Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Manu said:

Ujednaceno kod mene i Mileta, mada ne i mnogo kvalitetno, moja ekipa ruinirana povredama se dobro drzi. Paskale sunce moje trebao sam u prvoj rundi da te biram umesto onog drogosa.

 

 

ocajno sam selektovao ekipu ove godine c liga je blizu

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem trasha.

 

Top 50 igrač sa konstantnom produkcijom za igrača koji je u teškom kanalu već drugu sezonu a još je i staklen i za Geja koji ništa spec ne donosi.

 

Ne postoji scenario u kome on izlazi kao pobednik ovog trejda a pritom nije to ni trejdovanje jednih kategorija za druge.

 

Od mene veto za sad.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moram nesto da menjam, dobijam koliko toliko dobre igrac i povecavam rotaciju. Trenutno kod mene pola tim ne igra. Harris nadam se da ce da proigra od decembra, a i gej je dobar ako ostane zdrav

Sent from my LG-M700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, tRash said:

Moram nesto da menjam, dobijam koliko toliko dobre igrac i povecavam rotaciju. Trenutno kod mene pola tim ne igra. Harris nadam se da ce da proigra od decembra, a i gej je dobar ako ostane zdrav

Sent from my LG-M700 using Tapatalk
 

 

pm

Link to comment
Share on other sites

Nemam nameru da komentarišem trejd value za jednog i drugog i utičem na glasanje iz tog aspekta. Dogovorili smo se tRash i ja jer mislimo da obojici radi posao trejd, nije da je neka strana u trejdu bez nekih ambicija ili je ispao iz lige/trke za PO pa je motiv davanja igrača sumnjiv. 

 

Vi svakako glasajte

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...