Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

2 hours ago, dekkard said:

Treba videti koliko je, recimo, ćelava prevara imala asistencija, koliko FČ3 ,uporediti sa visinom jednog i drugog i izvući zaključak koliko bi imao prvi da je visine ovog drugog i obrnuto. Mislim da bi bili fascinantni rezultati.

 

14608107_1180665285312703_1558693314_n.j

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

E al stvarno. Džile je maestralno osvojio onaj kup, koji je Zvezda doduše odigrala bez Jovića. Ali inače, ne znam šta je to epohalno Džikić radio, pogotovo u drugoj sezoni.

EDIT : Alempija je zato detonirao doduše.

Edited by Mairosu
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mairosu said:

E al stvarno. Džile je maestralno osvojio onaj kup, koji je Zvezda doduše odigrala bez Jovića. Ali inače, ne znam šta je to epohalno Džikić radio, pogotovo u drugoj sezoni.

EDIT : Alempija je zato detonirao doduše.

Mislim da nas je on tada dobio pa u finalu izgubio od Mege ili mene secanje vara?

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mairosu said:

E al stvarno. Džile je maestralno osvojio onaj kup, koji je Zvezda doduše odigrala bez Jovića. Ali inače, ne znam šta je to epohalno Džikić radio, pogotovo u drugoj sezoni.

EDIT : Alempija je zato detonirao doduše.

Sezonu pre je Alempije napravio vece iznenadjenje protiv Dzileta. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godzo said:

Meni baš nekako ne ide da isti ljudi pljuju navijače zbog svojih stavova i ponašanja a u isto vreme igrača svog kluba celu sezonu nazivaju vepar. Nemam pojma, niti mi se sviđa opus prvopomenutih niti igra ovog drugog ( čast plej ofu abe i hvala mu za to ) ali nekako ne ide.

 

Ne ide da se bilo koji igrac ili trener vredjaju jer obavljaju svoj posao losije od nekih ocekivanja.

 

Eventualno ako se neko istakne sa uzasnim ponasanjem (prvi primer koji mi pada na pamet je Keselj i vredjanje naseg bivseg trenera na twitteru) pa da taj igrac ne moze da bude simpatican.

 

Na ovom topicu se ide iz krajnosti u krajnost kada se povede diskusija o Filipu Covicu. Jasno je da on ne bi imao nikakvu karijeru da mu otac nije toliko uticajan u kosarci (ovo ne govori nista lose o Filipu Covicu, ogroman broj igraca nikada ne pokaze svoj potencijal jer nikada ni ne dobije pravu priliku), ali je takodje jasno da on nije rekreativac koji ne moze da igra na ovom nivou.

 

Neka se svako izrazava kako god zeli, za mene je vredjanje bilo kog sportiste ipak previse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

jasno da on nije rekreativac koji ne moze da igra na ovom nivou.

 

Jedva cekam da pocne EL, pa da igramo drinking game.

Mora da se popije cokanj svaki put kad oficijelni spiker na utakmici pozove Mileta da dodje s merdevinama, da izvadi Filipa iz kosa, jer su ga ponovo zakucali gore s loptom.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nudelholzchef said:

poz svima na forumu,

 

mala analiza aba plejeva

 

 

X => horizontalno =>bolji ballhandler

Y=> vertikalno =>bolji kompletni igrac

size= DRtg odbrana rating

boja => zuto  FIC (floor impact) timski igrac

aba_plejevi_2019.png

 

Jel ti stvarno misliš da mozes ovim "stručnjacima" na forumu da ukažes na nešto? 

Srecno prijatelju. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covicev ucinak kao plejmejkera se preuvelicava jer u timu nemamo nijednog klasicnog pleja. Nema igraca koji ce spojiti centra sa kosem i kad junior to uradi jednom u bog zna kad onda izgleda kao Stockton u odnosu na ostatak bekova, a mi jednostavno nemamo igrace tog profila.

 

Njegovi kvaliteti u ovoj ekipi su maksimizovani 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...