Jump to content

Recommended Posts

 

Samo da podsjetim navijace Utd a posebno pro ETH. 

 

Da vidim jednog jebenog igraca koji ce da se zajebava sa ovakvim likom.

 

Uzeo sta je sve uzeo sa Aberdeenom i dosao da trenira ocajni Utd, prepun pijanica i lenstina ali ni izbliza toliko para da moze brzo da dovede situaciju u red. 

 

Sto kaze Roy Keane, Utd nema jednog jedinog lidera u ekipi. Nemaju karakter. Svaka Fergusonova ekipa od pocetka je imala barem 2 ako ne i vise takva lika plus on koji je itekako bio nezgodan lik ali za dobrobit kluba.

 

@BattleBender

 

 

Kako bih ga vratio 1/1, da rascisti ovaj skart. Dati mu ugovor na 3 godine i odrijesene ruke da proda i dovede sta oce, da mu se niko ne mijesa u posao. Druga bi se pjesma pjevala

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne stavljaj u isti post Sir Boga i Smradinja : ))))

 

Koji naravno uskace da likuje i koristi priliku da sebe pere. Potpuno jadan lik. Mani ga bre.

 

Ako ti je do toga da nam treba neko da im jebe majku, onda daj Conte-a.

Kojeg stvarno ne volim, niti je United manager, ali bih mi dao jednu sezonu da natera ove sisurine na plač.

Mourinho ne bi, to je pička kao želimir.

Nada se da ce svi da mu daji svoje najbolje, pa onda plače sto ga zajebali ti u koje se nadao.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, BattleBender said:

Ne stavljaj u isti post Sir Boga i Smradinja : ))))

 

Koji naravno uskace da likuje i koristi priliku da sebe pere. Potpuno jadan lik. Mani ga bre.

 

Ako ti je do toga da nam treba neko da im jebe majku, onda daj Conte-a.

Kojeg stvarno ne volim, niti je United manager, ali bih mi dao jednu sezonu da natera ove sisurine na plač.

Mourinho ne bi, to je pička kao želimir.

Nada se da ce svi da mu daji svoje najbolje, pa onda plače sto ga zajebali ti u koje se nadao.

Jose je jedan od najvecih svih vremena volio ga ti ili ne. Uvijek prije Jose nego Konte. Sa Jose-om dobijas takmicarski fudbal koji donosi rezultate i trofeje.

Samo odrijesene ruke i da se krene konacno kako treba. 11 godina je vec proslo, brzo ce i 30 ako ovako nastavimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Jose je jedan od najvecih svih vremena volio ga ti ili ne. Uvijek prije Jose nego Konte. Sa Jose-om dobijas takmicarski fudbal koji donosi rezultate i trofeje.

Samo odrijesene ruke i da se krene konacno kako treba. 11 godina je vec proslo, brzo ce i 30 ako ovako nastavimo.

Ma umišlja BB i preuveličava neke stvari o kojima mi zapravo vrlo malo znamo. O psihologiji tih ljudi znamo zapravo 10% max.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Samo da podsjetim navijace Utd a posebno pro ETH. 

 

Da vidim jednog jebenog igraca koji ce da se zajebava sa ovakvim likom.

 

Uzeo sta je sve uzeo sa Aberdeenom i dosao da trenira ocajni Utd, prepun pijanica i lenstina ali ni izbliza toliko para da moze brzo da dovede situaciju u red. 

 

Sto kaze Roy Keane, Utd nema jednog jedinog lidera u ekipi. Nemaju karakter. Svaka Fergusonova ekipa od pocetka je imala barem 2 ako ne i vise takva lika plus on koji je itekako bio nezgodan lik ali za dobrobit kluba.

 

@BattleBender

 

 

Kako bih ga vratio 1/1, da rascisti ovaj skart. Dati mu ugovor na 3 godine i odrijesene ruke da proda i dovede sta oce, da mu se niko ne mijesa u posao. Druga bi se pjesma pjevala

Pressing oxygen, samo zbog toga bih ga vratio.

Link to comment
Share on other sites

Murinjo je već godinama mimer, navijao sam da se izmisli ponovo i ode na elitne razine ali teška priča. 

 

Svakako, Betl Bender ima lične animozitete koje već drugi put u par dana provlači zajedno sa Želimirom. Čovek izgleda ne podnosi grejtnes, nemam drugog objašnjenja. Ili je alergičan na slovo Ž.

 

Nešto me ipak baš, baš kopka.

 

5 hours ago, BattleBender said:

Kojeg stvarno ne volim, niti je United manager, ali bih mi dao jednu sezonu da natera ove sisurine na plač.

 

:classic_laugh:

 

Čuj, United manager. Junajted je Ferguson i tu staje priča. Već 10 godina su ostvrski laughing stock, zapravo je karmično da neko ko ismeva Žozea i Željka navija za Mančester Junajted poslednjih 10 godina. Nekako mu dođe kao kazna baš po meri.

Elem... ko upada u kalup United managera? :classic_laugh:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odbrambeni mehanizam.

Misli da ce da stvori nekakav narativ koji ce koliko toliko da neutralise ono sto se stvarno desilo.
Lik je bas delusional, jos gora bas rdjavo puca pod pritiskom. I zbog toga je prso kao trener, i sve instance ludila i losih rezultata su 95% povezane sa tim.

Ja i dalje stojim pri tome da je on u vakumu odlican trener, ali je sujetan, ne zna da se nosi sa pritiskom, tvrdoglav je, pokusava da istera do kraja nesto a dok to radi samo eksponencijalno userava i sebe i ceo pritisak koji se gradi oko njega. I na kraju dana dok se to sve desava gubi igrace, jer u njemu vide preplasenog, nesigurnog rdjavca.

Imace on u karijeri jos jedan span od 4,5 godina gde ce da napravi odlicne rezultate sa nekim klubom. Ne znam da li ce zavrsiti u nekakvom Dortmundu, Sevilla-i, Napoli-u etc etc... tamo ce uspeti da napravi odlicen rezultate. Bice manje pritiska, bice manje surova liga i imace vremena da imlementira neke svoje stvari. Nije bez znanja i kapaciteta.
Ali kraj je. Nije za United. Krenuo je putem da je svaki njegov effort kontraproduktivan, bio on idejno los ili dobar, nema veze... I najgore od svega, uspeo je da na nekakvoj vagi realnih okolnosti preteza ona gde je sam kriv. A imao je mnogo otezavajucih okolnosti za koje nije bio odgovoran (klub u rasulu, prololongirano sranje sa promenom vlasnika, nasledio toksicnu igracku strukturu itd).... Ali ponovo, uspeo je da prevagne na stranu gde je zapravo sam mozda i najvise kriv za sve. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je rezonski sto je United uzeo Tena Haga nakon svega sto je ostvario sa Ajax-om (i igra i rezultati i trofeji). Nije snasao. E sad koji je razlog za to ne bih tacno zano reci. Da li je to veliki iskorak, da li se jednostavno nije snasao, da li je do loseg rada uprave. Verovatno ima svega u odredjonoj kolicini.

 

Niko od trenera u post Alex eri se nije proslavio, tako da nije smak sveta. A ser je postavio visoke rezultate sa limitiranim budzetom. I uspeo je nekako da prekvalitetno i nestvarno dobro da fukcionise sa sportski nesposobnom upravom kluba. Zato je jedan od goat trenera, a i verovatno goat trener moderne ere fudbala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
On 4/22/2024 at 7:18 PM, Miki28 Teoljub said:

 

Samo odrijesene ruke i da se krene konacno kako treba. 11 godina je vec proslo, brzo ce i 30 ako ovako nastavimo.

U moru opsteprihvacenih obmana prisutnih na sceni navijaca Man Utd-a ovo je jedna od glavnih.
Jako promasen mit je da su nasi menadzeri fejlovali jer su im kao nametnuti igraci koje im je klub doveo.

Ovaj klub je tu gde jeste jer 10 godina funkcionise po principu da dovodimo igrace koje nasi menadzeri ZAHTEVAJU. Mozda nisu dobili sve svoje zelje (ali ko to pa dobije) ali sve sto smo dovodili je bilo tako sto nasi menadzeri traze odredjene igrace, Ed Woodward provede celo leto, ili 2.. ili 3 da pregovara uzasno, i da onda preplatimo tu zelju trenera.

I onda imas ovog FRANKESTAJNA (sto bi reko Plavsic).
Dok nisi u klubu 4 godina, nemas 2 bitna trofeja (LS ili PL) nema sta kao menadzer da mi zahtevas igrace.
Igraci se dovode da se uklapaju dugorocno u plan kluba, a ne da ti Murinja dovede nekog ko ce da mu odgovara dok je tu za odredjeni cilj i odredjeni (mrtvi) fudbal, ap da posle ne znas sta ces sa tim igracima. Pa ti dodje kroz god dana novi menadzer koji dovede neke svoje budale. I onda ti se od svih tih menadzera nakupi jedna nekompatibilna salata bandita.

Zaista se nadam, a poprilicno sam siguran da ce tako i biti, da ce nova uprava da funkcionise po principu "Okej, ti si nas menadzer. Zelimo prezentaciju tvoje vizije igre i samog tima kroz n godina. ukoliko nam se svidja, ti si nas trener, i dobices igrace za to, dacemo to igrace za to, nema ti sta da nam pricas da dovodimo Antony-a za 100 miliona. Bices pitan za misljenje, ali neces biti kljucan u evaluaciji"

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...