Jump to content

O PDFu - Predlozi, pitanja, kritike...


Recommended Posts

Just now, Stondisha said:

Ima posebna tema za sličice, gif-ove i ostale "nekošarkaske" stvari vezano i za Reprezentaciju Srbije, a i za ostale reprezentacije, pa od sad i nadalje udrite po toj temi, jer kako kažu kolege forumaši, ova postaje nečitljive i nepregledna, a kako smo u mogućnosti da otvorimo novu... rešenje se samo nameće.

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Bejbl said:

 

Ako bih ja sad napisao da GlennGould brani McLeoda jer se poznaju lično i pri tom mu GlenGould duguje 200 eura...jel bi se to moglo protumačiti kao moje mišljenje na osnovu sopstvene opservacije i moje sposobnosti zaključivanja?

 

Naravno da je mišljenje, ali ovde binse radilo i o iznošenju optužbi pa bih te u tom slučaju ljubazno zamolio da ih potkrepiš nekim dokazima ili barem snažnim indicijama za iste. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, uini said:

 

lik pod nikom mcleod 5 godina vodi neki svoj privatni rat protiv raduljice i đorđevića, putem diskusije i/ili monologa koji nisu ni argumentovani niti su smisleni. neko bi pomislio da je razlog tome što jednostavno nema blage veze o košarkaškoj igri ali to definitivno nije slučaj, jer ni većina nas ne sija u tom smislu. 

 

meni lično je veći problem trenutno to što nakon 5 godina (pet) istih ovih letnje - septembarskih avantura neko mora nekome da objašnjava šta se dešava. novi je forum pa se niko ničega ne seća? 

 

ako već on zahvaljujući kilometrazi i pravilima može neometano da troluje tradicionalno u ovom periodu i istim povodom, ne mora još neko i da me ubeđuje kako je to okej. 

 

imate forum b92 pa lepo bistrite njegov sadržaj od jula do kraja septembra 2014. - 2018 i eto. 

 

Cenim da 5 godina prijavljuješ za njegovo imputirano trolovanje nadležnoj Moderaciji.  Kolio raporta si poslao, da ne idemo na FB92, od početka rada Vox-a?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

A, cim se neko: poraduje/razlikuje -  banuj ga, zatvaraj topik, ili cim pre otvaraj novi. U medjuvremenu se trpe "vidjenijim" clanovima isti, ako ne i gori prekrsaji. Zavrsice se prica, kao sa "politicarima" sa B92: lampom, po sred dana ima da trazite partnera za Ping Pong.

Imam ja i PS., nije problem. Metaj na IL sve one koji ti drmaju kavez, ne trci, tj. ne budi snitch, zato sto si sa modom na espresso. Ugusicete, bre.

Sad sam ja sebi najveci ugus, jer sam sve ovo morao da pisem, pa cu sve ovo u spojler da metnem!

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, GlennGould said:

 

Naravno da je mišljenje, ali ovde binse radilo i o iznošenju optužbi pa bih te u tom slučaju ljubazno zamolio da ih potkrepiš nekim dokazima ili barem snažnim indicijama za iste. 

 

Nemam dokaza niti snaznih indicija.

Proizvoljno lupetam i špekulišem.

Isto kao i McLeod kad navodi da je Milutinov popizdeo zbog Raduljicine minutaze.

 

Samo što ja nisam ozbiljan, za razliku od njega. Ja samo navodim primer na kom nivou bi bila diskusija na ovom forumu, kad bi svima bilo dozvoljeno da se bave špekulacijama, odnosno kako ti to definišeš "iznšenjem mišljenja na osnovu sopstvene opservacije i moje sposobnosti zaključivanja ".

 

Nema veze pri tom da li je reč o špekulacijama usmerenim prema forumašima ili javnim ličnostima.

Nije reč o sankcionisanju, već o kvalitetu diskusije.

Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh, ja ne moderišem F Sport i ne pratim aktivno taj deo foruma. Imate mogućnost da prijavite ono što smatrate za trolovanje. 

Jbga i ovo tvoje gore je valjda neko mišljenje na osnovu neke opservacije i nekog zaključivanja. Ja se sa istim slažem i jedino što želim je da se omogući izražavanje i nekog drugog sa kojim se ne moramo nužno slagati, bez etiketiranja, učitavanja, obesmišljavanja ni ekskomunikacije sagovornika.

Ništa više ni manje. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GlennGould said:

Kao što rekoh, ja ne moderišem F Sport i ne pratim aktivno taj deo foruma. Imate mogućnost da prijavite ono što smatrate za trolovanje. 

 

Ne verujem da je ovde ikom cilj da se neko kažnjava.

Nije ovo Politika.

 

6 minutes ago, GlennGould said:

Jbga i ovo tvoje gore je valjda neko mišljenje na osnovu neke opservacije i nekog zaključivanja.

Nije

Link to comment
Share on other sites

1) E, pa sad si kontradiktoran. Ako želiš podizati kvalitet (da te ne citiram) diskusije, valjda je normalno da reaguješ na ono što smatraš da ga obesmišlhava, ne? Raport ne vuče kaznu. On ukazuje na nešto i obavezuje razmatranje, etc. Bar na F Vox :wink2:

 

2) A šta je? Jevanđelje? 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MistoBz said:

Jednostavno nemamo mi smekere u repci kao sto su bili Palja,Divac,Savic.... Bjelica ima stav kao devojcica, bez energije

Pojedinci su previse poleteli bez razloga.

Do polufinala. Ovo bi bilo stroze dosta, ali... ne znam, neka ostane na ovome, ostatak cu da utefterim.

4 hours ago, Liska Manjina said:

Poraz na kojem piše Nikola Kalinić!

24 h zabrane postovanja, cisto dok se ne rascisti. Liska nije imao problema do sada.

4 hours ago, Swift Pancakez said:

saletu bi to selo ko dupe na nosu

em je jokic ispao tupan i ispalio ekipu pred odlucujuce tekme

em ne moraju svi da gledaju kako nacionale ne ume da koristi najboljeg centra na svetu

 

5 hours ago, Swift Pancakez said:


ali bar znamo da ne damo kosovo

Do Argentine. Malo pisanja u afektu i flejmovanja, nadam se da ce proci do tada.

 

Posto traje SP i dosli smo do prvog dogadjaja sa negativnim ishodom, malo sam se odlucio za drugaciji pristup. Ne zelim ljudima da branim da se raspisuju i raduju kad dodje vreme za druge pobede. Jos malo je ostalo do kraja, valja to ispratiti.

Edited by Død
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Crni Bombarder said:

@Barracudazna moj stav o banovanju zbog postova tokom/na live temama. Da ne obrazlazem - uvek sam za fleksibilniji pristup tu.

 

Odigra se potez na terenu, ti smisliš, uzmeš telefon/tastaturu u ruke, napišeš, prekontrolišeš pravopis i stisneš dugme send.

 

A nije to nešto što se vidi iz glave što smo po temi brisali, menjali...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:

 

Odigra se potez na terenu, ti smisliš, uzmeš telefon/tastaturu u ruke, napišeš, prekontrolišeš pravopis i stisneš dugme send.

 

A nije to nešto što se vidi iz glave što smo po temi brisali, menjali...

Pazi,to moze biti tako,ali i ne mora. 

Uzmi mene npr.
Meni je otvoren live topik,gledam tekmu (fudbal,kosarka,tenis..svejedno) i cilj mi je da sto brze prokomentarisem neku situaciju,potez ili zanimljivi detalj. Nikada ne kontrolisem pravopis na lajvu i nikada ne editujem jer se gubi smisao zivog komentarisanja. Ima tu dosta nekog afekta kada se pise na lajv temama..makar je kod mene tako,a verujem da nisam usamljen slucaj.
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ima tu dosta nekog afekta kada se pise na lajv temama

 

Ima i to se edituje i briše, tipa:

 

Ovaj Bjelica je Moron... 

 

 

Ja znam da će tebi biti krivo kad Bjelica natrpa sutra 50 poena.

 

Al da dođeš i napišeš 

 

Jel bjelica priznao Kosovo pa igra?

 

 

Nemo' da me zajebavaš.

 

Srećom tu su mi drugari, mango, pivo, krastavci kiseli i kobaja, jel te. Inače bi bilo svega 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SunZero said:

nista od ovog nije za ban, ne budite smesni

To mu dodje otprilike najmanji problem da se resi. Ne znam da li je ko ovde toliko zadrt da ne bi ucinio to ukoliko je pogresio? Zato su banovi zabrana postovanja, da bi forumasi mogli da se jave na pm i razjasni se situacija.

 

Ljudi to malo olako shvataju, ali stvarno dosta ozbiljnije gledam na situaciju kad mi neko napise na pm. PDF mi je uvek nekako bio za fleks, hajde da iskalim bes i to je to (plus dosta postova zbog reakcija). Bolje da me popsujes na pm i ok, prihvatam kao sugestiju. Zato kod klimavih situacija stavim zabranu postovanja, lepo moze da se odradi prepiska, ukaze na problem i skine zabrana postovanja.

Meni to deluje logicnije, no hajde. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Død said:

Bolje da me popsujes na pm i ok, prihvatam kao sugestiju. Zato kod klimavih situacija stavim zabranu postovanja, lepo moze da se odradi prepiska, ukaze na problem i skine zabrana postovanja.

Meni to deluje logicnije, no hajde. 

ne znam kako si ovo zamislio kada onaj ko je banovan ne moze da posalje PM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...