Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Što? Zato što je igrao za KKP i Budućnost? Jebemliga, ja stvarno nisam čuo da je problematičan ovako. Igrački valjda ne treba naglašavati koliko je korektna opcija, visok, jak, dobar penetrator, igra odbranu...sve što naš aktuelni plejemejker nije.

Ma sve to stoji, on je odličan rezervni plej, ali on je meni užasno antipatičan i to nema veze ni sa Partizanom ni sa Budućnosti.

Bilo bi mi baš mučno da ga gledam u ekipi za koju navijam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Znaci mlaticurac 😄 Mislio sam da imas nesto odredjenije. 

 

Moze li biti odredjenije od toga? Zvezda ne zeli igrace kao sto je Gordic zbog prethodnog igranja za Partizan i Buducnost, a ni on nije bas zainteresovan za to. 

Link to comment
Share on other sites

A i Covic svakako vise nece da se zamera sa "najvernijim"

Mada moram priznati da i meni nesto ne lezi Gordic iako sam svestan njegovih igrackih kvaliteta. Nekako mi je iritantan nevezano za to za koga je igrao i ta iritantnost nije vezana za njegovu losu ili dobru igru protiv KKCZ. Jednostaqvno ima nesto u njemu sto mi smeta ali ne znam da opisem 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Moze li biti odredjenije od toga? Zvezda ne zeli igrace kao sto je Gordic zbog prethodnog igranja za Partizan i Buducnost, a ni on nije bas zainteresovan za to. 

Ko se iz Zvezde izjasnio da ne zeli igrace iz Partizana? Kako je onda Kinsi igrao ili kako smo htjeli Milutinova, Marinkovica ili Milosavljevica?

 

Skloniji sam da vjerujem da si u pravu, ali sam mislio da imas nesto vise od citanja izmedju redova. 

Ovo mlaticurac je zajebancija, ne zamjeri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne zameram, ali raspitaj se malo sa ljudima koji su bliski desavanjima u klubu... tako nesto nece izaci u javnost. Nakon slucaja Jankovic vise se nece dati prostora da se nesto slicno desi u buducnosti. Sa druge strane u Zvezdi ne znam da je bilo ko igrao kome je sa tribina toliko cesto skandirano grob.. ..a p...o, i to godinama nakon igranja u Partizanu. To za Marinkovica je sprdnja, a ako neko nekad i bude igrao iz Partizana to ce biti neko ko nije specijalno obelezen ili zapamcen od strane navijaca. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mmajstor said:

Ne zameram, ali raspitaj se malo sa ljudima koji su bliski desavanjima u klubu... tako nesto nece izaci u javnost. Nakon slucaja Jankovic vise se nece dati prostora da se nesto slicno desi u buducnosti. Sa druge strane u Zvezdi ne znam da je bilo ko igrao kome je sa tribina toliko cesto skandirano grob.. ..a p...o, i to godinama nakon igranja u Partizanu. To za Marinkovica je sprdnja, a ako neko nekad i bude igrao iz Partizana to ce biti neko ko nije specijalno obelezen ili zapamcen od strane navijaca. 

Au jbt, pa ti mene bas zavitlavas. Jasta cu zbog piskaranja na forumu da ulazem napor da se raspitujem oko kluba bi li Gordica. Zato sam te i pitao da li ti znas nesto vise.

 

Da si mi rekao imam druga bliskog klubu ili Gordicu pa mi rekao, imam nekog bliskog menadzeru, ja bih cijenio koliko je to relevantno pa zakljucio nesto. 

Pa cak da si rekao i ono famozno grupa ne zeli :lol_2: i to bi mi bio jaci argument od mog i tvog sabiranja 2 i 2, jer se jelte pokazuje da grupa ima snagu da ga utjera bas kad ne treba :lol_2: :lol_2: :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mmajstor said:

 

Dzabe krecis... da je nizi jedno 10 cm imali bi love za njega, vako za te visocije plejeve nemamo. 

 

Daće otac kol'ko treba da ima ko da izvodi sinu, da se ne muči malac i poskakuje, treba čuvati leđa za EL duele.  

Ako se kojim slučajem Partizan prevari i raskine sa Jaramazom, on bi bio najkompatibilnije što može da se uzme i popune ove defanzivne bekovske rupe. 

Partizan ima dva ista beka, Alekseja i Jaramaza, a doveo je Pušicu (sporiji sa mekšom rukom) i Pejdž je valjda pod ugovorom.

Link to comment
Share on other sites

Covjeka iz naslova-Gordica.
 
Neka ga Buducnost ispostuje za razlaz i onda mi zveknemo izmedju 200-300k. 
Preskup je Gordic, za neku cifru od oko 200K je ok, ali sigurno nije za prvog pleja, a ne verujem da cemo dovoditi nekoga kao rezervu na toj poziciji jer cw sigurno probati sa Covicem. Nadam se da necw biti zaletanja i da cemo u novu sezonu krenuti sa dva tri pojacanja, mislim da je pametnije doselekciju vrsiti u hodu kada se vidi gde skripi. Sve resurse uwmeriti na zadrzavanje osovine Beron-Faje-Odzo i dovodjenja jednog jako kvalitetnog pleja koji nije cisti skorer i koji moze da razigra ostatak ekipe. Mislim da Faje lako moze da bude peti visoki i da moze da bude jako koristan i u EL sa nekom redukovanom ulogom.
Mislim da ce brzo postati jasno da ce Covic da se blamira u takvoj konkurenciji pa ocekujem da ce ga tatko skloniti u dogledno vreme i dovesti umesto njega nekog ko moze da odgovori EL konkurenciji. Ovaj mali iz Albe bi bio odlican, koliko je realno nw znam.

Ako se dovede Kuzmic onda ce to verovatno znaciti i odlazak Fajea ili Simanica, ne verujem da ce uvi u sezonu sa njima dvojicom jer cemo fizicki biti preslabi na toj poziciji. Stratos mi je nepoznanica, on bi bio odlicno resenje kao ispomoc i neko ko bi iskustvom pomogao kada ne ide, samo ne znam kakva mu je povreda i koliko moze da se vrati u fuzicku formu. Zna li neko sta je sa Dangubicem, kako je stanje sa njegovim povredama? Qko ne bi mogao Stratos, mozda bi Danguba bio solidno resenje jer svi znamo kako moze da pegla odbranu, a domaci je igrac?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...