Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Mi imamo takav kostur ekipe da uz ne prevelik trosak mozemo da je unapredimo, damo sansu mladima i budemo konkurentni u takmicenjima koja cemo igrati.

U slucaju EL, mora da se iskesira mnogo ozbiljnija lova, da se upadne u jos vece dugove i da se uguse mladi igraci

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

letnja liga je mislim tek u julu

Sve znam, ali ne volim Ostoju pa bacam hejt na sve odluke. Takođe, želim da igraju svi koji mogu, a ne da se prave ustupci. Pričamo o igraču oko kojeg se vrteo napad KKP. 

I znam da je KSL nebitan u principu i sve... Ali, brate, ovo je tako Mega potez, a ja tripujem avangardu i nismo isti priču.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Referent said:

Sve znam, ali ne volim Ostoju pa bacam hejt na sve odluke. Takođe, želim da igraju svi koji mogu, a ne da se prave ustupci. Pričamo o igraču oko kojeg se vrteo napad KKP. 

I znam da je KSL nebitan u principu i sve... Ali, brate, ovo je tako Mega potez, a ja tripujem avangardu i nismo isti priču.

 

ma sve ok, samo finale kls-a je, kako vidim, od 9. od najdalje 19 juna.

 

letnja liga se igra mesec dana kasnije, nesto do sredine jula. pa sad, za povredu skocnog zgloba nije toliko blesavo sto ne moze da igra sada a mogao bi za recimo mesec dana i dalje.

e sad, možda partizan ceni da im je bolji izlog za lendejla ta letnja liga, nego da rizikuju nešto ovde pa da se povredi pa nema ništa od prodaje

 

pojma nemam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok.

 

Mozda i jedini igrac koji je igrama i napretkom u ovoj sezoni zavrednio da neko za njega plati obestecenje.

 

Vece zlo je sto ovo verovatno znaci ostanak jednog od Jankovica, ako ne i obojice, sto je veoma neozbiljno i u startu najavljuje jos jednu sezonu tavorenja u proseku.

Link to comment
Share on other sites

Nikola Janković je odličan za drugog centra. Da se ne zajebavamo, ni u najboljim sezonama pod Dulom nismo imali boljeg bekap centra od njega. 

Dok s druge strane grobara iz Ontarioa zaista ne bih zadržavao

Edited by Marvin
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marvin said:

Nikola Janković je odličan za drugog centra. Da se ne zajebavamo, ni u najboljim sezonama pod Dulom nismo imali boljeg bekap centra od njega. 

Dok s druge strane grobara iz Ontarioa zaista ne bih zadržavao

2006/07 Drobnjak, Perović i Peković.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Marvin said:

Nikola Janković je odličan za drugog centra. Da se ne zajebavamo, ni u najboljim sezonama pod Dulom nismo imali boljeg bekap centra od njega. 

Dok s druge strane grobara iz Ontarioa zaista ne bih zadržavao

 

Ne moze Nikola da igra protiv ozbiljnijih centara.

 

Nije mogao ni onda kada je bio u Olimpiji, ali eto, na osnovu te jedne sezone (protiv ipak ne toliko kvalitetnih rivala iz ABA-e) plasim se da mnogo ljudi ne sagledava njegov realni kvalitet u odnosu na ono sto je nama zaista potrebno. Za centra u rotaciji, svakako, nekih 10-15 minuta po potrebi, ali nista vise od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...