekara su bile da on fizicki nece moci da bude na nivou koji zahteva profesionalni sportista tamo negde do februara.

 

Svi se vi pravite ludi sada i mozete da se sprdata koliko god hocete, ali nema coveka koji prati KKCZ da nije bio zacudjen da onoliki covek posle 7 dana u komi posle izlaska iz bolnice seta i komunicira normalno. Nije bilo coveka koji nije komentarisao da je imao mnogo srece i da je cudo da je ostao ziv a da o kosarci ne treba ni da razmislja, ali je ipak debitovao vec protiv Barselone ako se ne varam.

 

Na stranu sve ovo sto me ovde zajebavate, a moze vam se jer ne zelim da se ovde ja nesto dublje bavim ovom temom, ako neko od vas smatra da je Kuzmic odgovorio obavezama i svojim igrama pokazao da je sposoban da igra na ovom nivou onda ok, ne gledamo istim ocima. I razlog Kuzmiceve igre su fizicke prirode i delimicno i psiholoske prirode koje imaju veze sa nesrecom i gubitkom oca. 

 

Pokusano je za dobrobit kluba i njegov licni da se  ukljuci u najvisi nivo kosarke bez obzira na uzrok njegovog stanje, nije islo, da li ima smisla terati i dalje sto ne ide, pa verovatno po vama bi trebalo terati i dalje jer imali jos jednog igraca na tapetu da se kritikuje. Ovako dva igraca manje , ali imamo i jos u izobilju pa bice i materijala i dalje. 

 

 

kontradiktoran si. da li su doktori rekli februar ili dali zeleno svetlo onda kada je poceo da igra?

 

sad pricamo o cudu iz kuzmica, kako se brzo oporavio pa onda o dobrobiti kluba.. konfuzno mi je to, iako mi je jasno da je to zato sto neces da trosis vreme ovde na mene koji te zajebava

 

 

 

ali mi realno nista nije jasnije nego kada si napravio onaj prvi upis

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

 

kontradiktoran si. da li su doktori rekli februar ili dali zeleno svetlo onda kada je poceo da igra?

 

sad pricamo o cudu iz kuzmica, kako se brzo oporavio pa onda o dobrobiti kluba.. konfuzno mi je to, iako mi je jasno da je to zato sto neces da trosis vreme ovde na mene koji te zajebava

 

 

 

ali mi realno nista nije jasnije nego kada si napravio onaj prvi upis

Pa ti me izbegavaj u buduce,nemoj ni ti trositi vreme na moje kontradiktornosti. Toliko pametnijih stvari imati u zivotu  raditi nego meriti sta sam napisao i sa kakvom skrivenom namerom.  

Velika je razlika  zmedju  da moze da igra (dobio dozvolu od lekara)  i koliko ce moci da igra tj kojim kvalitetom u takvom fizickom stanju (isto njihova procena ). Mislim da sam to i napisao. 

Over and out. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...