Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Moram priznati da su cisti koraci i verujte da sam odmah rekao da jesu u prenosu bez usporenog snimka.

Sa druge strane,Andrea je obican dramoser koji nije mogao da iskoristi sto nam Deda igra na petici.

Izvinite ali  nekako ne mogu da kazem da mi nije drago. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Igrala se kosarka i posle trojke iz auta, igrace se i posle koraka...Zivot ide dalje, bice i sledecih sezona.

 

Edit: da ne budem shvacen kao provokator (sto vecina kolega forumasa zna da nisam), cisto da napomenem da ozbilno mislim. Svi cemo se kidati i radovati i dogodine, sve je to radost loptanja pod obrucima. Cestitke na borbi, i objektivno dobroj sezoni.

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ako Trink ode pokazace da nije pravi i to je to.

 

Hvala mu za sve ove sezone, izvukao je max iz svakog igraca.

 

Ja da sam trener odavno bi ubio Gagica, Jankovica, Zagorca...radio je u nenormalno teskim uslovima, jbg. 

 

Mada kako je izbego odgovor na pitanje "Potpisali ste ugovor na 3 godine..." a on u fazonu ne ne ne i klima glavom sve mi je jasno.

 

Opet ponavljam, ako ode pokazace da nije pravi i to je to.

 

Ja se nadam da smo zavrsili sa 70% tima, Partizan su nekad krasila muda i fight do poslednje kapi krvi, glavom kroz zid ako treba...taj mentalitet ima par igraca uz Novicu, malokrvni Zagorac je pokazao sta zna i da nije igrac za Partizan, hvala i njemu i dovidjenja.

 

Nadam se da ce da ostanu Ali, Jaramaz, Sy, i mozda Nikola Jankovic(vanja)...od Novice bi trebalo da je to to, ostali mrs da vas ne gledam.

 

Sledeca sezona ce da pokaze gde smo i sta mozemo...

 

Do sledeceg kuckanja Grobari

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Igrala se kosarka i posle trojke iz auta, igrace se i posle koraka...Zivot ide dalje, bice i sledecih sezona.

 

Kako vi cigani imate svoje istine koje ponavljate kao papagaji a koje nijedna kamera nije nikad zabilježila. 

 

Vi ste vidjeli da je Drobnjak bio u autu, da je Dule tukao sudiju a Danilović gepekovao, da je lopta prešla (ili nije prešla, zavisi šta vam odgovara) liniju na derbiju, stvarno je nevjerovatno kakvim vidom raspolažete, Supermen da vam pozavidi.

 

Elem, i dalje mislim da bi se raspali u petoj kao i u ABA, ali smo zaslužili da se u njoj nađemo, i pored svih naših gluposti kojih smo se nagledali ove sezone, pa i večeras.

 

Hvala igračima na zalaganju, ali da se ne ljubimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Kako vi cigani imate svoje istine koje ponavljate kao papagaji a koje nijedna kamera nije nikad zabilježila. 

 

Vi ste vidjeli da je Drobnjak bio u autu, da je Dule tukao sudiju a Danilović gepekovao, da je lopta prešla (ili nije prešla, zavisi šta vam odgovara) liniju na derbiju, stvarno je nevjerovatno kakvim vidom raspolažete, Supermen da vam pozavidi.

 

Elem, i dalje mislim da bi se raspali u petoj kao i u ABA, ali smo zaslužili da se u njoj nađemo, i pored svih naših gluposti kojih smo se nagledali ove sezone, pa i večeras.

 

Hvala igračima na zalaganju, ali da se ne ljubimo.

 

b1...really?

 

b2....Uz ispravku da je Danilović tukao a ne Dule, šta od navedenog nije tačno?

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, odupri se ludilu said:

Sjeca li se ko utakmice Sibenka Bosna ...tada je utakmica poništena..zna li neko ima li osnova sada?

Nema nista od ponistenja. Ne moze se ponistiti zbog koraka, jer nije materijalna povreda pravila. 

 

Ovo oko sata je veca greska, jer je to vec moralo biti pregledano.

 

U svakom slucaju, to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
53 minutes ago, Tamburinjo said:

Vama su osnova za next sizn Pejdz Jaramaz Vanja N.Jankovic eventualno Zagorac.

Ovo ostalo je stvarno za oterati motkom, ne racunajuci misterije Pusica i Bandza Si. Da sam grobar tuzio bih Gagica za dusevni bol. 

Lako ti je da nas zajebavaš. :classic_smile: Džaramaz, Vanja i NJ može.

 

Zagorac će na pripremama prvo morati da dokaže da je košarkaš. Ono kad je odigrao ono njegovo levodesno i pao na kolena momentalno mi je pala roletna. Kakva propas' od nekadašnjeg igrača.

 

39 minutes ago, Xpert said:

Malo je smesno spominjati Drobnjakovu trojku, kad je dve sekunde pre toga, napravljen faul nad Tepicem, cini mi se.

 

Nemojmo da se pravimo blesavi i izjednacavamo te dve situacije.

Nad Tripkovićem. Dobio si neke osmehe i konfuzije, vidim, pa bih molio da mi neko objasni šta si to lupio pa da je za smeh. Faul je bio kao kuća ali se ne svira tad.

 

Ne bih prebacivao Trinkiju ako odluči da ode. Ne znam da li mu treba ova divljina. Ne mislim jednostrano, da ne bude zabune, u glavi su mi i Deleonove kazne, neregularni uslovi za igru u Pioniru (zbog vrućine), sulud raspored do 20. juna, nenormalna dešavanja u ABA, smešan predsednik koji glumi opasnog momka, prepucavanja i saopštenja, smejurija od suđenja i iznad svega onaj duh koji se pita za sve, odvrće i zavrće kako mu se digne.

 

I dalje sam ubeđen da nam je trebala Gegićeva energija u svim serijama. Nije da smo neka ludošuterska ekipa pa da bude jedini kamenjar u ekipi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je da ste vi poslednju odbranu odigrali tako da je Janković preuzeo Berona i da apsolutno nije postojala nikakva strana pomoći. Iskreno, ne pamtim kad sam u nekom poslednjem napadu video (ili barem jako retko) da bek ostane sa višim igračem, da ga prođe i da ima autoput ka košu -- gde niko ni ne pokušava da se ispreči ili lupi blokadu. Naravno da su bili koraci, ali opet -- nije to paralisalo odbranu da ne reaguje. Ili su jednostavno toliko svi bili sigurni da Beron nema šta da traži na ulazu protiv Jankovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Poodle Care said:

.295f2cdadaaffe5f83f63cbbf8ae026e.jpg

 

Iz kog razloga na forumu ostavljaš naslove i istraživačko novinarstvo Kurira, ALO-a ili Informera (ne znam tačno koji je izvor od ova tri). Jel ti ovaj forum liči na neku Avangardu, pa da truješ ostale time?

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...