Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

8 minutes ago, crni_bombarder said:

Hoces da kazes da svo vreme na sitno sudija nije svirao tendeciozno, da Saldanju treba zahvatom oboriti da bi uopste faul bio, dok za vas redovno svaki pad se svira...

 

 

Iz kola u kolo trenira vasih protivnika govore ono sto svi znamo, all ajde ovo je vas forum, vas je mnogo vise i svaki razlicit glas se nipodastava.

 

 

Ovde niko nije malouman da ne vidi na koji nacin se vuce za Zvezdu i sta znaci cuveno Zvezdino proleće.

 

 

Posle se zapitaj sto klasa kao sto je Bahar nije mogla u ovom mulju da opstane...

 

Na koji nacin se vuče Zvezda? Koji to penal nije postojao? Na kojoj utakmici je sudjeno u nasu korist? Da konkretne primere, a ne crno-bele paušalne optužbe? 

 Izjava peezde Lazetica se uzima za ozbiljno?? Daj... kako je i u kojoj situaciji TSC ostecen protiv Cz. Protiv Cz sudije, u Krusevcu lopte i teren... itd

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

Izjava peezde Lazetica se uzima za ozbiljno?? Daj... kako je i u kojoj situaciji TSC ostecen protiv Cz. Protiv Cz sudije, u Krusevcu lopte i teren... itd

 

A je l' si video kako je to izjavio, zauzeo filozofsku pozu, izgovori ono što je negde čuo ili slučajno pročitao i poput mudraca ode uzdignute glave. Oduševio se. Evo ga sad i ovaj naprednjak Kralj, ništa čudno, on je i član Srpske nasilničke stranke. Muka da ti pripadne od ovih fudbalskih šupljoglavih radnika.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzoneee said:

Е сад сама важност утакмице као и чињеница да прекршај да кажемо није постојао, тј. срећом по играча Партизана тајминг тог неспретног старта је више ишао на руку Партизана него Звезде доводе до тога да на крају можда ово и није била толико лоша одлука што се завршило како се завршило, тј. без пенала.

 

Taj igrač Zvezde je sa cirka sedam metara prebacio prazan gol. Ne znam da li tako često radi ili je juče bio poseban slučaj, ali čisto čujem karmu kako se smeje "konjino, kad ne umeš da pogodiš gol odatle, ne dam ti ni penal."

 

 

 

14 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Izjava Ivice Kralja za povraćanje.

 


Bolesno.

 

Baraba koja za ovakvu izjavu treba da odgovara.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Sto je uopste i dolazio opet, cim bezi na prvi poraz??? I jesenas nije bilo razloga da ode, imao je solidnu igru, ali je kidnuo pred seriju jakih utakmica i uvalio vruc krompir Slavoljubu, sad se vratio i cim je pukao od dva slabije plasirana tima u par dana, odmah bezi uoci duela protiv FKCZ. 

 

To se tako ne radi Trajkovicu. Ali kad neko pukne od Surdulice 3 0 kuci, sta drugo da porucis, ima i taj fudbal u drugoj ligi, Toncev sto nije uradio lani, sad ce da uradi, da preseli Radnicki u nizi rang, jer ovo sto oni rade tamo u Nisu u zadnjih par sezona, veze nema sa fudbalom. I da se odgradim, ne pratim Radnicki ove polusezone, a veoma slabo i domaci fudbal, taj mulj, sudijske mutljavine, ocajni tereni, deluju odbojno, tako da me zaista ne tangiraju vesti iz JSLa, ali ovo za Trajceta bas upada u oci, dva puta bezi sa istog mesta.

 

 

Razlika je...prošli put je pobegao iz Radničkog, a sada iz srBskog fudbala....

Link to comment
Share on other sites

To pravilo prekrsaja zadnjeg igraca odbrane se odavno ne primenjuje. Znaci nema tu sad nekog povlacenja linije kao kod ofsajda da se gleda da li je igrac koji je napravio faul bio poslednji igrac odbrane. Gleda se samo da li je igrac sprecio pogodak ili očiglednu priliku za pogodak. Igrač Partizana nije imao očiglednu priliku za pogodak jer su  u trenutku faula pored njega i Hvanga bila jos 2 igraca Zvezde jedan sa njegove desne strane i jedan sa leve.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kada se pogleda ta situacija jasno je da Kalulu ne bi isao u gol sansu da nije bio fauliran, cak sta vise stigao bi ga ovaj drugi igrac Zvezde i moguce uzeo loptu bez prekrsaja. Daleko je ovo od gol sanse ili onog poslednji-igrac-odbrane situacije. Smesno je traziti crveni karton za to.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, crni_bombarder said:

Hoces da kazes da svo vreme na sitno sudija nije svirao tendeciozno, da Saldanju treba zahvatom oboriti da bi uopste faul bio, dok za vas redovno svaki pad se svira...

 

 

Iz kola u kolo trenira vasih protivnika govore ono sto svi znamo, all ajde ovo je vas forum, vas je mnogo vise i svaki razlicit glas se nipodastava.

 

 

Ovde niko nije malouman da ne vidi na koji nacin se vuce za Zvezdu i sta znaci cuveno Zvezdino proleće.

 

 

Posle se zapitaj sto klasa kao sto je Bahar nije mogla u ovom mulju da opstane...

Ne pravis razliku izmedju trenera i "ulizica" koje po direktivi ovo izjavljuju. 

Na cemu se Lazetic zalio? Tim mu izgledao kao skupina amatera, evo ekspertu za sudije nadji mi 2 greske vise na stetu TSC-a u tom mecu?

Link to comment
Share on other sites

Meni je nekako upalo u oči u zadnje vreme a sada pogotovo na derbiju mi je to nekako utisak koliko se u našoj ligi tolerišu ti laktovi u skoku i needukovanost igrača, i posle kada igraju evropske utakmice gde nemaju sudije koje im to gledaju kroz prste popiju direktan crveni kao onda Milunović i onda bude kukanje. Ovaj sudija je na kraju za to karton dao jedino ovom Severni a to je još i najmanji kontakt bio i pritom na zemlji a bilo je sigurno još 3,4 situacije ako ne i više. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2024 at 8:02 PM, dzoneee said:

Ја гледао текму са друштвом из кафића 😀

 

Партизан пресмешан. Овај голман је толика киксара и толико несигуран да просто призива неку невољу у свом шеснаестерцу. Презабаван је.

A, popilo se malo, pa slika bežala u levo :15:

Golman Partizana je najbolje ocenjen igrač na utakmici i povadio je Partizan. Malo odbranama, a malo i "zadnjom ložom" koja zategne baš kad treba udaviti tempo...:smiley2:

Џони би гуд...:thumbup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

A, popilo se malo, pa slika bežala u levo :15:

Golman Partizana je najbolje ocenjen igrač na utakmici i povadio je Partizan. Malo odbranama, a malo i "zadnjom ložom" koja zategne baš kad treba udaviti tempo...:smiley2:

Џони би гуд...:thumbup:

Dobar golman koji baš zbog tog svog karaktera i stila nije napravio više u karijeri. Ode Trajče po treći put sa Čaira ali me ne bi iznenadilo da navrne barem još jednom😃

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

Dobar golman koji baš zbog tog svog karaktera i stila nije napravio više u karijeri. Ode Trajče po treći put sa Čaira ali me ne bi iznenadilo da navrne barem još jednom😃

Ode, kao glavni trener po drugi put...puko mu film u Pančevu. Ne znam da li si gledao, ja jesam, ali nisam vraćao i nisam gledao famozni "Pregled kola", ali visoka lopta u "16" Vasiljević skače zajedno sa Pavlovim, dolazi do kontakta, kao posledica toga naš golman završava na zemlji  ispuštaštajući loptu....Pavlov se izvinjava našem golmanu, Hajdin natrčava na loptu i šalje je u mrežu, Šegrt pokazuje na centar. Ne sećam se ni da li je bilo VAR konsultacije...Živo nam Dejan Santrač. Trajče ih napljuva sve, onako miran i rekao je da nerće da se vraća više u Srbiju, šro se fudbala tiče. 

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam snimak. Mislim da je bio faul, ali nije bilo baš kako pričaš. Sudar je bio u vazduhu, pre nego što je golman imao kontrolu nad loptom, tačnije obojica su je zakačila. Faul je zato što je onemogućio golmana da je uhvati ili boksuje. Nije se izvinjavao golmanu nego igraču koga je u padu opaučio rukom. 

 

Baš loša reakcija vašeg golmana kod prvog gola i spavanje na liniji kod trećeg.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Pogledao sam snimak. Mislim da je bio faul, ali nije bilo baš kako pričaš. Sudar je bio u vazduhu, pre nego što je golman imao kontrolu nad loptom, tačnije obojica su je zakačila. Faul je zato što je onemogućio golmana da je uhvati ili boksuje. Nije se izvinjavao golmanu nego igraču koga je u padu opaučio rukom. 

 

Baš loša reakcija vašeg golmana kod prvog gola i spavanje na liniji kod trećeg.

Da, da...lepo si opisao, pogotovu situaciju kod prvog i trećeg gola. Ova konstatacija oko izvinjavanja Pavlova, ako si gledao snimak, je komentatora, ja nisam video kome se izvinjavao, dovoljno sam bio iznerviran, a o neprikosnovenosti golmana u svom prostoru da ne trošimo reči. Očekivao sam penal za domaće za pobedu, ali se golman potrudio da nas poštedi još i te situacije.  Interesantno je da se svi žale na sudjenje u Pančevu, ali nekako, čini mi se, kroz vazduh se oseća ono "presedničko".."Pa šta"....

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

Sad sam tek video da je Trajkoviceva supruga cuvena Katrin Lunde, golmanka norveske rukometne reprezentacije, i dalje brani sa 43 ljeta. Ali pre par dana joj je pozlilo na utakmici Vajpersa ( tim gde sada brani ), ali sve je u redu, trenutni pad krvnog pritiska, pa mozda odlazak Trajkovica ima veze i sa tim. 

Stvarno nisam znao da joj je on supurg. 

Jos jesenas sam bio protiv toga da ide iz Nisa, jer je Radnicki igrao mnogo bolje nego sto je imao poena, ali splet uzasnog rasporeda i nestvarnih promasaja i golova u 90 min, je doveo do toga da Radnicki bude na zacelju. 

Ovog proleca slabo sam pratio utakmice nase lige, jednostavno me ne zanimaju mutljavine. Sad sam video golove, kriminalni potezi Vasiljevica, bruka je da covek od 2m ne moze da skoci i da raznese sve oko sebe, dva gola je direktan krivac on, za onaj treci nije, odbrana je spavala, ali prvi i drugi je morao da raznese sve oko sebe i da boksuje loptu. 

Da li je bilo kontakta, verovatno jeste nekog blagog, ali bas neki zestok faul tesko da je bio, ali opet bilo je u 5m i verovatno je trebao da sudi faul. 

 

U svetlu ovih inforimacija oko njegove supruge, mislim da je on doneo odluku i u vezi sa tim. Sve u svemu, srecno mu bilo , ali steta sto odlazi, a Radnicki ce sa ovakvom upravom i trenerskom vrteskom, opet da hoda po zici u vezi opstanka, iako tim kao tim nije los. Sve u svemu, zaista me ne zanimaju te stvari, a savetujem i vama da batalite ovaj mulj od lige. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Sad sam tek video da je Trajkoviceva supruga cuvena Katrin Lunde, golmanka norveske rukometne reprezentacije, i dalje brani sa 43 ljeta. Ali pre par dana joj je pozlilo na utakmici Vajpersa ( tim gde sada brani ), ali sve je u redu, trenutni pad krvnog pritiska, pa mozda odlazak Trajkovica ima veze i sa tim. 

Stvarno nisam znao da joj je on supurg. 

Jos jesenas sam bio protiv toga da ide iz Nisa, jer je Radnicki igrao mnogo bolje nego sto je imao poena, ali splet uzasnog rasporeda i nestvarnih promasaja i golova u 90 min, je doveo do toga da Radnicki bude na zacelju. 

Ovog proleca slabo sam pratio utakmice nase lige, jednostavno me ne zanimaju mutljavine. Sad sam video golove, kriminalni potezi Vasiljevica, bruka je da covek od 2m ne moze da skoci i da raznese sve oko sebe, dva gola je direktan krivac on, za onaj treci nije, odbrana je spavala, ali prvi i drugi je morao da raznese sve oko sebe i da boksuje loptu. 

Da li je bilo kontakta, verovatno jeste nekog blagog, ali bas neki zestok faul tesko da je bio, ali opet bilo je u 5m i verovatno je trebao da sudi faul. 

 

U svetlu ovih inforimacija oko njegove supruge, mislim da je on doneo odluku i u vezi sa tim. Sve u svemu, srecno mu bilo , ali steta sto odlazi, a Radnicki ce sa ovakvom upravom i trenerskom vrteskom, opet da hoda po zici u vezi opstanka, iako tim kao tim nije los. Sve u svemu, zaista me ne zanimaju te stvari, a savetujem i vama da batalite ovaj mulj od lige. 

 

 

Malo da pojednostvaimo stvari....ja kao golman, ima da primi 10 golova kroz noge, sa 50 metara...i to je pitanje za mog trenera, ali ne može da se prizna taj jedanaesti gol koji nije postignut po PFI ili jednostavnije, da se gol postigne posle narušavanja pravila PFI...da li je golman bio pod faulom, napadač u ofsajdu ili je prethodno igrao rukom...NE MOŽE gol nije regularan. Ovo mi je pravdanje u rangu "objektivnih" komentatora sa Arene ili kad Jokić dodje da brani sudije u Studiju koje je Santrač poslao da završe posao u Pančevu. Baš i nije bio blagi kontakt. Istina, Pavlov nije bio grub, ali je na nedozvoljen način sprečio Vasiljevića da uhvati loptu. Golman je neprikosnoven u svom prostoru. Tačka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Constantin said:

Interesantno je da se svi žale na sudjenje u Pančevu, ali nekako, čini mi se, kroz vazduh se oseća ono "presedničko".."Pa šta"..

Nemam informacije ali mislim da će biti toga još više kako se borba za opstanak bude zahuktavala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2024 at 4:14 PM, Ljubitelj baklave said:

Sad sam tek video da je Trajkoviceva supruga cuvena Katrin Lunde, golmanka norveske rukometne reprezentacije, i dalje brani sa 43 ljeta. Ali pre par dana joj je pozlilo na utakmici Vajpersa ( tim gde sada brani ), ali sve je u redu, trenutni pad krvnog pritiska, pa mozda odlazak Trajkovica ima veze i sa tim. 

Stvarno nisam znao da joj je on supurg. 

Ona je igrala u najboljem mađarskom klubu,Đeru,a on u fudbalskom..tamo su se upoznali i uzeli.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Igor_ said:

Navodno hteli da odmaraju igrace za mec sa vama.. 

Interesantan je "srpski El Klasiko".....kad se igra u Kruševcu. Kako počne utakmica i mi postignemo gol, tako počne čepljenje iz publike " Nae* moj da i puštateeee bre".....a ne znaju ljudi da Čarapani više vole nas da popbede nego CZV i PFC zajedno..:smiley2:   ali kad imaš Tončeva na čelu kluba, svaka je utakmica sumnjiva....:smiley60:

 

* ovo je namerno napisano, da dočaram izgovor Kruševljana, tako izgovaraju tu mešavinu slova u jedan glas...kao što često možeš da čuješ da kažu npr bušalica...jel tako  @Fat Zadd ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...