Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

56 minutes ago, Rajon Rondo said:

Ta vest je jos uvek na sajtu KLS.
Tako da opusteno, nije greska, sve je pod kontrolom 😉https://www.kls.rs/vest.php?id=3241

 

Lepo ti piše na kraju teksta izvor : kkpartizan.rs/sr/vesti

 

Inaće na sajtu KLS pre toga je izašla ova vest : https://www.kls.rs/vest.php?id=3240 (izvor : kkcrvenazvezda.rs)

 

Sajt preuzime tekstove sa zvaničnih vejbsajtova klubova. Toliko o toj raspravi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da komšije imaju spreman odgovor na naše foto reportere, spremaju odgovor iz kategorije jako i do samog kraja. Naime, nameravaju da podignu vlažnost u dvoranu pa su angažovali eksperta iz te oblasti - Vladana Tegeltiju, em ovlaže žene kad vide njegovo izvajano telo, em njegove znojne žlezde podivljaju, a uz sve to peva i to drugi repertoar od Dačića pa nisu konkurencija jedan drugom. To je jedan kompletan audio-vizuelni horor, sva čula pate...

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde sto je i Alba izborila EL, nego sto je i covek vec 3 godine tamo i ocigledno da se tamo dobro oseca, pa mi zato i deluje kao tezak posao njegovo dovodjenje. Ja sam jos pre par nedelja u jednom postu i napisao da bi mi on bio primarna meta kao pojacanje, pa bih ukoliko se ovo obistini bio prezadovoljan jer je zaista tesko naci kvalitetnog pleja koji moze adekvatno da odgovori igrama u EL, a da je u nasem cenovnom rangu. 

 

Moze i Sikma u paketu sa njim pa da se napada taj top 8. :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Kakav Sikma. 

 

A Siva mi je odlican. Jos Jovica pa da rolamo 🙂

 

Na pleju pojacanja samo iz Njemacku, batko. Motor dobar, limarija cvrsta, malo kruti, ali nema veze 😄

Sikma je odlican igrac. Mislim da bi nam legao

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pepe sancez said:

Kakav Sikma. 

 

A Siva mi je odlican. Jos Jovica pa da rolamo 🙂

 

Na pleju pojacanja samo iz Njemacku, batko. Motor dobar, limarija cvrsta, malo kruti, ali nema veze 😄

Zasto ne Sikma?  Pravi timski all around igrac.  Izvrstan dodavac i jedan od najboljih skakaca u Evropi na svojoj poziciji, a i sut za 3  je dosta popravio u odnosu na period iz Valensije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Zasto ne Sikma?  Pravi timski all around igrac.  Izvrstan dodavac i jedan od najboljih skakaca u Evropi na svojoj poziciji, a i sut za 3  je dosta popravio u odnosu na period iz Valensije.

Da li mu mu istice ugovor sad na kraju sezone?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...