Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ja cu opet reci, sacekao bih sa silbovanjem dok se ne dovede trener sa nekim playbookom, koji ce postaviti napad pa da vidimo sta ko koliko moze u postavljenom organizovanom napadu. U ovoj neorganizaciji se mogu steci mnoge krive slike, narocito kad je u pitanju tip igraca kao Lorenzo. Nista od ovoga ne vazi za onog jebenog rekreativca koji ni najosnovnije stvari kao prevodjenje i demarkiranje ne moze da odradi. Nije onaj klinac slucajno bio na terenu samo kad je Covic igrao.
 
Gavrilovic nam je jasno stavio do znanja sta da ocekujemo od njega, a ako se trener ne dovede, onda ono, koga boli kurac, nije ni bitno u tom slucaju.
Lorenzo može samo kao rezerva, a da se Filip katuje i dovede ozbiljan plej. Čovek ima samo desni ulaz od napadačkog arsenala, nema šut, nema levi ulaz, a nema ni tranziciju, zajebao je više tranzicija nego što je rešio. Da je normalan crni plej bar znaš da je u tranziciji sigurna dva poena ili 2+1. Lorenzo mi je čak upotrebljiviji u odbrani ima duge ruke.. Da ne pričamo o pogubljenosti, ispadanje lopte, tapkanje u svoju nogu itd. Ko ga je skautirao baš se proslavio.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Lazic se blamira i na terenu i van njega.

Bilo bi glupo da kapiten ekipe ne stane na stranu svog saigrača pa makar taj bio i ćelavi gmaz. Valjda će stisnuti petlju pa reći i njemu da nije u redu da blamira sebe, oca, klub i saigrače te da se sam povuče iz ekipe i da zamoli tatu da mu preko menadžera nađu neki drugi klub.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo bas kriminalan u 4. cetvrtini, a bio sasvim dobar pre toga. I u odbrani se trudio - 3 ukradene imao.

 

Ne znam, previse je pasivan, brzo ostaje bez driblinga, umesto da sece odbranu prodorom i odatle deli asistencije. Definitivno su ga poremetili faulovi, nije mogao u kontinuitetu odigra, osim osim ovu zavrsnicu, koju bolje da nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo ima mentalitet bekap pleja i to nije strašno da pored sebe ima jednog kvalitetnog pleja. Ništa on gore ne igra od voltersa na primer. Zajebano je što je Nebojša njega doveo kao prvog organizatora igre da bi skraćeni uopšte mogao da bude u klubu. Ja verujem da se takav profil igrača i tražio zbog malog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, SunZero said:

to je to, definitivno prestajem sa pracenjem KK CZ dok Cokijev sin sa daunovim sindromom glumi kosarkasa, u 3/4 dok su nas klali prilikom svakog prevodjenja lopte  osecao sam se kao da kenjam jezeve dok su mi bradavice prikacene na akumulator, onda mi je palo na pamet da ja to radim samoinicijativno i cak nisam ni placen

Jos gore je kad pljunes pare za sezonsku da gledas celavog smrada kako pisa po navijacima i saigracima. Navodno ga je prema Sportklubu vredjala grupa navijaca pri izlasku, a Lazic branio. Sto bi rekle Dileje, jos radjaju majke Obilice (ovu grupicu)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bez veze je donositi neki sud o Gavrilovicu, sta je on mogao da sprovede i implementira za 2 dana?

 

cak smo odlicno izgledali 2 kvotera do onog strmopizda kada je Lorenzo napravio 4. faul, bacili smo sve karte na hustle i ubila nas je ta iznudjena izmena jer nemamo 2. pleja

 

ja ne bih otpisivao L Browna, on se jos privikava na euroball a u ovoj kakofoniji od napada on najcesce najebe jer mora da izmislja poene, ima super handles i da se zna ko sta igra dosta viskova koje pravi bi zavrsavali poenima

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Bilo bi glupo da kapiten ekipe ne stane na stranu svog saigrača pa makar taj bio i ćelavi gmaz. Valjda će stisnuti petlju pa reći i njemu da nije u redu da blamira sebe, oca, klub i saigrače te da se sam povuče iz ekipe i da zamoli tatu da mu preko menadžera nađu neki drugi klub.

To bi bilo previse ocekivati od njega.

Ali nije previse ocekivati da se ne pravi da je sve u redu i da ne vidi je na delu najveca zloupotreba sluzbenog polozaja i upropastavanje svih njih u klubu i samog kluba.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Op op nekom novinaru pukao kurac, postavlja ovom pocetniku neprijatna pitanja, doduse za Dobrica. Ajmo i ostali.

Edit. i 'slucajno' nestade ton i slika. A evo i reklama 🙂

Generalno je sramota koliko se nije imalo poverenja u Dobrica u prethodne dve godine, posle se dokazao kada je bilo najbitnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari, mislim da je došlo vreme da malo odmorim od foruma, prvenstveno zbog svog mentalnog zdravlja. Obećavam da ću se vratiti ako/kada dodje novi trener i pedalira malog. Ne verujem da ću nekome baš nedostajati ali eto zgotivio sam dosta forumaša ovde, pa iz poštovanja prema svima vama red je da barem kažem doviđenja. Ja za razliku od nekih na ovom forumu volim crvenu zvezdu a ne Nebojšu i Filipa Čovića. Živela Zvezda.

  • Like 6
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

svaka čast ekipi koja je iskoristila šansu da napuši jazavca večeras.

gde li planira da živi posle ovolike štete za samo 6-7 kola.

sile nema da će ga tim, navijači i naredni trener trpeti još dugo.

 

govedo sebično i neiživljeno kao i njegov otac koji se neobjašnjivo iskenjava po svemu što je postigao.

 

bravo za ekipu na izgaranju u odbrani i svaka čast s obzirom u kakvim okolnostima igraju.

Gist je top pro...Fajea na poštanske marke. Ajmo Kuze.

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Knipex said:

Bilo bi glupo da kapiten ekipe ne stane na stranu svog saigrača pa makar taj bio i ćelavi gmaz. Valjda će stisnuti petlju pa reći i njemu da nije u redu da blamira sebe, oca, klub i saigrače te da se sam povuče iz ekipe i da zamoli tatu da mu preko menadžera nađu neki drugi klub.

 

Jedno je da stanes na stranu saigraca i da pokusas da smiris situaciju. Drugo je da pozivas navijaca ispred hale da mu nesto objasnis.

 

Bas se izblamirao Lazic ovim. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Jedno je da stanes na stranu saigraca i da pokusas da smiris situaciju. Drugo je da pozivas navijaca ispred hale da mu nesto objasnis.

 

Bas se izblamirao Lazic ovim. 

Meni deluje da je njega navijac pozivao ispred hale.

Link to comment
Share on other sites

Koliko mi je odvratan tatin sin, toliko u neku ruku razumem Lazica. Vecinu frke sam video jer sam se nalazio ispod tribine u parteru B. Laza je kapitenski i sa mudima stao u odbranu svog saigraca. Sa druge strane, jedni razlog sto mu je ovaj saigrac je zato sto je tatin sin. Meni je bila jako ruzna scena jer izuzetno postujem Lazu jer ima karakter i stav, sto je vise puta pokazao, pogotovo sa dilejama.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

 

IMG-f1eddf36594839fcadf5d53f2849ce01-V.jpg

Hvala Dr Goranu Vesiću što je predvodio još jednu uspešnu rekonstrukciju gde sam se nakon završetka utakmice ponovo osećao kao da sam izašao iz bazena. Bitno je da je šminka tu, a to što opet ne mogu da dišem jer je u hali retardi ispred i iza mene puše i to što nema nikakve ventilacije pa je u sred oktobra 50° koga boli kurac. Mrš. 

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...