Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 hours ago, goldberg said:

Za koga bolja?

 

Vidis da je Radanov procvetao sa minutima, jedan je od najboljih igraca ABA lige. Nenadic igra na poziciji iza klupe, na tribinama. Kako ces da stvoris minute Radanovu, umesto koga da ga ubacis u 12 (ne, ne moze umesto vepra)?

 

Za Nenadica pre svega, mislim da Mega nije okruzenje za njega... bolje bi ilo FMP bez Radanova. 🙂

A da li je i za Radanova bolje da dodje sada u Zvezdu - pa zavisi od sina... sto jeste, jeste 😕 Ja znam da bi bilo najbolje za nas navijace i za Zvezdu da Radanov uz Lorenza bude plej... (iako Radanov zaista nije klasican plej, ali sve je bolje nego sin).  

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

 

Za Nenadica pre svega, mislim da Mega nije okruzenje za njega... bolje bi ilo FMP bez Radanova. 🙂

A da li je i za Radanova bolje da dodje sada u Zvezdu - pa zavisi od sina... sto jeste, jeste 😕 Ja znam da bi bilo najbolje za nas navijace i za Zvezdu da Radanov uz Lorenza bude plej... (iako Radanov zaista nije klasican plej, ali sve je bolje nego sin).  

 

 

Ovo je toliko pogrešno da nije potreban komentar ... stalno se vrtimo u krug i uvek nam je dupe pozadi :classic_biggrin:

Isto važi i za Uskokovića ... kad dobiju ključeve u igri FMP-a onda ulaze na viši nivo. Nema drugog rešenja.

Mora da se pređe nivo, kao u igrici ... ista priča.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MetalHead said:

@Kankkunen sta je pogresno? Da Radanov nije klasican plej ili da je sve bolje nego sin? 

Radanov nije plej, to pod jedan ...

pod dva, i Vaske iz Metalca je bolji od sina ...

pod tri, nama treba ozbiljan igrač, a ne malo bolji od sina ... ovo je ključno.:classic_smile:

edit:

Radanov nije rešenje za naš problem ... to sam teo  :lol_2:

Edited by Kankkunen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Radanov nije plej, to pod jedan ...

pod dva, i Vaske iz Metalca je bolji od sina ...

pod tri, nama treba ozbiljan igrač, a ne malo bolji od sina ... ovo je ključno.:classic_smile:

Pa znaci slazemo se - kad kazem da nije klasican plej mislim da mu to nije primarna pozicija, Radanov je 1/2/3 - to moze da igra... Svakako je bolji na 2/3 nego na 1, to su mu prirodnije pozicije. 

 

Slazemo se i za Vasketa, valjda 😄

 

A pod tri, itekako se slazemo, potreban nam je ozbiljan plej, a ne bih rekao da je Radanov "malo bolji od sina" i na poziciji 1. I u napadu je bolji a u odbrani da ne pominjemo...

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mile1 said:

Pobegao covek iz ludnice

Ludnica. Pitanje gdje je veca.

 

Inace, ocekivano za mene sto vidjeh veceras. Odbrana se igra na pola koplja, sto ce reci i ne trenira se, a napad pokazuje neke znake vitalnosti. Za nas koji smo navikli na Radonju, sve djeluje kao siguran put u nedobac. Ali hajde prvo da vidimo u kom smjeru ce ici rotacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, laki pepe said:

Ludnica. Pitanje gdje je veca.

 

Inace, ocekivano za mene sto vidjeh veceras. Odbrana se igra na pola koplja, sto ce reci i ne trenira se, a napad pokazuje neke znake vitalnosti. Za nas koji smo navikli na Radonju, sve djeluje kao siguran put u nedobac. Ali hajde prvo da vidimo u kom smjeru ce ici rotacije.

Nije ni Radonja što je nekad bio ... :classic_biggrin: al dobro, to su mitovi i legende.

Bez temelja ne može da se gradi, trebalo je i Radonji par sezona pa da krene u izgradnju ... nema drugog rešenja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Nije ni Radonja što je nekad bio ... :classic_biggrin: al dobro, to su mitovi i legende.

Mozemo se sloziti da je Jovic, Djenka, Lazic, Danga licna karta njegove kosarkaske filozofije i vrhunac njegove selekcije. Danas imamo dvojicu od te cetvorice i nominalno bolje odbrambene igrace unutra pa igramo odbranu koja nije ni za izvinjenje.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Opet da ponovim, 4 godine je optimalno vreme da se nešto ozbiljno uradi ... ovo danas je cirkus.

Pre bih potpisao Alimpija na taj period nego ovo što sad imamo ... možda i grešim, al jbg.

Da sad ne pričamo kako je Radonja imao u Bajernu Cirbesa, Dangu ... pa ih vrlo brzo izbacio iz priče.

Ne mogu se praviti poređenja, sve je to živa stvar ...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=12&dd=18&nav_id=1632541

 

Quote

Milano nije zadovoljan igrama Šelvina Meka pa želi da ga zameni Braunom, pišu italijanske kolege.

Takođe, spekuliše se da bi crveno-beli mogli da dobiju obeštećenje od oko milion evra, s obzirom da Braun ima ugovor do kraja sezone sa šampionom Srbije.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Боги said:

Ако је веровати Италијанима, оде нам и Лоренцо 

 

 

 

Пошто је у постојећи ростер уложено 8.3М, не губити вријеме, распродати све играче а Филипа клонирати у још 11 примјерака. Такође и Небојшу клонирати у још један примјерак, послати Шакоту у пензију па да се званично попуни и тренерско мјесто.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...