Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Perkos2 said:

Ja da sam fudbaler novog pazaara istog sekunda bi skinuo dres na sred utakmice i bacio ga ovim plaćenicima malog envera. Ali naše sekaperse će i dalje igrati za evro više makar i tamo gde im psuju naciju i državu

Problem je po tebi sto skandiraju Kurtiju a ne Ratku Mladicu...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, goldberg said:

Da li je taj Linta ikada ostvario neku pobedu sa nekim klubom gde je bio (privremeni) trener? Ko njega gura kad je jasno da lik nema pojma?

Imao je, mislim sa Voždovcem neke dobre rezultate i odjednom paf dao ostavku i otišao u Surdulicu-ništa (ne znam kog je djavola tamo tražio i šta ga je lagao Tončev), pa onda Mladost GAT još veća katastrofa i na kraju eto taj Želja iz Pančeva....

Link to comment
Share on other sites

sve je to đorićeva ergela, od tih "trenera" niko ozbiljan e može doći na red da vodi neki klub u Srbiji, šalju ih iz kluba u klub i prvo što savez mora da uradi je da uvede pravilo da klub ne može da menja više od dva trenera u sezoni kao i to da jedan trener ne može da vodi više od dve ekipe u sezonu u istom rangu

Link to comment
Share on other sites

Мени Лучић из Звезде уопште није толико лош и појма немам зашто се толико критикује сваки његов минут. Не знам какав је овако карактер можда због тога. Свакако да против Бојса кад је ушао био је најзапаженији поред Катаија и Красоа. Један од активнијих свакако. Мислим не може да се каже да није дао мало на свежини.

 

Такви играчи у некој доброј а развојној лиги могу много да науче. Не знам колико може научити у Звезди и нашој фудбалској средини да будем искрен, али неки клуб попут Салцбурга, Ајакса, Спортинга, Дортмунда, Аталанте, Сасуола живи за такве изданке из своје школе како би пробали да направе нешто од њега.

 

Што се тиче овог из ИМТ-а, слажем се да је врло рано давати неке процене. Нема праве процене док се он не покаже у некој релевантнијој лиги. Ја појма немам ни како тај клинац изгледа, нисам знао ни коју позицију игра. Али стицајем околности чуо сам да се тренутно најталентованији клинац у нашем фудбалу налази у ИМТ Нови Београд. Ништа више.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Kragujevac dobio Napredak u gostima, Dudic zatego i utego Radnicki u kratkom roku, sto jes jes. Da li je to sok terapija ili ce da uradi posao kao sa Velezom pre par sezona, kad je cak i izbacio Miloja u duelu sa AEKom, to ne znam. 

 

Sve u svemu, kladionice su stavili da je Radnicki cak i bio favoriti u Krusevcu, neke velike kvote na 2.65 ili egal ili za malo prednost gostima ili mozda malo domacini, zavisi kako koja kladionica. U pocetku mi bilo cudno, ali opet kladionice pokazuju da u vecini slucajeva dobro odmore te kvote. 

 

Prilicno sam iznenadjen kvalitetima Matije Gluscevica, decko je 2004. I on i ovaj Sahli i Chinedu prave razliku, uz vec odranije poznate Colovica, jos im fali i Vidosavljevic. 

 

Jos jedan dokaz da isti tim sa jednim ili nekim drugim trenerom - nebo i zemlja. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...