Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, goldberg said:

 

Ovo sto si ti napisao sada nije nedostatak zelje za pljuvanjem, nego nedostatak zelje za bilo kakvom kritikom.

 

Da li je neko napisao "opet debelog vepra mrzi da se pokrene u odbrani, a Tomic ga i dalje drzi na terenu" ili "Filip zaista ne bi smeo da provodi vreme u vaznim trenucima jer ce da nas ubiju poeni primljeni preko njega" je totalno nebitno, ti si i jednima i drugima porucio da nisu u pravu i nasao si izgovore u Dobricu, pa u velikom Spanoulisu koji je mnoge tako nagrdio, pa u tome da se to desava svakome, pa u tome da je to ionako prijateljska utakmica.

 

Meni pominjanje svih ovih izgovora znaci da si ti resio da branis odluku da FC ima vazno mesto u timu, jer cemu inace pominjanje greske Dobrica ako je to ionako prijateljska utakmica i cemu pominanje da je to prijateljska utakmica, ako sve ovo ne bi bilo bitno ni u zvanicnoj (desi se i Printezisu, a od Spanoulisa se ocekuje da trpa)?

 

Nemoj molim te to "nisam ja za njega, ali su sve njegove greske ili desavaju svima ili nije ni bitno sto se desavaju".

Ja sam niko i nista u ovom svetu niti koga zabole u klubu da li sam ja ili protiv FC u timu, niti imam nameru da branim njegovo igranje u timu. 
Postoji covek koji je odgovoran za tim i igrace koji ce u njemu igrati ove sezone, kome se ne svidja njegov izbor ima vise nacina kako to svoje neslaganje da izrazi, a svakako ta buduca odluka nece zavisiti od toga sta ja ovde branim ili ne branim,

 

Ja sam reagovao samo na to sto se izvlace dva jebena kosa koja su primljena preko FC3 i da je to sada smak sveta, a po secanju gledajuci u direktnom prenosu da smo prve koseve primili preko Dobrica.Nikakvo naknadno gledanje, analize, nego po secanju od sinoc.

Svakako nisam isao sada po youtoube da trazim snimak utakmice i da svoje slobodno vreme vadim snimke i kacim ovde da bi nekom forumasu kontrirao da eto Dobric je bio u stavu FC3 

nije bio u stavu. Rezultat obe objavljena akcije je istovetan, po dve primljene trojke. 

I da ponovicu jos 100 puta nisam za njega u timu, ali svakako necu ga nazivati imenima i vredjati ga kao pojedini forumasi verovatno mnogo pametniji, lepsi, zgodniji i uspesniji od njega pa imaju puno pravo da takve i ocene i iznose o njemu.

Da on je javno licnost  i mora da trpi no name prozivke ostvarenih muskarcina, koji subotom vece lupaju po tastaturi o primljene dve trojke na prijateljskoj utakmici. 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bolje sprečiti, nego lečiti. Zasad se naziru konture tima i filozofije igre Tomića i ekipe. Povratkom Laze i kasnije Kuza, biće to bombona. Meni je i dalje nerealno da smo doveli jesnog Gista. Ogromno pojačanje. Nije toliko bitno što je mališa iskulirao da igra odbranu i što mu je Spanulis jeo burek sa glave, već to što će se njemu to redovno dešavati i kada počnu zvanične utakmice. Da, po meni je loš čovek jer iako zna da nije za prvi tim jednog evroligaša, ipak se ugurao medju ovakve igrače. Mislim da Lorenzu još uvek nije jasno kako je moguće da mu Filip bude backup.

Off topic: Gledah danas Valensija - Barsa. Je l ono Vanja Marinković posetio estetskog hirurga i nije više klempav? [emoji16]

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Šarac said:

Ja sam niko i nista u ovom svetu niti koga zabole u klubu da li sam ja ili protiv FC u timu, niti imam nameru da branim njegovo igranje u timu. 
Postoji covek koji je odgovoran za tim i igrace koji ce u njemu igrati ove sezone, kome se ne svidja njegov izbor ima vise nacina kako to svoje neslaganje da izrazi, a svakako ta buduca odluka nece zavisiti od toga sta ja ovde branim ili ne branim,

 

Ja sam reagovao samo na to sto se izvlace dva jebena kosa koja su primljena preko FC3 i da je to sada smak sveta, a po secanju gledajuci u direktnom prenosu da smo prve koseve primili preko Dobrica.Nikakvo naknadno gledanje, analize, nego po secanju od sinoc.

Svakako nisam isao sada po youtoube da trazim snimak utakmice i da svoje slobodno vreme vadim snimke i kacim ovde da bi nekom forumasu kontrirao da eto Dobric je bio u stavu FC3 

nije bio u stavu. Rezultat obe objavljena akcije je istovetan, po dve primljene trojke. 

I da ponovicu jos 100 puta nisam za njega u timu, ali svakako necu ga nazivati imenima i vredjati ga kao pojedini forumasi verovatno mnogo pametniji, lepsi, zgodniji i uspesniji od njega pa imaju puno pravo da takve i ocene i iznose o njemu.

Da on je javno licnost  i mora da trpi no name prozivke ostvarenih muskarcina, koji subotom vece lupaju po tastaturi o primljene dve trojke na prijateljskoj utakmici. 

 

 

 

 

Da je moguce da si sve ovo napisao u jednoj recenici.Jedno najobicnije i najogavnije trolovanje. Ti sad ovde prozivas ljude i ako si protiv  njega i ako te nista tu ne zanima, ali si ipak tu da pljunes po ljudima. Jos mislis da imas neki poseban smisao zahumor gde ce tamo neko kocita i sto ih zabole da se smeska. 

 

Pusti ljude ako te ne zanima da kazu sta misle, ti imas subotu uvuce i ne kuckas tastaturomo dve primljene trojke, vec samo branis to ...:thumbup:😁 

 

Ne bih da sudim o nekom tvom polozaju i sta pokusavas da radis, ali se nekako namece i tesko mozes ispasti duhovit sa ovim neumesnim posalicama.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Molba za moderaciju da pokuša da stane na put ovolikoj količini istih postova od strane istih ljudi. Tema je apsolutno nečitljiva, i onda i taj neki retko dobar post ne može ni da se primeti. Mnogo forumaša koji pišu smislene postove su prestali da piši, ili jako retko pišu zbog ovakve atmosfere ovde. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mikel said:

Dva primera neuigrane timske odbrane. Kod Spanulisove trojke iz ugla ako je dogovor da se poslednjih deset sekundi odbrana igra preuzimanjem, zaspao je Davidovac jer nije ispratio utrcavanje usmeravajuci preveliku paznju na Printezisa. U trenutku kad Spanulis uzima sut, Davidovac, sa sve skolskim stavom, brani vazduh. 

 

Ako? A sta ako je ona realnija opcija, da su igrali klasicnog coveka?

 

Cuj Davidovac kriv, koncentrisan na stranu pomoci, da udvoji na postu, najbolje da ima oci na potiljku i da prati sve rupetine koje Filip napravi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Molba za moderaciju da pokuša da stane na put ovolikoj količini istih postova od strane istih ljudi. Tema je apsolutno nečitljiva, i onda i taj neki retko dobar post ne može ni da se primeti. Mnogo forumaša koji pišu smislene postove su prestali da piši, ili jako retko pišu zbog ovakve atmosfere ovde. 
I ja sam za to da svako pominjanje Filipa sa sobom automatski vuče i ban od nedelju dana. Pa da vidimo te junake koji će smeti da ga spomenu.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Ja sam niko i nista u ovom svetu niti koga zabole u klubu da li sam ja ili protiv FC u timu, niti imam nameru da branim njegovo igranje u timu. 
Postoji covek koji je odgovoran za tim i igrace koji ce u njemu igrati ove sezone, kome se ne svidja njegov izbor ima vise nacina kako to svoje neslaganje da izrazi, a svakako ta buduca odluka nece zavisiti od toga sta ja ovde branim ili ne branim,

 

Ja sam reagovao samo na to sto se izvlace dva jebena kosa koja su primljena preko FC3 i da je to sada smak sveta, a po secanju gledajuci u direktnom prenosu da smo prve koseve primili preko Dobrica.Nikakvo naknadno gledanje, analize, nego po secanju od sinoc.

Svakako nisam isao sada po youtoube da trazim snimak utakmice i da svoje slobodno vreme vadim snimke i kacim ovde da bi nekom forumasu kontrirao da eto Dobric je bio u stavu FC3 

nije bio u stavu. Rezultat obe objavljena akcije je istovetan, po dve primljene trojke. 

I da ponovicu jos 100 puta nisam za njega u timu, ali svakako necu ga nazivati imenima i vredjati ga kao pojedini forumasi verovatno mnogo pametniji, lepsi, zgodniji i uspesniji od njega pa imaju puno pravo da takve i ocene i iznose o njemu.

Da on je javno licnost  i mora da trpi no name prozivke ostvarenih muskarcina, koji subotom vece lupaju po tastaturi o primljene dve trojke na prijateljskoj utakmici. 

 

 

 

 

 

Još jedna ne baš suptilna zamena teza. Nije problem u ta dva koša. Te dve situacije su samo egzamplar njegovog bivstvovanja na terenu. Ono što bi Ameri rekli Čeri on d top.

 

I kad smo već kod Čerija, da li si možda zapazio kakvu je vrstu odbrane Filip igrao na njemu? Pogledaj snimak kada izađe, ta vrsta odbrane zove se praćenje pogledom. Čovek je prolazio kraj njega kao brzi voz, šutirao (doduše i promašivao), ali dok ga je ovaj čuvao, potpuno NEOMETAN. 

 

Filip ne da ne igra odbranu, ona čak i NE POKUŠAVA da je igra. Niti isprati svog čoveka, niti pokuša da probije blok. Njegova tkz odbrana se svodi na pokušaju da preseče neku loptu da stane negde oko malo pre perimetra trojke i nada se da neće preko njega da ide napad. 

 

SVI ostali igrači igraju odbranu. Neko bolje, neko lošije, ali JE IGRAJU. I to je poenta. Ne u samo u fizičkim hendikepima koji ga diskvalifikuju za ozbiljnu košarku, već u stavu prema onome što radi. A to što radi kako radi radi zbog toga jer mu se jednostavno može. Može da skine gaće i pokuša da vodi loptu kurcem, sutradan će opet biti na terenu.

 

Ne trpi nikakve poseldice svojih postupk, puca mu prsluk i što bi se koji moj i trudio i znojio. Ovako par zadnjih promena, nabacivanje za kucanje Odža i ojha.

Edited by Laki21
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sociološki kontekst olakšava mi da razumem želju forumaša da pominju u nedogled Filipa Čovića na ovoj temi, iako postoji otvorena tema predviđena za analize njegovog lika i dela, kao što razumem i Simu Spasića kad sa megafonom dođe ispred zgrade parlamenta, a ne ode u Lipovačku šumu.

 

Zato mi to pomaže da takve fenomene posmatram kao internu vežbu tolerancije, toliko potrebne kada je reč o platformama gde se razmenjuju mišljenja i stavovi...

 

Jer, kad nam je u životu pa sve potaman? Skoro nikad, jel da? I kad se čini da sve štima, uvek ima, kao u izreci, onaj kamenčić iz cipele. Tako je i sa Zvezdom, kao i sa ovim forumom, koji se ne razlikuje previše od onoga što živimo u realnom svetu, pa kad se Oli pobedi dva puta u tri dana, opet nešto ne valja.

 

Jednostavno, odijum u odnosu na Čovića neće se promeniti pa sve i da osvojimo EL, kao što se nije promenio ni kad smo proletos uzeli Aba ligu i domaće prvenstvo. Jer, nacrtana mu je meta (u čemu sam i sam učestvovao na prošlom forumu, na temi o efempeu) koju sad ni Savaot ne može da skine.

 

Naravno, ne više ni zbog njega samog (budući da su sve priče već napisane, pa se sad vrti ono što je izrečeno po milion puta). pa čak ne i ako rezultati kluba na EL nivou budu ove godine najbolji u istoriji KKCZ,... Nego zbog nas.

 

Takvi smo, ušančeni u rovu vlastitih agendi, i sad nema nazad.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Filip Čovic,onaj koji intrigira.Nikoga ne ostavlja ravnodusnim.Ljudi ga vole ili preziru,ali niko nije ravnodusan.Svaki pokusaj dijaloga o njemu se zavrsava raspravom.Nisam ezoterican,ali posle sve ove rasprave,mozda kazem mozda bude upravo onaj koji se saplete u zadnjem napadu kad budemo u sansi za f4 ili pak pogodi trojku koja ce nas odvesti na isti.Meni ipak draze da pisemo o Djenki,jer kurve kad ga vide vicu jao vidi kakav Ganfer.😂😂😂

Edited by placebo
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Nate said:

 

 

Nikad se nisam bavio insajderisanjem ali ove informacije dolaze direktno sa izvora i to iz dva kluba. Ako neko ima neku informaciju iz bajerna slobodno nek je objavi

On je u Bajern dosao iskljucivo zeljom Saleta i za to je stariji Pecarski platio ozbiljnu lovu. Mali jeste top igrac i da ne igra pored Veluckovica koji se pojavi na kraju sezone  u dva meca je presmesno i tuzno. Dobili su lovu, sad nek uzivaju u kosarci, kupljeni su !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...