Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

10 minutes ago, Skyglider said:

 

Nisam ga ja draftovao nego auto draft, posto nisam mogao da prisustvujem draftu. A to sto ga nisam stavio da igra jeste zato sto nisam stigao da updatujem roster.  I sta to znaci da ne planiram da igram ni ove sezone ?  Kad to nisam igrao ?

 

Neredovan si, to je fact.

 

Ako već ne možeš svakog dana da upadneš na 5 minuta i uradiš šta treba, a onda bar namesti unapred roster.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyglider said:

Da sam neredovan, ne bih opstao u B ligi, vec bih ispao prosle godine.  Mozda se desi da ne stignem neki dan da updatujem roster, ali uglavnom sam namestao u proslosti. 

 

 

 

:s_d:

 

Prosle godine nije bilo C lige, al pustite coveka, pustite coveka, Sky igra  od prve sezone, greota da ga izbacite, dobio je sad upozorenje i sad ce cika Djole da  zna da ce da bidne dobar.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, oɹəd™ said:

Koliko sam dobrih FA propustio zbog male odvratne njuškice Grejsona, bolje bi mu bilo da vrati Gudurića na pozajmicu u MZT

Ja sam ga sinoc dropovao, velika prenatrpanost na krilu, a na mestu beka Bruks ima prednost u odnosu na njega, a i Marko ce dobiti neke minute

Dobice vise prostora tek u drugom delu sezone. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

:s_d:

 

Prosle godine nije bilo C lige, al pustite coveka, pustite coveka, Sky igra  od prve sezone, greota da ga izbacite, dobio je sad upozorenje i sad ce cika Djole da  zna da ce da bidne dobar.

 

Ma ja sam sam komesar u jednoj fantasy ligi i veoma me nervira kad neko ne namesta roster, ne vidim onda poentu sto igra.  Ali ovde se radilo o cistom previdu i bio je tek prvi dan sa samo dve utakmice i odmah nekolicina skocila na mene. A nije bilo C lige, ali sam prosle godine bio u trci za PO do pred kraj, tako da ne znam kako bi to bilo moguce da nisam updateovao roster konstantno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

 

Ma ja sam sam komesar u jednoj fantasy ligi i veoma me nervira kad neko ne namesta roster, ne vidim onda poentu sto igra.  Ali ovde se radilo o cistom previdu i bio je tek prvi dan sa samo dve utakmice i odmah nekolicina skocila na mene. A nije bilo C lige, ali sam prosle godine bio u trci za PO do pred kraj, tako da ne znam kako bi to bilo moguce da nisam updateovao roster konstantno. 

 

Lepo je Manu napisao pre dve sezone, znaci ne prosle nego pretprosle. On je tad igrao u B ligi pa zna, prosle je bio u A. Prosle si bio OK, mozda si propustio nekoliko dana. Pretprosle si sigurno propustio 4-5 nedelja, a i bio si poslednji na kraju ako se ne varam.

 

Edit: U stvari je Manu napisao "i prosle sezone", moja greska. Ali je sigurno mislio na pretproslu sezonu jer je tad bio sa nama.

Edited by vladaboss90
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Lepo je Manu napisao pre dve sezone, znaci ne prosle nego pretprosle. On je tad igrao u B ligi pa zna, prosle je bio u A. Prosle si bio OK, mozda si propustio nekoliko dana. Pretprosle si sigurno propustio 4-5 nedelja, a i bio si poslednji na kraju ako se ne varam.

 

Edit: U stvari je Manu napisao "i prosle sezone", moja greska. Ali je sigurno mislio na pretproslu sezonu jer je tad bio sa nama.

 

Lepo sam napisao Vlado, a i mislio sam na to sto mislis da sam mislio :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Def je i prosle sezone propustao da radi izmene. Makar da mu je Aden/Bil blejao u prvoj stalno pa da mu covek i oprosti, ali ovako i njih ostavi na klupi i usere se sebi u nedelju. 

Covek je imao legit po tim, da se malo potrudio sa izmenama ili generalno postavljanjem igraca, mogao je i do a lige. Ali sta da se radi.

Edited by Død
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...