Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

3 hours ago, Hamilton said:

Gane bih ja razmazao po kavezu u rvanju/greplingu. Lik je tragicno los, tragicno. 

 

Ako ništa drugo, treba priznati Jonu i njegovoj ekipi na odličnoj taktici. Čekali su tri godine da se Ngannou smakne iz priče, da Stipe malo zarđa i onda došli da feastuju na poluproduktima. Naravno, napraviče sve da se izbegne neko opasniji kao Pavlovič recimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svako je precenio Ganea, covek je zaboravio da se krece, poceo jako sporo.

Rakhmonov je dobio, ali sam ocekivao jaceg Nomada, a on je bio pomalo ranjiv.

Ocekivao saj i jaceg Turnera, ali ga je Gamrot bacao dole kad je hteo.

Sevcenko jako pasivna.

I na kraju Bo Nickel toliko lako....morace neko da isporuci lud head kick da bi ga zaustavio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Niste vi toliko precjenili Ganea koliko ste podcijenili Jonesa. Gane je bio najocigledniji izbor za Jonesa jer je najbolje rangirani teskas. Jones je trubio poslednjih x dana da je  totalni missmatch za Ganea i da prosto ne vidi nacin da ga Gane pobijedi cim stavi ruke na njega, sto se i desilo. 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ne postoji nista lepse nego kad zena uradi nesto unthinkable u MMA. Rose, Pena, sad Alexa...
Nekako mi je znacajnije nego muskarci kad naprave nesto. Vise puta cu da gledam i uvek cu da imam goosebumps, i stanje na ivici suza.
Nekako su mi iskreniji borci.
Vec neko vreme sam deklarisani fen Alexe, cak u meri da mi je gotivnija od Rose. Uz Izzy-a mi je omiljen borac u celom UFC-u.

Nevidjeno srce je Alexa.
Njeni direkti su state of art. A bas je i lepo fluidna na zemlji.
Momenta kad je presla u FW, sam pomislio "savrseno, taman da ona bude ta koja ce da smeni Valentinu"
Mada mislim da ce Valentina svakako biti favorit u revansu, od prve sekunde ce rvati.

2. Shavkat je braaaaaaaatina. Onako muski da se posorkas sa Neal-om, koji je isto nevidjena bratina, feeenomenalan bokser, i jedan od najboljih takedown defense-a u celom UFC-u. Mislim da njemu i njemu i Khamzatu nece da se spoje putevi ali, izuzev toga sto je fizicki mocniji Khamzat, mislim da je znatno talentovaniji borac Shavkat od Khamzata.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, nemanjau5 said:

Niste vi toliko precjenili Ganea koliko ste podcijenili Jonesa. Gane je bio najocigledniji izbor za Jonesa jer je najbolje rangirani teskas. Jones je trubio poslednjih x dana da je  totalni missmatch za Ganea i da prosto ne vidi nacin da ga Gane pobijedi cim stavi ruke na njega, sto se i desilo. 

 

Nah. Da li je potcenjen Jones cemo video u narednih par borbi.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mr clutch said:

Nah. Da li je potcenjen Jones cemo video u narednih par borbi.

Bas, kakvo crno potcenjivanje Jonesa mogu da se nadju postovi na ovom topiku kada je Gane vs Jones bilo ozvaniceno, bukvalno su svi rekli da ce biti wrestlefukovan i to je to.
Sada je glavno pitanje u kakvom je stanju Stipe posle KO protiv Francisa i ratova protiv DC.a

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Navijao sam za Yana ali Merab ga je tako izdominirao da ne znam kako će da se vrati...

Mislim da je Merab bolji nego antipatični Aljamain Sterling i bilo bi bezveze da mu ovaj blokira priliku da dođe do pojasa (jer su teammates pa neće da se bore).

Ako Henry Cejudo pobedi, onda će imati priliku...

 

Link to comment
Share on other sites

Merab je definitivno zver sa onim tempom. 
Neke stvari su ipak nepoznanica jer ne moze da zadrzi ljude dole.

Dzudo je jak za te zahvate, ali Merab ne izgleda kao da ce biti jak na zemlji,

moci tu da dobije borbu.

Naravno, ne znamo protiv koga ce se i kada boriti, posebno ako Sterling ostane sampion,

ali ima malo smisla i za njega i za ostale koji bi prihvatili borbu sa njim.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam malo Usman Edvards 2 i koliko nisam obratio paznju na Edvardsovog trenera i sta mu govori izmedju rundi.

(C'mon Leon, you are 2 down now. You can't let him control you to much son. ..get your hands going...pull yourself out of fire....cmon son...)

Ako Leon nije real life Rocky, ja ne znam ko je.

 

Ja naravno kao i ostali mislim da Usman ima prednost, ali ne znam kakav ce mu biti plan. Da li ce opet iskusno i mudro da 

ga davi svih pet rundi, ili ce da pokusa da zavrsi borbu ranije. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izrael Adesanja bacao neke predikcije za danas i brat u nekom ludilu ne zna ko je Dolidze (Roman Dolizzde? Dok lik koji je sa njim kaze mislim da ga znam) 

 

pogledaju pet sekundi neki Dolidzeov nokaut i brat Izzy kaze:

dobar je ovaj, uzimam njega. 
Vetori gura ruke dok udara, a ima veliku glavu kao lego figurina…

😶.  

danas isto Todorovic, early prelims

Edited by Olosh iz Junkovca
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, L' Imperatore said:

Navijao sam za Leona, ali šta ja znam. Meni je izgledalo celo vreme da je Usman bolji i aktivniji

 

Takođe, navijao sam za Leona ali na kraju nisam baš bio siguran da je dobio- mislio sam da će mu onaj jedan bod presuditi.

 

Što se tiče Fizieva - izgoreo je posle dve runde, isto kao i protiv Bobby Greena (s tim da je Gaethje iskoristio to mnogo bolje nego Green). U oba slučaja prve dve runde je dobio, a onda se ugasio. Što se tiče Gaethjea, ljudi ga obožavaju ali meni je veoma odbojan zbog eye poke-ova. Kada god je bliska i nezgodna borba on to radi (Eddie Alvarez, Dustin Poirier... radio je to i protiv drugih a evo sad i Fizievu. Nije to slučajno.).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...