Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 hours ago, Laki21 said:

 

Kakav je ovo bezobrazluk, da ne poveruješ.

 

Dakle, baci oko na Dobrića;

 

giphy.gif

 

Dakle, Dobrić je u školskom stavu na svom čoveku, maksimalno našpanovan, prati situaciju. Dolazi do nesporazuma sa Bilijem, obojica odlaze na istog čovek, Punter se otvara, Dobrić uviđa grešku, pokušava da je ispravi DAJUĆI SVE OD SEBE u tom trenutku. Njegova reakcija nije mogla biti bolja u toj situaciji, bez obzira što nije dala rezultat.

 

Uporediti tu reakciju sa ovom;

 

giphy.gif 

 

Sa ovim luftiranjem i lađenjem muda Tatinog Sina nije samo bezobrazluk, već besprizornost.

Ocigledno se isprobavaju varijante sa svicovanjem . Prvi put su sjebali Dobric pre svega, a onda i Beron. Drugi put je usrao Covic, donekle Beron i na kraju Davidovac. Spanulis je izvalio koja se odbrana igra i da su se zamenili Filip i Bili verovatno bi se sjebali Bili i Davidovac. Zato je trcao u cosak.

To se tesko uvezbava , kod Radonje su Danguba i Laza ovo radili savrseno.

 

Pripremni je period bice jos gresaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ocigledno se isprobavaju varijante sa svicovanjem . Prvi put su sjebali Dobric pre svega, a onda i Beron. Drugi put je usrao Covic, donekle Beron i na kraju Davidovac. Spanulis je izvalio koja se odbrana igra i da su se zamenili Filip i Bili verovatno bi se sjebali Bili i Davidovac. Zato je trcao u cosak.

To se tesko uvezbava , kod Radonje su Danguba i Laza ovo radili savrseno.

 

Pripremni je period bice jos gresaka.

Sta mozes da svicujes sa Covicem? Mislim i da jeste tako, meni to nema nikakve logike. Laza i Dangubic vec imaju neku blizinu, ali Covic moze cuvati veoma mali broj igraca, eventualno samo jednog na terenu i to je upitno. Meni deluje da mu je ovde samo pobegao, pa ono u fazonu sto ga ti nisi uzeo kada si blizi. Beron svakako nije  kvalitetan defanzivac isto,mada je to moemntum, moze doci do zabune.

Link to comment
Share on other sites

još uvek se niko ne smeje na ono New Jersey, a? :D

 

Elem, bilo fino na Media Dayu. Najviše sam pričao sa Topom o nekim stvarima koje nemaju veze sa Zvezdom, malo smo komentarisali reprezentaciju. On je zadovoljan kako ekipa izgleda. Press je bio wet fart kao po običaju, samo je brat Rajkela ispalio dva pitanja. Ćofi stvarno izgleda odlično, ali Kuzmić je prijatno iznenađenje kakav je - bukvalno k'o nov. Bilo je pitanje za njega oko oporavka, odgovor je bio fazon pitajte lekare za precizno ali ja sam kul. Malo posle ćaskao sa Billyem i rekao mu da se pripazi narodnog sujeverja o tvrdim obručima, na šta je on rekao "brate u Pioniru su tvrdi k'o vrag ne može gore". Malo i prozivao Đenku za Metse. Ispričao se sa Ivanom i Bumbarom, i tako.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mairosu said:

još uvek se niko ne smeje na ono New Jersey, a? 😄

 

Elem, bilo fino na Media Dayu. Najviše sam pričao sa Topom o nekim stvarima koje nemaju veze sa Zvezdom, malo smo komentarisali reprezentaciju. On je zadovoljan kako ekipa izgleda. Press je bio wet fart kao po običaju, samo je brat Rajkela ispalio dva pitanja. Ćofi stvarno izgleda odlično, ali Kuzmić je prijatno iznenađenje kakav je - bukvalno k'o nov. Bilo je pitanje za njega oko oporavka, odgovor je bio fazon pitajte lekare za precizno ali ja sam kul. Malo posle ćaskao sa Billyem i rekao mu da se pripazi narodnog sujeverja o tvrdim obručima, na šta je on rekao "brate u Pioniru su tvrdi k'o vrag ne može gore". Malo i prozivao Đenku za Metse. Ispričao se sa Ivanom i Bumbarom, i tako.

 

Lorenco? Svestan li je sta ga ceka i sta se ocekuje od njega i tima? Moze tvoje tvoj subjektivan dojam, a moze i nesto vise ako ima ...😎

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam tamo išao bukvalno da izblejim, nisam imao posla. Lorenzo mi deluje smireno, svi mi deluju smireno, then again svi su delovali smireno i na Kopaoniku 1. avgusta. Ali šta sam pričao sa Topom, Nešom, Vujičinom itd. svi su kao stanje redovno i tako to. Momci sa MVPja su pričali čini mi se baš sa Lorenzom i on je imao neke stock izjave o navijačima, atmosferi itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Причам са буразером баш, први пут од оне Радоњине последње године имам тај неки позитиван вајб око екипе и клуба. И генерално имам утисак тако да је међу навијачима..

Када би кренули са типа 3-0 на старту ЕЛ, мислим да би експлодирало све. И овако после припрема људи амбициозно најављују авионе и камионе.. Треба мало спустити гард, али дефинитивно се осећа 'оно нешто' 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Боги said:

Причам са буразером баш, први пут од оне Радоњине последње године имам тај неки позитиван вајб око екипе и клуба. И генерално имам утисак тако да је међу навијачима..

Када би кренули са типа 3-0 на старту ЕЛ, мислим да би експлодирало све. И овако после припрема људи амбициозно најављују авионе и камионе.. Треба мало спустити гард, али дефинитивно се осећа 'оно нешто' 

 

Ух, ух, баш смела очекивања, колико се сећам, распоред на почетку нам није баш за пред кума, ал' битно да постоји ложење 😁 Само да сви буду здрави и да сви нађемо начин да заправо гледамо утакмице, па да видимо од чега смо.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Сандро Ђентиле said:

 

Ух, ух, баш смела очекивања, колико се сећам, распоред на почетку нам није баш за пред кума, ал' битно да постоји ложење 😁 Само да сви буду здрави и да сви нађемо начин да заправо гледамо утакмице, па да видимо од чега смо.

Па баш из тих разлога кажем, уколико добро кренемо има да се винемо у небо. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Davidović said:

Strasan posao radi marketing

 

:classic_laugh: 

 

osim ako nisi bio ironican, onda se izvinjavam. Marketing KK Crvena Zvezda je jedna takva kanalcina u odnosu na potencijal i iskorisceno, da je mislim bolji marketing nekog osrednjeg drzavnog preduzeca glede kapaciteta i ostvarenog. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

 

:classic_laugh: 

 

osim ako nisi bio ironican, onda se izvinjavam. Marketing KK Crvena Zvezda je jedna takva kanalcina u odnosu na potencijal i iskorisceno, da je mislim bolji marketing nekog osrednjeg drzavnog preduzeca glede kapaciteta i ostvarenog. 

A sta mislis da mnogo bolje moze da se uradi?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Popravio se marketing, došli su neki momci koji rade nešto ...

bitno je da se direktor ne meša u posao, biće to još bolje.

To i kazem. Prodato preko 5000 sezonskih karata, aktivni na drustvenim mrezama, lepo predstavljeni novi igraci. Bas me zanima sta tu moze mnogo vise da se napravi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su one prezentacije novih igraca na tviteru iz dana u dan bile vrhunske. 

 

Svakako, nisam neki poznavalac djelovanja na drustvenim mrezama (vecinu i ne koristim), ali komunikacija na tviteru je i azurna i ima neku prepoznatljivu formu, a i kvalitetna je. 

 

Ove godine je i prodaja karata mnogo kvalitetnije odradjena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...