Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 3/15/2022 at 12:07 PM, Markoss said:

Odlican Ozark, jedva cekam kraj aprila i nastavak. Ove nedelje najavljen i Top Boy, tako da bice sta da se prati.

 

Kakav je novi Nacros Mexico? Vredi li gledati relativno slicnu tematiku posle Ozarka (ako nije taj kvalitet, radije bih sacekao povoljniji momenat)? 

 

Odlican Ozark, ali Mexico je jos i bolji. Nema razloga da ne odgledas.

 

On 3/15/2022 at 12:19 PM, deez nuts. said:

Kazu da nece vise snimati iako ima materijala naravno.

 

Valjda nece snimati Mexico, ali hoce nesto drugo, barem tako sam ja razumeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 године сам хтео да гледам Сопранос и почео сам тек пре 2 месеца. Кајем се што нисам раније, најбоља серија коју сам до сад гледао иако ми је остала још 6. сезона да погледам

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, deez nuts. said:

3 godine si se kanio pogledati najbolju seriju ikad?

да хахахах, све хтео и никако да почнем. Зато кад сам почео никако да станем, врхунска серија за сад. Сад правим паузу 6-7 дана па да погледам последњу сезону.

 

12 minutes ago, Haklberi said:

Posle The Wire 😄

То ми је следеће на листи за гледање

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Урош19 said:

3 године сам хтео да гледам Сопранос и почео сам тек пре 2 месеца. Кајем се што нисам раније, најбоља серија коју сам до сад гледао иако ми је остала још 6. сезона да погледам

 

Uros znae

Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2022 at 10:55 AM, Урош19 said:

3 године сам хтео да гледам Сопранос и почео сам тек пре 2 месеца. Кајем се што нисам раније, најбоља серија коју сам до сад гледао иако ми је остала још 6. сезона да погледам

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasha arsenal said:

 

 

Meni licno su Sopranovi bolji, ali za dlaku, i to bas tanku. Genijalne serije svakako, i jedna i druga. 

 

U BB mi je smetalo to sto je 

Spoiler

Volterova imperija brzo srusena. Posle te scene kada je definitivno postao broj 1, mi imamo samo jednu ili dve epizode pre nego sto je Henk nasao onu knjigu i sve krenulo dodjavola, a realno je izmedju proslo dosta vremena. To su mi nekako bas zbrzali.

 

Link to comment
Share on other sites

Top Boy zakiva. Prilicno potcenjena serija, bukvalno niko iz mog okruzenja nije ni cuo za nju, a kamoli da je gledao. 

 

Meni mozda i najbolja serija koju Netflix nudi trenutno. Retko kad imam volje da gledam epizodu po epizodu (uglavnom samo pred spavanje pogledam jednu), ali juce sam ceo dan gledao novu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

poceo sam da gledam office, missim znao sam je preko gifova i nekih iseceka, al nisam je nikada gledao..

uglavnom perverzija od serije, al mi je ipak najjaci utisak, a sad sam negde pred kraj trece sezone, kako mi je prvo majkl bio 90% serije, pa je onda to doslo na 50-50 sa schrutom, i sada kao sto rekoh pred kraj trece, schrut mi je ubedljivo najjaci lik, kakav bogotac, a na pocetku serije mi je bio totalno odbojan i antipatican..😆

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slično je bilo sa Džoijem i Čendlerom u Prijateljima. Prvo su bili sporedni likovi da bi do kraja postali glavni 🙂

 

Džordž iz Sajnfelda slična priča, mada on nije bio bukvalno sporedna ličnost, ali ako se setimo drugog dela serije ona se više vrtela oko njegovog života nego Džerijevog.

 

Link to comment
Share on other sites

Krenuo Blacklist da gledam. Inace volim te serije - one episode one case, detektivska neka prica, dobre za ubijanje vremena i za ne bas preveliko razmisljanje. S obzirom da sam sve Law and Order obrnuo (poceo da gledam pre pet godina tacno), predjoh sad na ovo. Zanimljivo deluje za sad (odgledao prvih 10ak epizoda), ali svi slucajevi su neki high po vaznosti, prodaja drzavnih tajni, vlade, placene ubice, a meni se ipak vise svidjaju kad neki basic ljudi prave zlocine, tako da videcu dokle ce da me drzi.

Link to comment
Share on other sites

Krenuo Blacklist da gledam. Inace volim te serije - one episode one case, detektivska neka prica, dobre za ubijanje vremena i za ne bas preveliko razmisljanje. S obzirom da sam sve Law and Order obrnuo (poceo da gledam pre pet godina tacno), predjoh sad na ovo. Zanimljivo deluje za sad (odgledao prvih 10ak epizoda), ali svi slucajevi su neki high po vaznosti, prodaja drzavnih tajni, vlade, placene ubice, a meni se ipak vise svidjaju kad neki basic ljudi prave zlocine, tako da videcu dokle ce da me drzi.
Nemoj da se brineš, strmopizdiće se serija vrlo brzo s kvalitetom, do 3.sezone i može da se gleda.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Krenuo Blacklist da gledam. Inace volim te serije - one episode one case, detektivska neka prica, dobre za ubijanje vremena i za ne bas preveliko razmisljanje. S obzirom da sam sve Law and Order obrnuo (poceo da gledam pre pet godina tacno), predjoh sad na ovo. Zanimljivo deluje za sad (odgledao prvih 10ak epizoda), ali svi slucajevi su neki high po vaznosti, prodaja drzavnih tajni, vlade, placene ubice, a meni se ipak vise svidjaju kad neki basic ljudi prave zlocine, tako da videcu dokle ce da me drzi.

 

Imaš serijal krimi filmova sa Dejvidom Džejsonom (Del Boj) o inspektoru Frostu. Slučajevi su iz realnog života, nema mambo džambo stvari ali prilično ok odrađeno za one koji vole krimi priče.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/25/2022 at 5:55 PM, Markoss said:

Krenuo Blacklist da gledam. Inace volim te serije - one episode one case, detektivska neka prica, dobre za ubijanje vremena i za ne bas preveliko razmisljanje. S obzirom da sam sve Law and Order obrnuo (poceo da gledam pre pet godina tacno), predjoh sad na ovo. Zanimljivo deluje za sad (odgledao prvih 10ak epizoda), ali svi slucajevi su neki high po vaznosti, prodaja drzavnih tajni, vlade, placene ubice, a meni se ipak vise svidjaju kad neki basic ljudi prave zlocine, tako da videcu dokle ce da me drzi.

 

To se valjda "procedure" to jedan slučaj, jedna epizoda.  Od mene preporuka za seriju "Bones". Lagani mix procedure i dosta dobrog zezanja usput. Jedino ako ti smeta da u par navrata od po desetak sekundi po epizodi vidiš teško raspadnut leš na monitoru, onda nemoj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledaju li se Blindersi?

 

Po meni posljednja sezona je održala nivo, s tim da je evidentan zamor materijala kao i odustvo nekih dobrih likova, najviše Polly. 😞

 

Finale će trajati sat i po, mada su već najavljeni spin off a i film.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...