Jump to content

Sugestije u vezi funkcionisanja foruma


Recommended Posts

49 minutes ago, dulematic said:

Pa brate, vidiš taj krug sa slovom S u sredini, pored nicka, to ti je mesto za avatar i levo dole pored kruga ti je ikonica koja te vodi na upload avatara 🙂

 

Hm, moram i ja da se pohvalimtm svojim zavidnim nepoznavanjem, kad sam se još prvog dana iznervirao do pregorevanja sinapsi zbog tok kružića s avatarom. 

Link to comment
Share on other sites

Da li će biti omogućeno da se jednim klikom ode na post koji je citirao drugi forumaš? Evo da slikovito objasnim:

234993168_ScreenShot2019-05-12at15_58_38.thumb.png.33c2846ad3a3aa87e80c554441972cc0.png

Ako hoću da odem direktno na post koji je napisao Nikolani80, sada mora da se ručno traži, dok je na FB92 bilo dovoljno kliknuti na strelicu koja se nalazila sa desne strane. Može li se uključiti ova opcija ukoliko je podržava forumski softver?

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za vas softverske majstore...

 

Na "starom" forumu je dole levo postojao "help" dugmic. Dosta stvari sam tao nasao, sto se tice spoilera, kvotovanja, sta-ja-znam cega, pa nije trebalo da nekoga gnjavim. Da li ovoforumski sotver ima tu mogucnost i ako ima, gde da nadjem? Jesam li samo corav?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dulematic said:

Ja imam tu strelicu, ne kontam kako se vama ne vidi...i radi lepo.

 

Možda se ne vidi u nekim browserima, ja koristim chrome.

 

go_to_quoted_post.thumb.jpg.076f1298846313ea908f3dc072828d15.jpg

Da, u pitanju je browser. Da li to može da ispravi admin ili da čekamo novo izdanje Firefoxa?

Edited by DJ_Vasa
Link to comment
Share on other sites

Nije Firefox na telefonu, a verzija je Firefox Quantum 66.0.5. Upravo sam proverio i imam najnoviju verziju. Doduše, ja koristim Mac, tako da verujem da postoje manje razlike.

 

Mislim da ću ipak morati da sačekam narednu verziju ili da koristim Safari.

Edited by DJ_Vasa
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DJ_Vasa said:

Nije Firefox na telefonu, a verzija je Firefox Quantum 66.0.5. Upravo sam proverio i imam najnoviju verziju. Doduše, ja koristim Mac, tako da verujem da postoje manje razlike.

 

Mislim da ću ipak morati da sačekam narednu verziju ili da koristim Safari.

 

Ehh... kako ti nije zao da koristis bilo sta sem Safarija na Mac-u? 😃

Doduse i ja imam instaliram Firefox ako slucajno zatreba ali jos nisam dosao u tu situaciju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...