Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

4 hours ago, stefan81888 said:

Predobru ekipu ima Vlada, večeras može da preokrene. 

 

Tesko cu bas do preokreta, al' jos neka kategorija bi trebalo da se pokupi. Unistili mi Bizli i Hacimura FG juce. Horford nije uspeo da dodje do DD iako je Embiid bio out, ali dobro tebi je Pol na ass od DD ostao pa se ne nerviram previse 😄

 

Inace sam upravo napravio potez nedelje. Reko ajde da pojurim te blokade, vidim G. Williams iz Bostona ima ok minutazu i pokupim ga. Samo jedan mali problem - decko ne igra veceras 😄

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Tesko cu bas do preokreta, al' jos neka kategorija bi trebalo da se pokupi. Unistili mi Bizli i Hacimura FG juce. Horford nije uspeo da dodje do DD iako je Embiid bio out, ali dobro tebi je Pol na ass od DD ostao pa se ne nerviram previse 😄

 

Inace sam upravo napravio potez nedelje. Reko ajde da pojurim te blokade, vidim G. Williams iz Bostona ima ok minutazu i pokupim ga. Samo jedan mali problem - decko ne igra veceras 😄

 

Taman sam hteo da te pitam da li si toliko siguran u pobedu pa si počeo da se spremaš za sledeću nedelju ili si digao ruke. 😄

 

Imaš WCJ večeras, mislim da uzimaš DD i imaš i više igrača pa su i poeni sigurno tvoji. Za ostalo ćemo da vidimo, ja imam još jednu izmenu ali ne bih da bacam Skala i Bembrya aka DD mašinu.  😄

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, stefan81888 said:

 

Taman sam hteo da te pitam da li si toliko siguran u pobedu pa si počeo da se spremaš za sledeću nedelju ili si digao ruke. 😄

 

Imaš WCJ večeras, mislim da uzimaš DD i imaš i više igrača pa su i poeni sigurno tvoji. Za ostalo ćemo da vidimo, ja imam još jednu izmenu ali ne bih da bacam Skala i Bembrya aka DD mašinu.  😄

 

Ma opusti se, sad kad sam ja spucao izmenu bzv blokade bi trebalo da su ti sigurne. Imas i McGija. A tesko da moze neko sa FA da ti pomogne u ostalim kat, bolje cuvaj tvoj mocni FA dvojac 😄

Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2019 at 11:37 PM, vladaboss90 said:

Ja mislim da vas samo cudo moze da spase ove sezone 😛

 

Khm, khm....  😛

 

Vlado, čestitke, kao što rekoh, imaš opasnu a ja sam imao dosta sreće zbog povreda i suspenzija tvojih. Da Gay nije napravio DD i to bi dobio i bilo bi 7-6. Jako zanimljiv duel, menjale su se tokom nedelje kolone koje su bile ugri i na kraju se provukoh. 😄

 

Još jednom, čestitke na dobrom duelu. 🙂

 

Opet ću te izbambusati u PO, u svakom slučaju. 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, stefan81888 said:

 

Khm, khm....  😛

 

Vlado, čestitke, kao što rekoh, imaš opasnu a ja sam imao dosta sreće zbog povreda i suspenzija tvojih. Da Gay nije napravio DD i to bi dobio i bilo bi 7-6. Jako zanimljiv duel, menjale su se tokom nedelje kolone koje su bile ugri i na kraju se provukoh. 😄

 

Još jednom, čestitke na dobrom duelu. 🙂

 

Opet ću te izbambusati u PO, u svakom slučaju. 😛

 

Bilo je interesantno svakako, ali brate mnogo te je prokenjalo 😄 DD Bembri i Gej, ej, i to za ovaj drugi da zahvalis laznom kralju koji ne moze da ubaci bacanje na 30sec do kraja tekme. Tri je skoka u poslednjem minutu utakmice skupio Gej. Uz to Towns odigrao pola tekme, Jokic nekako pokupio mrsav TD iako je odigrao losu nedelju, i tako jos neke stvari 😄

 

Ali cestitke naravno, ceracemo se jos 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

nakamura cestitke 

sledi opasna borba za plej of.Nadam se da ce i Joel prestati da se tuce i da odigra koji mec.Agustin i Osman ni 30% forme iz prosle sezone

Hvala. Bilo je veoma gusto u par kategorija. Imao sam srece sto je Joel odigrao samo jedan mec.

 

Zadovoljan sam solidno sa svojim timom. Dobro sam birao u poslednjim rundama, ali sam zato napravio veliku gresku sa Grantom. Uzeo sam ga na pocetku 6.runde. Nijesam racunao ni da ce Capela da ima ovoliko manje skokova zbog prisustva RW-a. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, gggggggg said:

losa nedelja, pogotovo prva dva dana kada su mi se igraci raspadali kao nikada pre. na kraju ipak bio na stl od pobede bez browna i adamsa i manje minuta i utakmica odigranih...bice bolje, valjda.

realnom kad se vrati george bice zajeban.

 

Čekam celo veče da LBJ i Markanen ubodu neku trojku, dobijem 10-1... 

 

A i treba preživeti Frika svako drugo veče.

 

Sve u svemu, moglo je bolje, ali ok.

Link to comment
Share on other sites

Kako me je samo istamburao @lord_slawe_, krenuli smo odlicno, TD Greena i onda BAM potop. Nema sta da trazim bez pika 2 i 3. J Hart sjajan pik ove godine

Ove Stocka su me iznervirale, tu sam dobar i sada omashim za malo. To su 2 kategorije.  Poene nemam na mapi to mekosta 3 kategortije

Novo kolo nova sreca, videcemo kako ce ici dalje.
Jos 1 cestitke i nek se spremi @Miki28

Poslacu ga nazad u Kinu, nije bolji nego da raduljij pravi drustvo 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...