Jump to content

Recommended Posts

Bice sve kul sa timom.

Nisam presrecan kakva je perspektiva u sredini, i tu ce nam trebati 200,250 milke u narednih 18,24 meseci.

 

Odbrana mi se svidja, sa sve Lindelofom kao trecim stoperom.

 

Garnacho je blesav klinac. To samo moze neki gen z trait da sjebe. Ne bih se iznenadio da do kraja sezone zbaci Rashforda kao glavno levo krilo, i kao glavni igrac u napadu zapravo.

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2023 at 6:07 PM, Miki28 said:

@BattleBender pa jel pratio prije 8-9 sezona Utd na pripremama ili prije 10 dana?

 

Nazalost rasiris pricu bez da konkretno odgovoris na pitanja a postavljeno ti ih je nekoliko ali naravno obladne moraju da se zavijaju

Ti si funkcionalno nepismen, da budem u modu eufimizma. Ili ne citas sta sam napisao. Pratio je on i tad i moze da prati i sad po pripremama, to kurcu ne vredi jer je dokazana marioneta i nerelevantan izvor, sto je upravo dokazao kad je pre n godina pratio tim na turneji i bio manje upucen nego italijanski novinari koji bleje u nekoj Djenovi, u nekom kaficu na ulici.

 

_____
 

In other news, poor Maguire. Zao mi lika vec. Nije los igrac ali jednostavno pritisak je preveliki. Kontekst njegovog boracka u Unitedu je da najbolje ode dok jos moze kolko toliko da povrati karijeru.Lik se plasi u svakoj sekundi greske, a ne sme da igra preplaseni i mora da igra samouevereno, jer je njegov composure na lopti, i hrabra igra sa loptom njegov glavni kvalitet mozda. I stvarno je odlican u tome, ali dok je u Unitedu igrace 3 puta gore nego sto stvarno moze. I Maldini bi bio ocajan u takvom kontekstu.

Link to comment
Share on other sites

Konacno ne gledam više ovo.

 

Kad kažem ovo, mislim pre svega na DDG. Magure sve najlepse, pokazace da je sasvim dobar igrač, i da ga je ubio pritisak navijačaв, javnosti i da niko nije pomislio da je dosta uništen od strane DDG (kao i na ovom klipu)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

 

Ovo zasluzuje poseban post i ovdje. Kakva vijest, nisam mislio da cu docekati da ovaj frizider napusti klub.

Ajde jos McT,Fred i Martial pa da se nadamo boljim danima

 

Dočekali smo i ovaj dan, ovo treba da bude crveno slovo u kalendaru

Link to comment
Share on other sites

Fred za 5 godina nije odigrao ovako uzasan meč kao Casemiro večeras. 

 

Odbrama pokidal. Nemamo napadaca.Taj Hojlund, bolje bi mu bilo da nesto uradi.

 

Verovatno je Miki u pravu, bez Kane-a ce biti muka ove godine. Mirisem losu sezonu Casemira…

Mount ništa. Ali bice on relativno ok, onje u svakom slucaju šljaker.

Casemiro me par outa onako ekstremno iznervirao. Modric da si pa bi te najurio na klupu…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...