Jump to content

Recommended Posts

Nahvalise ovog Berradu samo tako. Jedan od najbitnijih ljudi u City, prije toga bio u Barsi.

 

The club is determined to put football and performance on the pitch back at the heart of everything we do. Omar’s appointment represents the first step on this journey.’

 

E vala da vidimo i to cudo. Vrijeme bi bilo.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas frustrirajuce za Hojlunda.

Protiv cetvoroligasa u 1 pol ne mogu da mu naprave jednu jebenu sansu.

 

I onda kad je u situaciji da mu se doda lopta da prikuca, Garnacho i Antony ne bi dodali ni mami. Veliki, veliki problem.

 

Od 2-0 do 2-2 protiv cetvoroligasa. Kakva akcija Newporta. Blamiranje ali nista novo od Holandske prevare.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Kakve 2 face

Zauvek ce mi ostati najgori slepac (da ne kazem nesto drugo) od svih fudbalera. Uzivao sam gledajuci kako je propao kao zeton cim ga je Ferguson izdao i otisao kao sto je on izdao nas.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, McLeod said:

Zauvek ce mi ostati najgori slepac (da ne kazem nesto drugo) od svih fudbalera. Uzivao sam gledajuci kako je propao kao zeton cim ga je Ferguson izdao i otisao kao sto je on izdao nas.

Mozes samo da ga mrzis, covjek vas odjavio. 

Slijepci su ispali navijaci nakon sto vas je godinama vukao, gdje ste dobili bas finu lovu imajuci u vidu da vam je rekao da nece produziti ugovor jer nemate ambicija a onda najgore uvrede za istog.

 

Covjek koji je sam donio PL titulu Utd, jedan od najvecih napadaca u istoriji PL. Veliki RVP

Link to comment
Share on other sites

Da ode iz Arsenala bilo je ok, ali mogao je da bira i dobro je odabrao. Zato nikad nije i nece biti veliki. Plus zahvaljujuci uspesima Junajteda od tada vec danasnji klinci maltene nemaju pojma ko je on bio, fina karma.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

Da ode iz Arsenala bilo je ok, ali mogao je da bira i dobro je odabrao. Zato nikad nije i nece biti veliki. Plus zahvaljujuci uspesima Junajteda od tada vec danasnji klinci maltene nemaju pojma ko je on bio, fina karma.

Vi Utd u tom periodu prelaska niste bili rivali vec dobrih 5+ godina. 

 

Znaju itekako svi, uzeo broj 20 i donio no20 titulu, prakticno sam. Covjek odluke u vecini meceva i slag na torti volej protiv AV.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Mozes samo da ga mrzis, covjek vas odjavio. 

Slijepci su ispali navijaci nakon sto vas je godinama vukao, gdje ste dobili bas finu lovu imajuci u vidu da vam je rekao da nece produziti ugovor jer nemate ambicija a onda najgore uvrede za istog.

 

Covjek koji je sam donio PL titulu Utd, jedan od najvecih napadaca u istoriji PL. Veliki RVP

Gde je to on vukao kada je imao jednu vrhunsku sezonu a ostale većinu vremena bio povređen?

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, sasha arsenal said:

Gde je to on vukao kada je imao jednu vrhunsku sezonu a ostale većinu vremena bio povređen?

 

 

Pa i sezonu prije te je za 25 odigranih urakmica u PL imao 16 golova i 8 asistencija ali dobro.

Mozda ste mogli ojacavati tim a ne da rasprodajete najbolje igrace redovno tih godina.

Link to comment
Share on other sites

Nijedan klub ga ne bi cekao kao mi. Zbog toga i nismo mogli da osvojimo nista. On je to vratio jednom sezonom i otisao u Utd. Da smo bili kao Totenhem ili klub tog ranga, igrao bi u Fenerbahceu ili PSVu sa 27 godina a ne 35 jer ga niko drugi ne bi cekao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Nijedan klub ga ne bi cekao kao mi. Zbog toga i nismo mogli da osvojimo nista. On je to vratio jednom sezonom i otisao u Utd. Da smo bili kao Totenhem ili klub tog ranga, igrao bi u Fenerbahceu ili PSVu sa 27 godina a ne 35 jer ga niko drugi ne bi cekao.

Zato niste mogli da osvojite nista? A da nije razlog mozda jer jiste ulagali u tim. Koja vam je najveca investicija u 3-4 sezone prije nego je otisao RVP? Gervinho?

 

Otislo vam sve sto valja kao sto su Fabregas, Nasri, Adebayor, Toure itd itd i normalno da ce i on otici. Samim tim sto je odmah po odlasku uzeo PL i bio najzasluzniji igrac za to je dokaz da je bio u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Ćutimo?

Mektomineja bih ostavio do kraja karijere u timu.:smiley50:

U ovoj ulozi kao džoker sa klupe kad ti treba gol za pobjedu igrač kog bi svaka ekipa poželjela, kao starter nikako.

 

Da ne odgovaram i na PL temi, dvije lige sa najboljim koeficijentom u evropskim takmičenjima ove sezone će imati dodatno mjesto u LŠ sljedeće sezone, a Englezi su iz sezone u sezonu među dvije najbolje lige, tako da će najvjerovatnije 5. mjesto voditi direktno u LŠ. Navijamo za Liverpul i Siti da odu do finala i tamo izgube. 😅

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Ten Hag minimum večeru mora da plati MekTomineju,doneo je bodove ove sezone koliko puta.

Rašford je kriminalan,koliko potencijalnih dobrih napada je upropastio sa svojim davljenjem lopte.

12 bodova je donio svojim golovima, bila negdje sinoc ta statistika.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...