Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

4 minutes ago, losmi17 said:

Milko blejica aka vreca nicega nije igrao do kraja sezone kod nas, da bi potrazivao iznos za celu sezonu. Ugovor je pre kraja sezone raskinut.

 

Upravo tako, zato je i tražio samo za onaj period dok je bio u Zvezdi. Da mu je na vreme isplaćeno to što mu po ugovoru pripada, sada klub ne bi morao da plaća još skoro 12k evra sudskih troškova, niti da se ovako blamira na sudu.

Edited by Guru
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

 

Upravo tako, zato je i tražio samo za onaj period dok je bio u Zvezdi. Da mu je na vreme isplaćeno to što mu po ugovoru pripada, sada klub ne bi morao da plaća još skoro 12k evra sudskih troškova, niti bi se ovako blamirao na sudu.

Preleteo sam BAT fajl, ali mislim da trazi i deo koji bi mu pripao nakon Saragose, odnosno za jun. Sto je sramno.

Edited by losmi17
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, losmi17 said:

Milko blejica aka vreca nicega nije igrao do kraja sezone kod nas, da bi potrazivao iznos za celu sezonu. Ugovor je pre kraja sezone raskinut.

Procitaj BAT. Ne potrazuje pare za period u Saragosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, losmi17 said:

Preleteo sam BAT fajl, ali mislim da trazi i deo koji bi mu pripao nakon Saragose, odnosno za jun. Sto je sramno.

Šta znači sramno? Potražuje pare na koje po zakonu ima pravo. Nije lud da oprašta nešto Zvezdi kad je Čović samo njega optužio za sabotažu (jer je bio Radonjićev igrač), a čitav tim je bio truba te sezone, počev od trenera.

Link to comment
Share on other sites

Ako neko jos uvek ima neku dilemu oko ABA lige samo neka pogleda ovo sudjenje pa ce mu biti jasno koliko je ABA liga majka za ovo nase ludjenje. Tri random navijaca da su svukli s tribina pametnije bi odsudili ovu utakmicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, taliesin said:

Ako neko jos uvek ima neku dilemu oko ABA lige samo neka pogleda ovo sudjenje pa ce mu biti jasno koliko je ABA liga majka za ovo nase ludjenje. Tri random navijaca da su svukli s tribina pametnije bi odsudili ovu utakmicu.

 

Цијелу утакмицу ми је то на уму. Катастрофа, одсуство осјећаја, сјецкање игре. Баш да не игра Звезда, након 1/4 бих баталио с гледањем. 

 

Свиђа ми се Ђорђевић, лијепа леђна техника, волим кад видим да центар има кошаркашке фундаменте. Одличан, баш брз окрет преко оба рамена и мек полухорог. Не могу давати укупни утисак и не знам како се котира на проспект листи, али ово што сам данас видио и оба правца је задовољавајуће.

 

Добрић мора бити на ширем списку, макар због залагања. Чисто као награда. 

 

Је ли ово последње коло?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Big Ticket said:

 

Цијелу утакмицу ми је то на уму. Катастрофа, одсуство осјећаја, сјецкање игре. Баш да не игра Звезда, након 1/4 бих баталио с гледањем. 

 

Свиђа ми се Ђорђевић, лијепа леђна техника, волим кад видим да центар има кошаркашке фундаменте. Одличан, баш брз окрет преко оба рамена и мек полухорог. Не могу давати укупни утисак и не знам како се котира на проспект листи, али ово што сам данас видио и оба правца је задовољавајуће.

 

Добрић мора бити на ширем списку, макар због залагања. Чисто као награда. 

 

Је ли ово последње коло?

 

 

 

Ima jos dva kola do kraja.

 

Dobar je napred bio Djordjevic danas ali za nesto vise mora mnogo da ojaca da bi nadoknadio nesto skromniju visinu za centra. A ima prostora da ojaca, ima finu masu i nase lakse igrace je bez problema unosio ledjima u kos. Narocito bi mogao da ojaca noge kako bi dobio malo na eksplozivnosti u lateralnim kretnjama, mada su nam sa njim na terenu i ovako fino branili pik. Sto se centarske tehnike tice, slazem se, lepo to sve izgleda. U odnosu na Ristica je danas izgledao kao Olajdzuvon licno.

 

Ipak, nisu preterano zahvalne ove utakmice za procenu igraca, videlo se cim smo malo pojacali odbranu na pocetku poslednje cetvrtine da je FMP imao problema da uopste pogleda na kos. Igramo ovu ligu preko kurca i tako ce biti do polufinala. Koliko nam je koncentracija nisko najbolje govore Beronova promasena bacanja, ne verujem da se i on sam seca kada ih je ovoliko promasio. Cak i ta sto je ubacio upadala su od obruca i table, mislim da je samo jedno cisto smestio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pepe sancez said:

Ne znam kako ista moze biti jaci utisak od Ristica. Svasta bih napisao da nisam slab na mlade igrace. Ali izgubilo je smisao, sve to.

 

Ja verujem da on ima pritisak tipa 60/30 ili tako nesto. Ravna linija, igra to sto je naucio i toliko o tome, mozak nije nuzno u upotrebi. Autopilot od kosarkasa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, taliesin said:

 

Ja verujem da on ima pritisak tipa 60/30 ili tako nesto. Ravna linija, igra to sto je naucio i toliko o tome, mozak nije nuzno u upotrebi. Autopilot od kosarkasa.

 

 

Sam bog zna koliko sam puta pogledao boxscore i rezultate Arizone, koliko gluposti ispratio, pogledao nekih video klipova, slusao onog dunstera od trenera Milera ne bi li ispratio kako se Rile razvija. 

 

Istina je, bolna nazalost, da je njemu od vidljivih odlika jedino narasla brada. Da li se bavio skolom i koliko je naucio ne znam, ali kosarke naucio nije. Tehnicki tvrdim da taj igrac nista nije unaprijedio od kako je otisao na koledz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I meni se dopalo ovo sto sam video od Djordjevica veceras ali boli koliko izbegava da zavrsava desnom, to mi je ipak glavni utisak. Doduse Apic evo dobi ugovor da se obezbedi za zivota bez da je zavrsio desnom u karijeri, moguce da ce mu i ovo biti dovoljno posto levoruki centri na postu imaju osetnu prednost.

Na Uskokovica sam posebno obratio paznju i nazalost ostao razocaran koliko ga je namucio iole snazniji i krupniji defanzivac poput Dobrica, a protiv Lazica je to bilo jos gore. Bas slabo je to izgledalo u pozicionom napadu. Mislio sam i da je par cm visi, nisam optimista.

Od ostalih, Momirov i Paunovic negde izmedju neprimetnog i loseg, Popovic i Pavicevic se trudili ali ispod ovog nivoa. 

Zna li neko sta je sa Filipom Barnom, bila je prica da ce igrati za FMP u KLS-u ako se dobro secam?

 

Sto se nas tice, kroz KLS smo smanjili minutazu Fajeu, Beronu, Covicu i Odzu i ocigledno isprobavamo i razigravamo sta i koga treba za sledecu sezonu tako da sam zadovoljan, iako to timski ne izgleda bas najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...