Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

58 minutes ago, RatzenStadt said:

Nudim jednogodisnji ugovor i odresene ruke dobrovoljcu koji bi da stekne malo prakse u fantaziju vodjenjem moje fransize.

 

Prijavljujem se, samo ako nije protivu pravila...pošto sam počeo da igram C. :)

 

Kad sam već ovde, da pitam pošto ne znam da li to neko dole od nas iz "podruma" zna: kako se dodaje suvlasnik u ekipu?

Tek sam se danas čuo sa drugarom, nisam hteo ni smeo da ga ometam na romantičnom putovanjcu, jer je momak izgleda bukvalno na 7. nebu. 😂 Odlepio je za malom. 😄

Treba njegov mejl i šta još? Nisam provalio tu opciju, mada nisam puno ni istraživao, priznajem, samo sam izvršio 2-3 izmene do sada i to je to.

A ovde bih rado vodio ovu ekipu, čisto da vidim kakav je osećaj, za slučaj da se nekako plasiram, mada sa onim što imam, vrlo teško da će to biti slučaj.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djole said:

Ofc da je protiv pravila.

Pošalji komesaru njegov mejl pa će ga on dodati.

 

Pa ako je samo jednosezonska renta, ne vidim što bi bilo?
Dve različite lige, a ja se vraćam svojoj ekipi, u slučaju da uđem u B, što se najverovatnije neće desiti.
No nebitno, nemoj da se ljutiš druže Đole. :)

11 minutes ago, nlavrnja said:

Negde u team settings imas add 2nd owner, samo ubacis mail adresu i sibnes... Cenim da je preko app lakse

Na app kad udjes u my team, gore desno team info i onda ces imati tu opciju

 

Nemam instaliranu aplikaciju na telefonu, ali sad ću da probam. Hvala u svakom slučaju. 👍

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oɹəd™ said:

Vrhunska shorka mojig I Nakamurinih pullena mislim da je nerešeno na kraju a ako si dobio čestitke. 

 

Ovi moji ludaci niko nije dao preko 30 na jednom meču a dali su 525 poena što je verovatno najviše i u A i u B ligi uz okruglo 80 izgubljenih lopti. 

Dobar mec bas, nerijesno je na kraju zavrsilo. Zeler me izvukao fino sa ofanzivnim skokovima. 

 

Dobar ti je tim. Shai i Ingram su extra pikovi. Winslow ce ti donijeti neki TD tokom sezone.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...