Jump to content

USO 2019 - poslednji GS sezone


wwww

Recommended Posts

 

17 minutes ago, Borko said:

Nadam se da dete Kristine Mladenovic i Dominika Tima nece povuci na majku nos a na oca uši :classic_sad:

Meni ona strašno liči na Cecu Ražnatović, ali ne deluje mi da joj je nos preveliki :smiley33:

Ivana Jorović ode kući ekspresno, vidim. Aleksandra bi protiv Ostapenkove i mogla imati šanse ako ova ustane na levu nogu.

Link to comment
Share on other sites

mali se dobro drzi (da ga ne ureknem, sutra cu da ga hvalim) :classic_biggrin:

 

Indijac servira za 1. set! :classic_ohmy: Fed ispoklanjao, ali se Nagal nije poplasio kao sto se obicno razni Gojovciki poplase kad igraju protiv Feda.

Sad da vidimo da li ce da chokira.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

I set za Nagala. Da li se Fedu prividja Nadal ili je jos uvek pod utiskom finala Wimbldona - tek totalno je van udarca, izbacuje loptice samo tako. A Indijac mrtav ladan. Za divno cudo publika jos uvek nije podivljala (bar mi se tako cini, mada mozda su utisali ovi na ES).

Ah, da, Fed neobrijan, bas onako neuredno i mracno izgleda (za njegove standarde).

 

Fed izabrao pogresnu stranu terena da uputi lopticu (kao da kopira Novaka) :krstipd4: i izgubi dobijen poen. Publika pozdravila aplauzom poen Nagala! Cuda se desavaju.

 

U medjuvremenu publika podrzava malog Sinnera.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Fed ima cudnu majcu, neodlucan sam prema tom okovratniku i strafti na dole,

deluje kao neka uniforma, ili neka svestenicka 'odora',

sto je ok s obzirom na njegove vlastelinske titule na betonima.

 

Ovaj decko sto mu je protivnik je takodje obucen u skladu sa svojim teniskim

rangom, tj kao da je krenuo na mali fudbal.

Dok bude pricao unucima o ovom mecu taj set ce lagano prerasti u

'naelektrisani epski duel'

 

Pricace kako je majcu, patike i sorc za ovaj mec morao da kupi u volmartu tog dana,

dok je Fed igrao u togi optocenoj finim dijamantima...

 

 

Edited by Kido from Junkovac
Link to comment
Share on other sites

Sinoc nemacki komentator tokom meca Fed-Nagal u 1. setu pred kraj:

Fed izbacuje loptice u aute samo tako a komentator kaze (cuveno tesenje navijaca favorita): vidi se razlika u klasi (misleci kako je Fed 100x bolji teniser od Nagala).

U tom momentu Indijac odigra neverovatan poen, prosetao je i izradio Feda samo tako.

Komentator: well, kad sam rekao razlika u klasi nisam bas mislio na ovo.

I nasmeja se covek. :lol_2:

 

Jos jedna crtica s nemackog ES:

prikazuju timeline i sta se desavalo kada tokom jucerasnjeg dana, izmedju ostalog i da je Novak dosao u kompleks oko 10:15 ujutro. Kaze Beker: ovo je bas bilo kasno dolazenje, Novaku obicno treba nekih 3 sata za sve pripreme, sta da se mec Esli Bari, koji je poceo u 11, zavrsio ranije kao Keijev, Novak ne bi imao dovoljno vremena, trebalo je da dodje sat ranije itd. itd. (parafraziram ali sadrzaj je od prilike bio ovaj, ukljucujuci pominjanje 11 sati kao startnog vremena za AA dnevnu sesiju).

Covek nije primetio da na AA mecevi pocinju sat kasnije, tj. u 12. :ajme:

Edited by wwww
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Federer d Nagal: 4-6, 6-1, 6-2, 6-4

TL;DW: Two things happened in a rather strange first set (after Federer went up an immediate break for a 2*-0 lead):

  1. Nagal’s return of serve was superb, with Federer allowed a measly 5/16 2nd serve points won for the set. Nagal was tee’ing off on his forehand return in particular and effectively rushing Fed’s 2nd shot (usually coaxing/forcing errors).

  1. Federer was also *wild* with unforced errors. 19 UE’s for the set to 10 winners. The Swiss was simply all over the place, missing by half-metres rather than centimetres off the forehand and shanking backhands.

The following three sets were mostly routine for Federer, with some signs of rust sprinkled in. The Swiss jumped out to early break leads in each of the final three sets, and despite handing the break back in the 3rd set, Fed managed to break again to close out the match. Federer leaned heavily on his serve to get him out of sticky situations at 5*-1 up in the 2nd set, and again at 5*-4 in the 4th (Fed was in a 0-40 hole while serving for the match, but went: ace-winner-ace to save all three).

Very impressive performance from Nagal. Rusty, hit and miss performance from Federer. But the Swiss did play well when it mattered, at the tail end of the match, and looked good for *most* of sets 2, 3 & 4.

 

i to bi bilo to od mene za danas, norma ispunjena :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam snimak. Nagal je neki poor man's Dzumhur. Ovo na pocetku sto je napisano nije tacno, Federer je iz nekog razloga samo hteo da se napucava sa njim, kretao se ocajno iz nekog razloga. Znao je verovatno da ne moze nikako da izgubi, pa je hteo da prodje sa sto manje mozga i cimanja, sto mu se obilo o glavu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...