Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, bosMan_jr said:

Sta vidis u njemu, meni je on bas prosek od igraca? Celsi ga je preplatio debelo kao i vecinu drugih igraca u poslednjih 5 godina i nije dobio nista od njega

 

U Brajtonu je bio sjajan - hitar ofanzivni bek sa odličnom tehnikom i pas igrom, voli da se uvlači u sredinu i odatle kombinuje i kreira, moguće da bi u Junajtedu opet proigrao jer je ETH i Šoa i Malasiju koristio kao inverted bekove, a Kukurelja se po profilu verovatno bolje uklapa u tu ulogu od ove dvojice. 

Link to comment
Share on other sites

Tako je, on je konvertovani bek, a slažem se i da je precenjen.

 

Kao, uostalom, i cela ekipa, pa neće mnogo da štrči u precenjenosti. Tu treba skroz remont, i po dubini i po širini, od vlasnika, preko sportskog i finansijskog sektora, pa sve do igrača.

 

To što ni iz nehata ne mogu da pobede ekipu iz Top 5 PL i što ih Sar, Bisuma i Medison jedu za doručak, uopšte nije slučajno niti je proizvod toga što se jednima namestio dobar dan, a drugima ne, već MUFC jednostavno ne može mnogo kad naleti na tvrdo. 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Junajtedu nisam davao velike sanse za uspeh ove godine pre svega jer me od penzionisanja Fergija podsecaju na Liverpul s kraja devedesetih do Klop ere. Tesko je iskoreniti gubitnistvo kad se uvuce u svaki komad zemlje tvog stadiona 😄 
Lutaju u potrazi za dobitnickim sistemom, epski promasuju sa pojacanjima koja cesto preplacuju, malo baksuzluka sa povredama i dobijes to sto imaju danas.

Mec protiv Arsenala za vikend ce nam dati mnogo odgovora, kako za MUTD, tako i za furundzije.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Čilvel npr. je klasično krilo kada se pogleda van startne formacije, ali je školovan kao bek pa je u defanzivnim kretnjama i praćenju igrača uspešniji. I jedan i drugi su daleko korisniji kada se igra sa trojicom štopera, mada sa Caicedom bi trebalo da se i u formaciji sa četvoricom bolje zatvara prostor koji bi ostavljao ofanzivni bek.

Mislim da je Kukureljin problem jednostavno Čelsi, došao je u užasnom trenutku koji je pojeo mnoge igrače, a pomalo je bio i žrtva modernih tendencija da se bek dobar na lopti stavi na trećeg spoljnog štopera. Po vokaciji nije ni klasično krilo, dobar je na lopti, u pasu, ali nije neki dribler niti je eksplozivan, centaršut mu je okej ali ne bih isticao kao nešto što se ističe kod njega.


Šta znam, deluje kao sigurica potez i kao igrač koji može korektno da se rotira sa Shaw-om, bez da donosi kakav ekstra kvalitet. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kendrick said:

Čilvel npr. je klasično krilo kada se pogleda van startne formacije, ali je školovan kao bek pa je u defanzivnim kretnjama i praćenju igrača uspešniji. I jedan i drugi su daleko korisniji kada se igra sa trojicom štopera, mada sa Caicedom bi trebalo da se i u formaciji sa četvoricom bolje zatvara prostor koji bi ostavljao ofanzivni bek.

Mislim da je Kukureljin problem jednostavno Čelsi, došao je u užasnom trenutku koji je pojeo mnoge igrače, a pomalo je bio i žrtva modernih tendencija da se bek dobar na lopti stavi na trećeg spoljnog štopera. Po vokaciji nije ni klasično krilo, dobar je na lopti, u pasu, ali nije neki dribler niti je eksplozivan, centaršut mu je okej ali ne bih isticao kao nešto što se ističe kod njega.


Šta znam, deluje kao sigurica potez i kao igrač koji može korektno da se rotira sa Shaw-om, bez da donosi kakav ekstra kvalitet. 

Sećam se gostovanja Arsenala Brajtonu,mislim da se utakmica završila rezultatom 0:0.Kukurelja je uništio ekipu tog dana.Leteo je po terenu.Pomislio sam-ovaj je ubica.Nedugo zatim interesovanje za njega pokazao je Pep,ali je završio u Čelsiju.

Vrlo moguće je da je samo napravio grešku što je tamo otišao.Može ovo da bude dobar posao za Junajted.

Link to comment
Share on other sites

Just now, BattleBender said:

Nadam se da ce Casemiro povrediti na sledec treningu. Da ga ne gledam

više.

Smučio mi je źivot.

Da sam

njegiv saigrač, šutnuo

bih ga špicom u dupe za ovo neigranje

danas.

 

Nemoj BB, nije lepo ovo zeleti nekom, ma koliko te iznervirao svojom partijom.

Link to comment
Share on other sites

Poraz je ocekivan, igra ocekjvana odnosno nema je. Sve se svodi na kontru pa ako pukne pukne, Jose i Ole su ponosni na ETH fudbal🤣🤣🤣 

 

Igraci nespremni, tolike povrede nisu slucajnost. Varane povrijedjen, danas Licha, Lindelof fizicki nespreman i trazi izmjenu i stoperski tandem u derbiju je Maguire-Evans. Zalosno.

 

4 kola, vec 7 primljemih golova, gaze nas kako ko stigne. Tuga, cemer i jad.

Link to comment
Share on other sites

Ali svidja mi se tvoj optizmizam svakog leta koji potraje nekih 25-40 dana 😂

 

Stvarno cirkus od kluba. Trenutno izgledaju kao da ce se boriti za 7-8 mesto, verovatno ce to biti nesto bolje kasnije i zavrsice mozda 5. ali to je za takav klub nista.

Trenutno svi izgledaju bolje od njih, osim mozda Celsija, ali meni ovaj i ovakav Celsi i jeste za 7. mesto u ligi, to sam komentarisao na startu sezone.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bosMan_jr said:

Ali svidja mi se tvoj optizmizam svakog leta koji potraje nekih 25-40 dana 😂

 

Stvarno cirkus od kluba. Trenutno izgledaju kao da ce se boriti za 7-8 mesto, verovatno ce to biti nesto bolje kasnije i zavrsice mozda 5. ali to je za takav klub nista.

Trenutno svi izgledaju bolje od njih, osim mozda Celsija, ali meni ovaj i ovakav Celsi i jeste za 7. mesto u ligi, to sam komentarisao na startu sezone.

Ovo ljeto ne, jasno mi bilo odmah sta i kako. Ulupano masu love, ocajna igra i dalje, rasulo u klubu. 

 

Ozb ce se zadrmat klupa ETH ako ne izbori LS a ako pukne jos neko ponizavanje od City i Liverpula tek tada. 

 

Ja nesto ne cijenim Sancha, razocarao je ali moram da kazem da je jasno da ETH ima svoje favorite i da je to bolno za gledati. Taj Sancho prosle sezone kad god je uhvatio zamah, nagrada je bila klupa a da mu igra fidget spinner Antony iz nedelje u nedelju. 

 

ETH pokazuje da nije u mogucnosti da drzi svlacionicu, non stop mu iskacu problemi jer ocigledno ne kontrolise desavanja u klubu. 

Sramno ophodjenje prvo prema Ronaldu, onda prema DDG i sada ovo? Maguire ne zeli da mu ode, McT takodje. Bruno mu je kapiten a tako bi mu lupao samare da sam mu saigrac, odvratno njegovo ponasanje, kreveljenje na terenu. 

 

Zatim poceo je sa ala Klopp izjavama posle meca, alibi izjavama. Juce ladno ima obraza da kaze da je igra bila odlicna i da su trebali dobiti, da rezultat ne oslikava sliku na terenu i da su zestoko osteceni, da je bio penal nad Hojlundom, da je cist gol Garnacha i da je bio faul nad Evansom.

 

14 mjeseci u klubu, sistema nema. Doveden za igru koja se zasniva na posjedu i pasom unaprijed a u orvom poluvremenu od 228 dodavanja cak 173 dodacanja isla unazad gdje najvise dodira imaju 2 stopera i golman. Sramno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...