Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

 
Ajde zajebite ovakve komentare,vi cuvari vatre...
Kad igramo dobro normalno je da se hvale kosarkasi,kada ne igraju nornalne su kritike...
Ne razumem ovakve reakcije na kritike,sta,vi ste nekako veci navijaci kada ne date da se kritikuje? 
Nek sam i čuvar vatre ali sigurno se nakon jedne loše četvrtine neću posrati po njima i reći "Toliko o našem zlatu", kao da do sada nisu odigrali ama baš ništa.
Link to comment
Share on other sites

Dobro. 

Prva QT izgledali su kao budići prvaci

Druga QT potpuno izgubljeni u prostoru

 

Imam utisak da Bjelica unosi neki poremećaj: trom, uspavan i rasejan

 

Valjda ima ko da mu opali ‘šamar’ i probudi u svlačionici?

Edited by GlennGould
sp.
Link to comment
Share on other sites

Selektor je napravio epski zajeb. Petorka Bobi, Jokić, Bjelica, Gudura, Micić je jeziva. Ne znam koji je plan bio sa time. Stvarno ni ja ne volim da smaram sa Jokicem, ali valjalo bi pustiti i najboljeg centra Nba lige da igra na svojoj poziciji. Inače Lukovski je lepo rekao. Odbrana nam je užasno slaba na ovom meču. 

Link to comment
Share on other sites

ljulj dve trojke u lice bogdanu metnuo

inace bogdan 14 poena, ali i 7 skokova i 5 asistencija

milutinov 1 skok, raduljica 0 i jokic 3 za celo poluvreme. da nije bogdana kome se i srecno odbilo par lopti u ruke katastrofa. a tu smo kao najjaci. u reketu. zasto bobi samo minut?

ne vidim da milutinov ista bolje brani suteve gasola koji je imao tri otvorene trojke...

 

32 poena primiti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Možda je i dobro ovo da bismo se malo spustili na zemlju. Ipak, zabrinjava to sto Sale prakticno ne zna sta bi sa Jokićem. Kao da se ne uklapa u njegovu koncepciju, a kada ti se jedan od nekoliko najboljih igrača na svetu, a sigurno igrač sa najvećim IQ, ne uklapa, onda je to veliki problem. Umesto da se sve dosadašnje utakmice koriste za pravljenje igre sa dominantnom ulogom Jokića, mi ovde gledamo sve što nije to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...