Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

11 hours ago, drakon1 said:

I ja mislim da je pravljenje faula s tim da se ide na produzetak losija opcija. Ne treba zaboraviti da smo bili bez oba centra i igrati tako na strani jos 5 minuta kad oni nas stizu i spasavaju se u produzetak.

Da, samo sto bi oni morali da zarade te produzetke, a imali su ogromne probleme sa bacanjima
 

11 hours ago, Nate said:

ni ja nikad ne bi pravio faul, ali nije bas bio ni tezak sut. zagorac je sutirao preko skoro 20cm nizeg igraca. opet mi nije jasno otkud beron tu. jeste zagor kamenjar ali znao sam da ce trinkijeri ici na njega. ima taj obicaj

 

Meni je bezveze imati stav "uvek" ili "nikad" praviti faul u ovakvim situacijama. Jer svaka se treba posmatrati za sebe. Mislim da je sinoc faul bio izuzetno dobra opcija, iz razloga sto je Partizan ocajno sutirao penale celo vece, i nema ko nije promasio sa linije bacanja. A na terenu su bili Renfro, Pejdz, Zagorac, Velickovic i Jankovic. Eventualno bi Pejdz i/ili Novica pogodili oba

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se ja iznenadio da kkP ovo uvede u game 5, a mozda cak i osvoji. Sanse im definitivno rastu, nedostatak Dobrica na i ovako osakacenu rotaciju je skroz legitiman argument da imaju sanse.

 

Nije kao da je nesto preterano bitno, nasa sezona je, bar meni, uspesna tj ono najvaznije smo odradili na pravi nacin, ali eto samo primecujem da su im izgledi na osnovu okolnosti nikad vece u poslednjih par sezona.

 

Naravno, nadamo se da do toga nece doci. :classic_biggrin:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma na kraju krajeva ako je već odlučio da brani, uvedi još jednog koji može nešto da odbrani. Ranije je stavljao centra da brani izvođenje, a Bilija da čuva centra. Daj Tomiću uzmi se u mozak makar malo. Ne mora čak ni košarkaški rezon, dovoljno je malo zdravog razuma.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ridji said:

Da, samo sto bi oni morali da zarade te produzetke, a imali su ogromne probleme sa bacanjima
 

 

Meni je bezveze imati stav "uvek" ili "nikad" praviti faul u ovakvim situacijama. Jer svaka se treba posmatrati za sebe. Mislim da je sinoc faul bio izuzetno dobra opcija, iz razloga sto je Partizan ocajno sutirao penale celo vece, i nema ko nije promasio sa linije bacanja. A na terenu su bili Renfro, Pejdz, Zagorac, Velickovic i Jankovic. Eventualno bi Pejdz i/ili Novica pogodili oba

Onda je bilo logično pustiti Zagorca da šutira trojku. Imao je 0/6 do tada.

Mi smo izgubili zbog 5 glupih napada na +7. 2 puta vepar, 2x Beron, jedanput Davidovac.

 

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

obrni okreni, loše sudjenje, loš basket...  KKP dobio jedni i izbegao metlu... sve u svemu mučenje produženo za još jednu utakmicu.

Pohvalno što su sudije za dve večeri uspeli da predju iz 1999 u 2019 i da iskoriste svoje pravilima dato pravo da malko pogledaju u ono sokoćalo sa katodnim cevima što zrači radioaktivno i to...

jednino vredno pomena za sada u ovom finalu košarka Dejana Davidovca i borba Mohameda Fajea ostalo sve tanka priča i otaljavanje posla.

Držim fige Dobriću, da na pregeldima danas, neki kvalitetan doktor uzme stvar u svoje ruke i da koliko toliko izvadi stvar.

A sta doktor moze da uradi?

Dobric nije mogao da se osloni na nogu sinoc, izasao na nosilima iz hale.

 

Sezona za njega je gotova, da ne trosi vreme danas po doktorima po ovoj vrucini.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ne bi se ja iznenadio da kkP ovo uvede u game 5, a mozda cak i osvoji. Sanse im definitivno rastu, nedostatak Dobrica na i ovako osakacenu rotaciju je skroz legitiman argument da imaju sanse.

 

Nije kao da je nesto preterano bitno, nasa sezona je, bar meni, uspesna tj ono najvaznije smo odradili na pravi nacin, ali eto samo primecujem da su im izgledi na osnovu okolnosti nikad vece u poslednjih par sezona.

 

Naravno, nadamo se da do toga nece doci. :classic_biggrin:

 

ja bih se iznenadio da ode u 5.

očekujem kc riversa i barona u naredne dve tekme, ne verujem da mogu tri redom da odigraju loše 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Da, samo sto bi oni morali da zarade te produzetke, a imali su ogromne probleme sa bacanjima
 

 

Meni je bezveze imati stav "uvek" ili "nikad" praviti faul u ovakvim situacijama. Jer svaka se treba posmatrati za sebe. Mislim da je sinoc faul bio izuzetno dobra opcija, iz razloga sto je Partizan ocajno sutirao penale celo vece, i nema ko nije promasio sa linije bacanja. A na terenu su bili Renfro, Pejdz, Zagorac, Velickovic i Jankovic. Eventualno bi Pejdz i/ili Novica pogodili oba

Nisam ni ja za apsolutizme, razlikuju se slucajevi.

 

Ako se vec gleda statistika za odluku sta i kako da se brani, onda smo sinoc po tome izabrali NAJBOLJU opciju. Zagorac je imao 0/6 za tri do tog trenutka i sutirao je iz step-backa.

Znaci, nista pogodio do sada i uzima se relativno tezak sut (makar mislim da je umesto Barrona na teren trebao Simanic). Po meni je to bolja opcija od bacanja ako neces u produzetke. SBBKBB na primer da oni pogode 1. bacanje, promase drugo i iz odbojke pogode za pobedu (jer nije da smo bili superiorni pod svojim kosem...)? Ali, ukusi su razliciti.

 

Problem kod nas je, da koju god opciju u ovakvim zavrsnicama izaberemo, izvucemo deblji kraj...

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi da je ovo Aba gde imamo jos par igraca pa nekako, sad i bez Dobrica, njegovih trojki i energije nismo favoriti i vrv se igra peta, gde ce oni biti u prednosti, vrlo su iskusan i dobar tim i plus imaju zelju sto je mnogo vazno, Zagorcu ova trojka moze da poveca samopouzdanje itekako i sto je takodje vazno izvrsili su pritisak na sudije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ma ljudi da je ovo Aba gde imamo jos par igraca pa nekako, sad i bez Dobrica, njegovih trojki i energije nismo favoriti i vrv se igra peta, gde ce oni biti u prednosti, vrlo su iskusan i dobar tim i plus imaju zelju sto je mnogo vazno, Zagorcu ova trojka moze da poveca samopouzdanje itekako i sto je takodje vazno izvrsili su pritisak na sudije.

 

I imaju bolju kantinu, i imaju jedan termin za trening više u Pioniru, i Pejdž je našao vrh ribu u Beogradu prošli vikend, i Janković je navežbao bacanja, i Jaramaza štiti Miško, i Šćepa, Kecman i Matović bi dobili 3 na 3 naše asistente, i postali su imuni na fotografe u prvim redovima, i stiže Lovernj na četvrtu...

 

... i ide ovo u sedam utakmica, a ne vidim prosto način kako bi u sedmoj mogli da ih dobijemo, uzevši sve u obzir.

 

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 5
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, medobrundo said:

 

I imaju bolju kantinu, i imaju jedan termin za trening više u Pioniru, i Pejdž je našao vrh ribu u Beogradu prošli vikend, i Janković je navežbao bacanja, i Jaramaza štiti Miško, i Šćepa, Kecman i Matović bi dobili 3 na 3 naše asistente, i postali su imuni na fotografe u prvim redovima, i stiže Lovernj na četvrtu...

 

... i ide ovo u sedam utakmica, a ne vidim prosto način kako bi u sedmoj mogli da ih dobijemo, uzevši sve u obzir.

 

 

 

Mislim da ne ide u sedam😀

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ma ljudi da je ovo Aba gde imamo jos par igraca pa nekako, sad i bez Dobrica, njegovih trojki i energije nismo favoriti i vrv se igra peta, gde ce oni biti u prednosti, vrlo su iskusan i dobar tim i plus imaju zelju sto je mnogo vazno, Zagorcu ova trojka moze da poveca samopouzdanje itekako i sto je takodje vazno izvrsili su pritisak na sudije.

Najebasmo narodski receno

...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Ma na kraju krajeva ako je već odlučio da brani, uvedi još jednog koji može nešto da odbrani. Ranije je stavljao centra da brani izvođenje, a Bilija da čuva centra. Daj Tomiću uzmi se u mozak makar malo. Ne mora čak ni košarkaški rezon, dovoljno je malo zdravog razuma.

To branjenje na igracu koji izvodi loptu sa strane je po meni overrated. Na ceonoj liniji, naravno da treba. Ali, ovo sa strane...po meni bolje imati igraca viska u polju i udvajati igraca koji se smatra najopasnijim...

Link to comment
Share on other sites

Nekad mi se gade pojedini navijaci Zvezde. Stalno uplaseni od povreda, drzavnih projekata, sudija, protivnickih igraca...

 

Kako bese ono kad se nama povredi igrac, katastrofa igrac manje u rotaciji pocrkace ostali, kad se njima povredi jao kud se sad povredi, bice vise minuta za ostale igrace a to nam ne odgovara skupice se svlacionica oko povredjenog.

 

Mrs bre sisice placipickaste! Sto bi rekao Njegos "strah u zivotu kalja obraz cesto"

Ko nema srca i one stvari da odigra muski do kraja nek i ne izlazi na megdan! Cus molim te mi jadni sa 10 igraca u rotaciji oni silni sa 2,5! 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kalistenika u rutini said:

Ne bi se ja iznenadio da kkP ovo uvede u game 5, a mozda cak i osvoji. Sanse im definitivno rastu, nedostatak Dobrica na i ovako osakacenu rotaciju je skroz legitiman argument da imaju sanse.

 

Nije kao da je nesto preterano bitno, nasa sezona je, bar meni, uspesna tj ono najvaznije smo odradili na pravi nacin, ali eto samo primecujem da su im izgledi na osnovu okolnosti nikad vece u poslednjih par sezona.

 

Naravno, nadamo se da do toga nece doci. :classic_biggrin:

Nema šanse. Biće kao u ABA. Otrsićemo ih 20-tak razlike. Ono sinoć je bio njihov maksimum. Nama nisu ništa odigrali KC, Ristic, Lazić, ono što se odaziva na Filip a Berona i Fajea nije bilo do zadnje četvrtine. Plus iz meni nejasnih razloga Boriša je zaboravljen na kraju. Teško da će KC, Beron i Faje odigrati loše čitavu seriju (ne računam povremena iskakanja Berona u 1 četvrtini prve tekme i Fajea u 4 -toj sinoć). Lazić i da hoće gore ne može da odigra. Jedina konstanta je bio DD. Videćete KC i Baron, a naročito Faje i Odžo ima da ih demontiraju i vrate ih na fabrička podešavanja. Živi bili pa videli! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je li ovo onaj isti Zagorac koji je posle prvog meca stavljao statuse: sport je ogledalo drustva u kojem zivimo,  moramo da napredujemo dosta, bla bla? Briga me za ove glupave pjesme, ali nemoj samo da glumis neku moralnu gromadu i kvazifilozofa.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...