Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

42 minutes ago, uini said:

 

misliš da ne postoji ni jedan drugi trener do tomića koji ume da iskoristi borišu u el?

 

nije on kod nas nosioc koji igra 30min pa da to što kažeš ima rezona

Na osnovu kojih njegovih igara i u kom timu ti njega vidis sledecu sezone u EL koji bi njemu dao 20 minuta igre, koji to EL klub je spreman da na poziciji 4 pusti Borisu?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, pepe sancez said:

Je li neko gledao Erika Miku? Recimo @Kankkunen

Pa gledao si ga ti valjda protiv Zvezde ove godine, bio je u Bresi kad smo bili sa njima u grupi i bio je smesan, kasirali ga na pola sezone...sada je u Bayreth-u u Nemackoj, be znam kakav je tamo, ali ono sto sam video je Stimac za siromasne, sto se tice skill seta,ali bez srca

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Na osnovu kojih njegovih igara i u kom timu ti njega vidis sledecu sezone u EL koji bi njemu dao 20 minuta igre, koji to EL klub je spreman da na poziciji 4 pusti Borisu?

 

ne kapiram. ti tvrdis (manje - više) da mi borisi činimo uslugu - > ne slažem se. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Pa valjda i nije tema ova godina nego iduca. Odradi kod nas godinu i onda je potencijalno zanimljiv igrac za EL, bez obestecenja

 

Ako Miško i on misle da odrade ugovor i odu bez obeštećenja, u tom slučaju sam prilično siguran da se neće naigrati sledeće sezone. I takav scenario mislim da se neće desiti. Ili će otići odmah u Ameriku ili će produžiti ugovor, mislim da su to dve opcije.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Haggard said:

 

Mislim da bi Reath iz Železnika idealno zaokružio liniju visokih. Nije spreman za neku veću ulogu u evroligaškoj Zvezdi, ali bi kao peti visoki uskakao po mogućnostima i potrebi, skupljao iskustvo, i one tamo sezone bio full upotrebljiv igrač. 

I ja već neko vreme navijam za njega da upadne u roster dogodine. Zanimljiv igrač, za početak može biti pogodan za rotaciju, možda se ispostavi ubodom poput Odža.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

ne kapiram. ti tvrdis (manje - više) da mi borisi činimo uslugu - > ne slažem se. 

Ne cinimo mi njemu uslugu, nego kazem da realno tesko da Borisa moze da ima ulogu u nekom drugom EL timu kao sto ce imati kod nas sledece sezone.

Pisanje je pocelo oko toga da li cemo uzeti pare na Borisi sledeceg leta , a ja samo napisao da njemu istice ugovor i da ako ne potpisemo novi nece biti ni obestecenja, a sada je na Borisi i managera mu da li ce praviti novi, igrati kod nas po starom ili potraziti srecu  u nekom drugom El klubu. Nba je opcija isto ali po meni jos je rano i da ga niko nece pokupiti ovog leta da zaigra odmah tamo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, khabib said:

Sta mislite o Peytonu Sivi, da li bi on mogao da bude prvi plej kod nas?

Mogao bi ali tesko da mi mozemo da ga platimo...meni se jako dopada, covek je u ozbiljnim godinama, ali svake sezone i dalje napreduje. Opet uz njega je potreban ozbiljan defanzivni back up plej.

Ja bih opet voleo Quinno Coloma za pleja, odlican pass first plej, ali i kao strelac nije za baciti

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Sta kazu forumaski znalci (sarkazma bez) - kakav je Tomic po pitanju pracenja kosarkaskog trzista,igraca..? Jel covek koji zivi kosarku 24/7 ili ne bas?


Ne poznajem Tomića, ali ako uzmeš u obzir da je Billya zatvorio u maju, a Fayea spasao još jedne sezone guljenja po nekom Rethymnu ili Holargosu, rekao bih da solidno gura za sada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Šarac said:

Ne cinimo mi njemu uslugu, nego kazem da realno tesko da Borisa moze da ima ulogu u nekom drugom EL timu kao sto ce imati kod nas sledece sezone.

Pisanje je pocelo oko toga da li cemo uzeti pare na Borisi sledeceg leta , a ja samo napisao da njemu istice ugovor i da ako ne potpisemo novi nece biti ni obestecenja, a sada je na Borisi i managera mu da li ce praviti novi, igrati kod nas po starom ili potraziti srecu  u nekom drugom El klubu. Nba je opcija isto ali po meni jos je rano i da ga niko nece pokupiti ovog leta da zaigra odmah tamo.

 

videćemo i kakvu će ulogu imati i na kraju krajeva, kako će igrati

 

ove sezone je povremeno izgledalo da će imati tu veliku minutažu koju navodiš za sledeću sezonu a povremeno da je ispao iz rotacije.

ako boriša može relativno u kontinuitetu da cepa one svoje hajlajtse kao što su lupanje banana, trčanje kontre i kucanje i povremeno poentiranje sa distance - onda može da nađe ulogu u mnogim el timovima, pošto to ne može da se nauči.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vreme je za novi dolazak Đenke. Ako nije realno Zoran Dragić odličan u Italiji, jeste loša liga i još gora ekipa ali može da bude dobro pojačanje na dvojci. 

Edited by begbie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...