Jump to content

Recommended Posts

On 6/2/2024 at 9:21 PM, Howie Roseman said:

Sedmica od finala kupa prošla, Ten Hag još uvijek tu, cijenim da bi ga otpustili do sad ako odlazi. 

 

Valjda će biti bolja ponuda trenera iduće ljeto.

Ten Hag izgleda ostaje.Opet vas prevario FA kupom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo o našim igračima na ovom evropskom:

 

Bruno tanak, uz to je i najantipatičnija pojava na evropskim terenima uz Cucurellu i Bellinghama, da se pomolimo da ga Bayern uzme.

 

Dalot nije puno ni igrao, zabrinjavajuće je da blijedi Cancelo ima prednost u odnosu na njega, svakako tu treba prodati AWB-a a dovesti beka pa da se Dalot i on bore za mjesto startera.

 

Hojlund baš loše odigrano prvenstvo, startni napadač se mora dovesti, Danac je još zelen.


Eriksen najbolji naš igrač na ovom prvenstvu, centralni vezista nije bio ni u najboljim godinama kad je mogao trčati, a kamoli sad kad nema noge i nakon onog zamalo fatalnog događaja. Treba igrati isključivo ofanzivnog veznog i kao rezerva bi bio veoma dobra opcija na toj poziciji ako ga ne prodamo u ovom prelaznom roku.

 

Mainoo ponajbolji engleski igrač u timu punom zvijezda, imamo igrača za idućih 15+ godina u njemu.

 

Od igrača iz drugih klubova koji mi se sviđaju izdvojio bih:

 

Šeška uprkos tome što nije dao gol na ovom prvenstvu, mnogo više mi se sviđa od Hojlunda ali je preskup i vjerovatno će zavšiti u nekoj ekipi iz LŠ poput Arsenala.

 

Nico Williams ima izlaznu klauzulu od 58 miliona evra, Rashforda možemo prodati za veću svotu novca od toga a dobili bismo mnogo boljeg igrača, ali i on će vjerovatno izbjeći nas i završiti u nekoj vrhunskoj ekipi što mi svakako nismo.

 

Fabian Ruiz ne igra puno u PSG-u i nije skup a ovo prvenstvo igra vrhunski, on se može i treba dovesti.

 

Hjulmand ima potencijal, doveo bih ga uz još jednog iskusnijeg zadnjeg veznog pa da uči od njega.

 

Gruzijski trio Khvicha, Mikautadze i Mamardashvili su odlični igrači. Khvicha hoće LŠ i nemamo tu šta da tražimo, jedino da se nadamo da će ostati još sezonu u Napoliju pa krenuti po njega ljeta 2025, cijena bi svakako bila paprena i ubjedljivo najveći transfer u istoriji engleskog fudbala.

 

Mikautadze bi bio dobra rezerva da imamo boljeg špica od Hojlunda, svakako ide u Monaco ali ću pratiti dalji razvoj njegove karijere pa možda i obuče naš dres za koju godinu.

 

Mamardashvilija ili Costu da dovedemo i riješili smo poziciju golmana, ali nažalost još najmanje sezonu ćemo gledati kamerunskog cirkusanta na golu.

 

Guehi je solidan štoper, ako se može dovesti za nekih 35 miliona funti uzeo bih ga prije nego Brantwhitea za duplo veću svotu.

 

Rabiot ništa specijalno ali bih ga uzeo jer je jedini kvalitetan free agent.

 

Od igrača sa kojim se povezujemo svakako da bih se najviše obradovao de Ligtu, u Ajaxu je izgledao kao najbolji štoper svijeta, ne znam šta se dešavalo u Juventusu i Bayernu ali ne sumnjam da bi uz Martineza činio jedan od najboljih štoperskih tandema u PL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek sam skeptičan prema kupovini igrača koji bljesnu na nekom svetskom ili evropskom prvenstvu.
Isuviše su to specifična takmičenja, da bi se samo na osnovu igara na njima procenjivala nečija vrednost tj.kvalitet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
21 hours ago, Drug Crni said:

Uvek sam skeptičan prema kupovini igrača koji bljesnu na nekom svetskom ili evropskom prvenstvu.
Isuviše su to specifična takmičenja, da bi se samo na osnovu igara na njima procenjivala nečija vrednost tj.kvalitet.

 

Skilaći wc 1990, Brolin wc 1994 (specifična situacija doduše), Salenko wc 1994, El Hadži Diuf wc 2002, Djemba Djemba wc 2002, Džejms Rodrigez wc 2014 ovako na keca.

Edited by Holivud
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Drug Crni said:

Uvek sam skeptičan prema kupovini igrača koji bljesnu na nekom svetskom ili evropskom prvenstvu.
Isuviše su to specifična takmičenja, da bi se samo na osnovu igara na njima procenjivala nečija vrednost tj.kvalitet.

U pravu si, važi to i za druge sportove. Npr. Aleksa koji stavlja najbolje NBA bekove u džep a u stvarnosti prosječan EL igrač. 

 

Ali eto zapeli su mi za oko ovi igrači, moguće da je Fabian Ruiz u stvarnosti suvi prosjek poput McTominaya.

 

De Ligt sve bliže, mora da ima neka caka u vezi njega. Bayern i Real nikad ne prodaju igrače koji nisu u padu, da li je povreda ili šta već.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jasno.
Nisam ni mislio ništa loše o tvom postu..jednostavno zazirem od takvih pojačanja.

Sa De Ligtom mislim da vredi probati. Možda ga baš ETH uspe "vratiti u fudbalski život"

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Holivud said:

 

Skilaći wc 1990, Brolin wc 1994 (specifična situacija doduše), Salenko wc 1994, El Hadži Diuf wc 2002, Djemba Djemba wc 2002, Džejms Rodrigez wc 2014 ovako na keca.

Kleberson koji je došao u Junajted posle vrhunskog SP,istina,godinu dana kasnije,ali to je sve zbog bizarne priče,inače bi ga Fergi ugrabio odmah 2002.godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 miliona za mladog igrača je danas sića, cijenim da si redovno gledao Bolognu prošle sezone pa si zaključio da će biti flop, ili ga unaprijed otpisuješ jer eto 11 godina već se samo loši potezi povlače u ovom klubu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...