Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

16 minutes ago, Stiletto said:

 

In my humble opinion, to nije humor, već neuspeli pokušaj humora. Ali dobro, opinion je kao dupe, svako ima svoje, svakom smrdi tuđe :classic_biggrin:

 

 

 

Aha, to je skroz ok, pomislih na trenutak da ljudi ovde ne pomisle da je ozbiljno rađena domaća verzija 😄 

Link to comment
Share on other sites

On 3/20/2023 at 11:37 PM, Beonegro said:

Yellowjackets - Lost sa primjesama horora i pop kulture devedesetih. Melanie Lynskey, Juliette Lewis i Cristina Ricci kidaju. Prva sezona je izašla prije godinu dana, druga startuje sad u petak. Sjajan soundtrack za nas koji smo odrastali devedesetih.

Tulsa King - Testalone se sasvim solidno sprda na svoj račun.

 

S02E02 - kakvo finale uz Radioheadov Climbing up The Walls, BOY, OH, BOY 😱

Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2023 at 12:30 PM, El Duderino said:

Uf jedva čekam da danas krenem sa poslednjom sezonom Successiona. Nedostajali su mi poremećenici.

 

Nadam se da ljudi prate, treća epizoda je izazvala ozbiljan potres i u svetskoj štampi 😄

 

U medjuvremenu sam pogledao i treću sezonu Barrya da se spremim za poslednju koja uskoro kreće. Baš odličan Barry i taj prelaz od klasičnog komedija sitcoma do ovoga što je trenutno mi je sjajno odrađen.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2023 at 1:51 AM, DJORDJE said:

Odlicna serija 1883, jos jedan Yellowstone spinoff, steta  ima samo jednu sezonu. Tim McGgraw odlicno odglumeo glavnu ulogu, kada si talenat nije ti potrebna glumacka skola.

 

 

 

spacer.png

 

Jel dobar taj Jeloustoun? Trazim nesto da gledam sam a nista mi se ne dojmi. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Jel dobar taj Jeloustoun? Trazim nesto da gledam sam a nista mi se ne dojmi. 

Dobra serija, mada nista epohalno. U svakom slucaju, ako trazis nesto da pogledas, nece ti biti dosadno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2023 at 11:20 PM, Duh koji lebdi said:

 

Jel dobar taj Jeloustoun? Trazim nesto da gledam sam a nista mi se ne dojmi. 

 

Malocas pogledao prvu epizodu, iz mog ugla obecava. Zaintrigiralo me je vise dogadjaja u prvih 90 minuta, bas me interesuje kako ce se odmotavati klupko. Nisam bas ovako zamisljao seriju na osnovu plota.😄

 

Uopste mi nije bilo u planu da je gledam i samo se setim pre par dana da je imam na SkyShowtime.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakva Dua Lipa i Hermiona, nigde ne pise nista o tome, to se neko zajebavao. 

 

Verovatno jeste prerano za HP reboot, ali ima ta prica fin potencijal u formi serije, knjige su prepune materijala koji se nije nasao u filmovima. HBO koji vrlo retko omane, neogranicen budzet, J.K. Rowling koja ce imati punu kontrolu, vrhunski scenario vec spreman, setovi i muzika iz filmova... Ostaje samo kasting da odrade kako valja i tu nema greske.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...