Jump to content

Recommended Posts

"I am not going to sit here all my life and play once a month. If it carries on I am sure myself and the club will sit down and have a chat about things,' said Maguire.

 

Putuj igumane, ne brini za Old Trafford. Samo idi.

 

Harry Maguire: “My record under this manager speaks for itself. I haven’t started as many games as I like but my win percentage when I’ve played is ridiculously high.”

 

Sad je jasno da je jedan od igraca koje je Ole pomenuo Maguire ( da misle da su bolji nego sto jesu ). Nazalost nije imao onu stvar da skloni takve iz tima. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

"I am not going to sit here all my life and play once a month. If it carries on I am sure myself and the club will sit down and have a chat about things,' said Maguire.

 

Harry Maguire: “My record under this manager speaks for itself. I haven’t started as many games as I like but my win percentage when I’ve played is ridiculously high.”

 

Deluzionalni bilmez, pazi ti sa kojim samopouzdanjem on prilazi temi. Popričaćemo, videćemo, procenat mi je ludački visok... 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, pierre van hooijdonk said:

Što katastrofa? Lokalac, navijač, već duže vreme hoće da uzme klub u PL...

Kakav navijac, to je samo PR. 

 

Sa ovim ostaju Glazeri u klubu, sto je samo po sebi katastrofa. 

 

Seik nudio 6 i nesto milijardi da isplati Glazere i svede dug na 0, zatim da ulozi jos skoro 2 milijarde u renoviranje OT i trening kompleksa i naravno ulaganja u tim tj pojacanja.

 

Sa ovim nema renoviranja, nema brisanja duga.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Meni sh Kazemiro i Dalot najjeziviji ove sezone. Dalota ne mogu da svarim kako je nonsalantno u raspadu od pocetka sezone. Prv 4,5 kola su ga pretrcavali svi kao da su mu noge u blatu. U napadu je bio toliko debilan, da su njegovi centarsutevi direktno otvarali kontre protivniku nakon bloka. 
Kazemiro je posebna prica.

Bez hiperbolisanja, kao da smo igrali sa igracem manje kada je bio tu.

 

Ali svakako Bruno i Radshford su tuzno.

 

Nemas bekove, 2 glavna igraca u sredjni su kao duo toksicni, levo krolo deprimirano.

Zaista ne moze bolje od ovoga. Sto ne znaci da to nije dobrim delom odgovornost ETH-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2023 at 12:47 PM, Miki28 Teoljub said:

Ne znam dal je teze gledati ETH, Bruna ili Rashforda. 

Prvi ne zna sta radi, teska prevara. Drugi glumi KDB a ne moze ni da mu beze kopacke. 

Treci uzeo ugovor na 375k i nidje ga. Nadam se da ce ga zakucati za tribine jer ovo je skandal kako igra.

Bruno i Rashford su pokazali da mogu da igraju, ETH je onaj koji treba da ih vodi na terenu, a ne kao deca u osnovnoj skoli, evo vam lopta pa igrajte najbolje sto umete. Sta je potrebno da Garnacho zasluzi mesto u startnoj postavi? Startuje my Evans , Veran sedi na klupi, uvodi Mounta i Martiala kada gubi sa 3:0. Sve utakmice koje su do sada dobili provukli se kroz iglene usi, tim koji je skuplji i od City-ja, a ETH kuka da nema dovoljno kvalitetnih igraca.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DJORDJE said:

Bruno i Rashford su pokazali da mogu da igraju, ETH je onaj koji treba da ih vodi na terenu, a ne kao deca u osnovnoj skoli, evo vam lopta pa igrajte najbolje sto umete. Sta je potrebno da Garnacho zasluzi mesto u startnoj postavi? Startuje my Evans , Veran sedi na klupi, uvodi Mounta i Martiala kada gubi sa 3:0. Sve utakmice koje su do sada dobili provukli se kroz iglene usi, tim koji je skuplji i od City-ja, a ETH kuka da nema dovoljno kvalitetnih igraca.

To svako vidi osim ETH svedoka. Ne znam samo kako pokusavaju da odbrane nesto neodbranjivo.

Nije to sad eto desi se 1-2 meca, losa forma itd itd pa se provlacis nego da se konstantno tako provlacis a propagiras neku pricu kako je pitanje dana kada ce se kockice sloziti i poceti prikazivati pravo lice. 

 

Znam i ja da Bruno i Rashford mogu ali je problem sto mnogi misle da oni jesu i da mogu mnogo vise nrgo sto stvarno znaju i mogu. Samo u glavi pojedinih navijacaUtd je Bruno=KDB i Rashford=Mbappe. 

ETH zna da mora njih da ceska jer ako mu oni okrenu ledja, zavrsio je svoje.

 

Nece dugo proci a pocece jos neki problem sa igracima ( neko od Casemiro, Varane i jos 2-3 ) jer pocinje ETH da podbada pomalo, onako supacki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...