Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Mislenja sam da se Faye MORA zadrzati za iducu sezonu...njegova energija i pre svega defanzivni doprinos su neprocenjivi.Opet se slazem da nece moci da iznese EL sezonu kao prva cetvorka, i u toj konstalaciji i sa cinjenicom da nam se smesi povratak Kuzmica, apsolutno je neophodna zver na poziciji 4-5, koja bi imala ulogu prve cetvorke i prve zamene na 5. Ako Ojo ostaje, Ristic onda treba da ide na kaljenje, kao i Jovanovic.U toj postavci je dobar pick n roll plej neophodan, a Faye bi bio dragocen na nekih 10-15 minuta po utakmici da pokrpi i na 4 i na 5 u small ball varijantama, ali pre svega kao korektor u odbrani, jer su retke cetvorke, koje tako efikasno igraju odbranu, a da izgedaju kao maskota reklame za Unicef😎

Perpera obozavam, ali on ne moze da iznese sezonu sa vise od 12-15 minuta po utakmici, tako da ne sme biti prva opcija na 3, kao ni Laza uostalom, kome je uz svu zahvalnost za pruzeno klubu i sve emocije, zaista vreme da promeni sredinu, za dobrobit obe strane

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sreca za Ognjena, vrv ga nema sutra ali dobro je sto nije nesto ozbiljnije. Sto se meca broj tri tice, uprkos sto svaka konferencija Trinkijerija prodje sa Zvezda je favorit  ja mislim da je to klasicno prodavanje magle. Igracima veci motiv od onog ruznog pevanja igraca Partizana ne treba i to im treba pustati nekoliko puta a i navijacima nasim da napunimo halu..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Igracima veci motiv od onog ruznog pevanja igraca Partizana ne treba i to im treba pustati nekoliko puta a i navijacima nasim da napunimo halu..

 

Ja sam mislio da sportistima veci motiv od onog da budu bolji od protivnika ne treba, al' jbg moderni trendovi, sta li.

 

Inace, dolazim sigurno. Cim cujem da se peva o nekim kurvama, stvorim se tamo.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Walking Dravot said:

 

Mogu, ali necu.

Imas pola sata da editujes post.

Nije editovao i dobio je 30 dana.

Da li se ovaj obrazac mizoginije moze primeniti i na nazivanje KKCZ komsinicom?

Da ne preteramo malo sa PC?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam za da ostane Faye, kao peti visoki, ni u Radonjinoj eri nismo imali taj luksuz kvalitetnog petog visokog. 

 

Cenim da nema potrebe da ostaje Rivers, ionako imamo previše igrača na 2/3.

 

Prioritet moraju biti plej, kombo koji ume na 1 i 4ka (ako je Kuzmić završen) Stratos bi bio čist luksuz na ovaj tim i po pristojnoj ceni ja bih ga zadržao. 

 

Dakle :

 

Plej, Čović (nazalost mislim da nema šanse da ne bude u rosteru) 

Kombo

Baron, Lazić

DeDa, Dobrić

3/4 Stratos

4,Simanić

4/5 Faje

Ojo, Kuzmić 

 

Plus 2-3 igrača iz FMP za ABA. 

 

Kapiram da ovo ne bi bio preskup roster, ako se pogodi sa pojačanjima. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ja sam mislio da sportistima veci motiv od onog da budu bolji od protivnika ne treba, al' jbg moderni trendovi, sta li.

 

Inace, dolazim sigurno. Cim cujem da se peva o nekim kurvama, stvorim se tamo.

Mislio sam i ja ali u Srbiji sam se uverio sto puta da nije tako, super sto dolazis.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CLASH said:

Nije editovao i dobio je 30 dana.

Da li se ovaj obrazac mizoginije moze primeniti i na nazivanje KKCZ komsinicom?

Da ne preteramo malo sa PC?

 

Mislis da je trebalo da mu dam ceo sat za 60?

Zvezda je imenica zenskog roda, kao i komsinica.

Sto se tice PC, gnusam se tog izraza, a ti to zovi kako hoces, trudicu se da u tom smislu maksimalno preterujem.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih gledao Ojo-a da se ratosiljam, borben je i sve to stoji ali pregabaritan je za modernu košarku, veliki problem ćemo imati s njim kad ga protivnička petica izvuče na perimetar, i ili šutne ili ga obiđe i ode na ulaz. Takođe slabo brani pik, nema tajming kod skoka i siromašnu centarsku tehniku.
Jedini doprinos kod njega je kucanje iz pika ili koš posle ofanzivnog skoka/putback.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Mislis da je trebalo da mu dam ceo sat za 60?

Zvezda je imenica zenskog roda, kao i komsinica.

Sto se tice PC, gnusam se tog izraza, a ti to zovi kako hoces, trudicu se da u tom smislu maksimalno preterujem.

 

OK

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Sector said:

veprina

E da. Ja nemam iskreno problema sa ovim. Razumem razloge i podrzavam borbu protiv nepotizma. Samo da se ne preteruje mnogo. 

Ok mi je nekad u zaru da se igracima podeli "kompliment", ali zaista da se ne ide u neku drugu krajnost.

Mislim da je to jasno svima, ali rekoh da nije lose da ponovim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...