Jump to content

Recommended Posts

Prošlu sezonu je United startovao sa dva visoka poraza..sad ni ovih 1:0 ne valja.. rolleyes.gif
Biće to sve ok sleep.png
Startovacemo sad sa 1 umesto 2 poraza ako ovako nastavimo, jak napredak. [emoji1787] Dobice nas Totenhem. A i sinoc da je svirao penal a trebao je, bio bi bod. Losi smo. Nadam se napretku. I nadam se pojacanju 1 agilnom veznjaku koji ce da trci. Kazemiro Eriksem Bruno Maunt ne mogu mene da stignu a kamoli ozbiljnije PL veznjake.

Sent from my CPH2449 using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Pa jedan duel ili run nismo osvojili. I evo po ko zna koji put krecemosezonu u minusu. Krenulo jos od poslednje Fergijeve sezone (pre toga se ne secam). Sve te Amerike, turneje nam jebu majku.

 

 

Bruno i Casemiro su odohrali kao neki penzosi na terminu.

Sredina bukvalno nije postojala.

 

Na papiru sredina nam je kao skroz on i dobra, ali ja nisam generalno odusevljen. Nama je fali ili vrhunski motor (Caicedo) ili vrhunski kontroler tempa (Kimmich). Jer ovako ne znam sta je nasa sredina. Bruno ko Bruno, zna fudbal, ali on je na Vi sa metodicnim fudbalom….

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramno vodjenje ekipe od prodavaca magle iz Holandije. 

Na sta njemu ekipa izgleda posle 14 mjeseci vodjenja ekipe i toliko ulaganja. To nije za otkaz vec za zatvor. 

 

Nikada za ovih 30+ godina navijanja za Utd nisam se osjecao udaljenije od ekipe od ovog u poslednjih nekoliko mjeseci. 

Rashford 9tka? Bruno kapiten? Mount veznjak? Martial izmjena? Onana golman? 

 

Komedija sta uradise od kluba. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Drug Crni said:

Ne mogu da poverujem da je Junajted propustio da uzme Pavara. 

 

Francuz je bolji igrač i od Van Bisake i od Dalota. Zajedno 

 

Kofa govana za Harija Megvajera, morao je Junajted da proda nekog da bi mogao da dovede Pavara. U ovom slucaju, nisu mogli da reaguju.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 said:

Shaw out mjesecima

Mount out nedeljama

 

Dovedose nekog doktora iz Arsenala i predje kletva. Nema dalje🤦‍♂️ 

 

Sreca u nesreci jeste prelagan raspored koji ima Utd na pocetku. Ne daj Boze da je tezi raspored, ne bi skupili 10 bodova u prvih 10 kola.

Ovo vam je vrhunski potez :classic_biggrin: .Pre toga,mislim da je i Liverpul uradio istu stvar.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sasha arsenal said:

Ovo vam je vrhunski potez :classic_biggrin: .Pre toga,mislim da je i Liverpul uradio istu stvar.

E ne znam ali znam da karma stigla masu navijaca Utd koji su likovali kad je doveden taj doktor.kao opravice Martiala pa Varane se nece povredjivati itd itd. 

Nemam rijeci.

 

Sve krenu nizbrdo kad frizider odbi da predje u WH. Od tada evo 3 nedelje, tuga i ocaj.

Link to comment
Share on other sites

Sve je ok. 

 

Šalu na stranu, nemamo R1 u seedini. 

Nema svežine, spori smo.

 

Ne svidja mi se ništa kako igra Casemiro. Bruno je prošlu sezonu mnogo fino igrao van lopte, sad se vraća u svoj stat padding mode.

 

Biće bolje, ali mora mnogo bolje od ovoga. Nije trebalo da pridajemo Freda ako necemo da dovodimo igraca slicnog profila. U ovom momentu bi mi bio opciha i Eriksena i Mounta jer je Casemiro van forme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...